17.07.23, 07:30

Public Management. Adam Bak tworzy nową agencję komunikacyjną

Adam Bak, fot.: materiały prasowe

Pod nazwą Public Management Adam Bak stworzył agencję oferującą kompleksową obsługę komunikacyjną, promocyjną i marketingową.

Public Management to agencja public relations, digital marketingu i social media założona przez Adama Baka. PM w pełni ruszyło na początku 2023 r. Firma świadczy kompleksowe usługi komunikacyjne, w tym budowanie strategii marketingowych, utrzymywanie relacji z mediami, dbanie o wizerunek, zarządzanie i komunikacja kryzysowa, public affairs, zarządzanie social mediami, współpraca z influencerami, produkcja sesji fotograficznych i materiałów wideo oraz performance marketing. Public Management współpracuje także partnersko z agencją oLIVE media, z którą dzięki uzupełnieniu kompetencji tradycyjnego PR-u i digital marketingu obu zespołów zrealizowały już niejeden projekt.

Public Management pracuje z szeroką gamą klientów. Należą do nich firmy komercyjne, podmioty publiczne, jak i organizacje z sektora edukacji. W portfolio agencji znajdują się między innymi projekty dla Urzędu Miasta Zakopane, Instytutu Łączności, Politechniki Wrocławskiej, Centrum Projektów Europejskich, spółki miejskiej Kraków5020, a także firm L’Occitane Polska, Nordic Spear, i-PRO, Niftables, Spotlight Agency, w tym Move Federation.

Przed założeniem własnej firmy, Adam Bak pracował w jednej z sieciowych agencji, obsługując klientów z sektorów B2B, w tym m.in. finansów, energetyki, nowych technologii i budownictwa, świadcząc usługi z zakresu public relations, komunikacji kryzysowej, public affairs i doradztwa strategicznego. Przez osiem ostatnich lat prowadził projekty dla korporacji, takich jak Discovery / Eurosport, Veolia, Panasonic, vivo czy Lagardère Duty Free. Bak jest absolwentem prawa Uniwersytetu Gdańskiego i British Law Centre. Obecnie, oprócz prowadzenia agencji, personalnie świadczy usługi z zakresu public affairs w branżach chemicznej, crop science oraz rozrywkowej.

Komentarze

Powiązane

24.05.24, 11:15
| reklama & PR » informacje
Dwa wielkoformatowe ekrany reklamowe Screen Network w łódzkiej Manufakturze
Screen Network ogłasza uruchomił dwa wielkoformatowe w łódzkiej Manufakturze, które należą do najwyższej kategorii ekranów Super Screen.
24.05.24, 09:45
| reklama & PR » ludzie
Ewelina Puławska awansowała w Good One PR. Została dyrektor zarządzającą
Ewelina Puławska awansowała w strukturach Good One PR, obejmując nowo utworzone stanowisko managing director.
23.05.24, 21:00
| reklama & PR » informacje
Lavazza po raz dziesiąty na kortach Roland-Garros
Lavazza, włoska firma kawowa oraz oficjalny partner turnieju Roland-Garros od 2015 r., będzie dzielić się włoskim stylem smakowania kawy 10 raz z rzędu.
23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy