14.09.23, 20:30

Katarzyna Gaweł z nową funkcją w RAS Polska

Katarzyna Gaweł, fot.: materiały prasowe

Od września br. Katarzyna Gaweł, pełniąca do tej pory rolę Head of Internal Communications, objęła nowo utworzone stanowisko Head of DEI w RAS Polska.

W nowej roli Katarzyna Gaweł będzie odpowiedzialna za realizację strategii DEI, w tym współpracę międzynarodową w tym obszarze. Do jej obowiązków będzie należało w szczególności: koordynowanie projektów w ramach strategii DEI, dalszy rozwój inicjatywy EqualVoice wspierającej równy głos kobiet i mężczyzn w mediach, współpraca z partnerami zewnętrznymi i wymiana dobrych praktyk w obszarze DEI oraz komunikacja i promocja działań DEI podejmowanych przez Ringier Axel Springer Polska.

Będąc spółką mediowo-technologiczną docierającą co miesiąc do prawie 21 mln unikalnych użytkowników i użytkowniczek, wierzymy, że „naszą siłą jest nasz głos”, a zróżnicowany i inkluzywny głos zaczyna się od zróżnicowanego i inkluzywnego miejsca pracy. Od kilku lat w centrum naszej uwagi są działania skierowane na wsparcie równości i inkluzywności. Naszym pracownikom i pracowniczkom zapewniamy równą płacę na tych samych stanowiskach oraz równy dostęp do rozwoju i awansu, szkolimy z neuroróżnorodności, inkluzywnego języka czy nieuświadomionych uprzedzeń. Działamy także na poziomie mediów należących do naszej firmy: monitorujemy głos kobiet i mężczyzn we wszystkich naszych serwisach za pomocą algorytmu EqualVoice, uruchomiliśmy Bazę Ekspertek oraz uświadamiamy w zakresie równości płci w ramach takich kampanii jak: #Nieczekam107lat czy #Tatawdomu” – mówi Monika Remiszewska, członkini Zarządu RAS Polska.

Katarzyna Gaweł posiada 15-letnie doświadczenie w komunikacji wewnętrznej. W 2016 r. dołączyła do Ringier Axel Springer Polska jako Group Communications Manager i była odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną w Grupie Ringier Axel Springer Media działającej w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i w Serbii. W 2021 r. została Head of Internal Communications Ringier Axel Springer Polska. W ciągu siedmiu lat pracy w RASP zrealizowała i koordynowała szereg złożonych projektów wspierających komunikację wewnętrzną oraz zaangażowanie pracowników i pracowniczek, w tym m.in. projekt People Awards, tj. coroczne nagrody przyznawane najlepszym pracownikom i pracowniczkom, cotygodniowe wewnętrzne formaty wideo, organizację wydarzeń wewnętrznych dla pracowników, a także kompleksowe działania komunikacyjne usprawniające pracę w firmie w czasie pandemii, pracy całkowicie zdalnej oraz hybrydowej. Od trzech lat zajmuje się też EqualVoice, czyli wspieraniem równego głosu kobiet i mężczyzn w mediach Ringier Axel Springer Polska.

Katarzyna Gaweł będzie raportowała bezpośrednio do Moniki Remiszewskiej, członkini Zarządu Ringier Axel Springer Polska.

Komentarze

Powiązane

02.12.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 2 grudnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 2 grudnia?
01.12.23, 15:51
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt
Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny ma odpowiadać za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.
01.12.23, 11:02
| prasa » informacje
Małgorzatą Rozenek- Majdan na okładce magazynu Twój Styl - Kobieta w biznesie
1 grudnia br. na rynku prasowym ukaże się wydanie specjalne „Twojego Stylu” – „Kobieta w biznesie” (Wydawnictwo Bauer).
01.12.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 1 grudnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 1 grudnia?
30.11.23, 15:00
| prasa » informacje
Matematyka jest wszędzie. IX edycja Festiwalu Matematyki od Wyborczej
W sobotę, 2 grudnia br. w siedzibie Agory i „Wyborczej” w Warszawie (przy ulicy Czerskiej 8/10) matematyki odbędzie się dziewiąta edycja “Festiwalu Matematyki” skierowanego do dzieci, rodziców i nauczycieli. W tym roku impreza odbywać się będzie pod hasłem “Matematyka jest wszędzie”.
30.11.23, 13:48
| prasa » informacje
Grupa Bauer Media z nową identyfikację wizualną
Grupa Bauer Media wprowadziła 30 listopada br. nową identyfikację wizualną, która ma odzwierciedlać sposób, w jaki firma ewoluowała w czasie i ambicję dalszego przyspieszania jej transformacji.
30.11.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 30 listopada (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 30 listopada?
29.11.23, 20:57
| prasa » informacje
Mateusz Damięcki na okładce wydania specjalnego Twojego Stylu MAN
29 listopada br. na rynku prasowym ukazało się wydanie specjalne "Twojego Stylu" MAN (Wydawnictwo Bauer).
29.11.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 29 listopada (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 29 listopada?
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.