27.06.23, 10:15

Radio Złote Przeboje. Dobre na lato, dobre na wszystko! Wakacyjne propozycje stacji

Wakacje w Radiu Złote Przeboje, fot.: materiały prasowe

W wakacje Radio Złote Przeboje gra pod hasłem „Radio Złote Przeboje. Dobre na lato, dobre na wszystko”. Na antenie trwa wakacyjny konkurs, a do ramówki trafiły nowe pozycje programowe.

W okresie letnim poranne pasmo „Złote Przeboje na dzień dobry” rozpoczyna się o godz. 6:00 i trwa do 10:00. W programie pojawia się m.in. wakacyjna pozycja „Prognozuje się w Radiu Złote Przeboje”, w której znajdą się prognozy pogody dla popularnych polskich i zagranicznych kurortów, ale też informacje o temperaturze wody w Bałtyku czy sile wiatru na Warmii i Mazurach.

Po godz. 11:00 stacja będzie emitować „Wakacyjne dobrze wiedzieć”, czyli porcję praktycznych porad – od sprawdzonych sposobów na upały, przez sugestie dotyczące przygotowań do podróży, po wskazówki jak zaradzić poparzeniom słonecznym.

3 lipca po godz. 13:00 wystartuje „Lato jak marzenie” Marzeny Rogalskiej, w którym prowadząca z przymrużeniem oka doradzi, co zrobić, by spędzić udany urlop. Swoje wakacyjne dylematy i problemy słuchacze mogą zgłaszać poprzez stronę internetową stacji.

W każdą środę od 10:00 do 15:00 pojawią się „Sprawdzone środy”, a w nich znajdą się tematy wakacyjne i nie tylko - od kleszczy, przez praktyczne stroje na lato, aż po temat kredytu 2 proc. na pierwsze mieszkanie.

W piątki na antenie Radia Złote Przeboje zagości wakacyjna odsłona listy przebojów, czyli „Słoneczna Złota 20” (19.00-21.00). Z kolei w soboty od godz. 19.00 powraca taneczna pozycja - „Dobra impreza”.

Konkurs urlopowy trwa

Do 14 lipca trwa II edycja letniego konkursu „Radio Złote Przeboje robi Ci urlop”. Do wygrania vouchery o wartości 5 tys. zł na rodzinny urlop nad morzem, w górach i na Mazurach, a także leżaki, parawany i mobilne głośniki.

Komentarze

Powiązane

29.11.23, 17:18
| radio » informacje
Tradycyjnie tylko świąteczne piosenki w grudniu w RMF Classic
Już po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa oraz kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
29.11.23, 11:31
| radio » ludzie
Nie żyje Jerzy Rowiński
Zmarł Jerzy Rowiński – dziennikarz muzyczny, z branżą radiową związany od blisko 50 lat – podało Polskie Radio RDC
29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.
28.11.23, 09:51
| radio » informacje
BBC Studios z usługę BBC Podcasts Premium w Apple Podcasts także na polskim rynku
BBC Studios rozszerza dostępność subskrypcji BBC Podcasts Premium aż o 166 nowych krajów, w tym Polskę.Cena usługi wynosi 13,99 zł miesięcznie.
27.11.23, 06:30
| radio » informacje
Top Radia 357 na Kasprowym Wierchu. A w Warszawie koncert Midge Ure
Trzeci Top Radia 357 zostanie zrealizowany z Zakopanego - z finałem na Kasprowym Wierchu. Przed finałem audycji, w Warszawie odbędzie się koncert gwiazdy specjalnej - zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox i współtwórca Live Aid.
26.11.23, 16:49
| radio » informacje | kultura » muzyka
Marcin Del – M Jankowski zwycięzcą konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno!
Marcin Del – M Jankowski – młody wokalistka, autor tekstów, producent, zwyciężył w konkursie radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Główną nagrodą w konkursie jest wydanie cyfrowej płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!”.
24.11.23, 12:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF na styczeń i luty 2024 r. bez podwyżek
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym 2024 r. pozostaną na niezmienionym poziomie.
24.11.23, 10:30
| radio » informacje
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów Melchiory 2023. Lista laureatów
23 listopada br. ogłoszono nazwiska nagrodzonych twórców reportaży i dokumentów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Reportaż Roku, Dokument Roku, Inspiracja Roku oraz Realizator Roku. Ogłoszono także laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Radiowej w dziedzinie reportażu o Grand Prix KRRiT oraz XXVI Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.