26.06.23, 07:30

Bank Pekao S.A. promuje złotą kartę

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Wielokanałowa kampania przygotowana przez Leo Burnett dla Banku Pekao S.A., ma na celu promowanie wakacyjnej oferty banku. Agencja kreatywna odpowiada za strategię, kreację i realizację działań w telewizji, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w placówkach banku.

Przed nami wakacje czyli czas, w którym szczególnie zależy nam na beztrosce i niezakłóconym odpoczynku. Swoboda podróżowania, odkrywanie świata, zbieranie doświadczeń cieszą tylko wtedy, gdy nie musimy martwić się o niepotrzebne wydatki. Umożliwia to złota karta do Konta Przekorzystnego, dzięki której można płacić z gwarancją niskich kursów na całym świecie i wypłacać pieniądze bez prowizji banku ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Bohaterami kreacji stworzonej przez Leo Burnett jest dwójka młodych ludzi, którzy wybrali się w egzotyczną podróż. Siłą tej opowieści ma być między innymi jej autentyczność – kamera podgląda bohaterów, nie ingerując bezpośrednio w historię. Pomaga nam w tym między innymi ciągła zmiana perspektywy. Oprócz klasycznej kamery odbiorcy widzą ich również okiem kamery na dronie oraz kamery 360°. To pełna kontrastów opowieść, w której można zobaczyć zatłoczone miasto, rajskie plaże, lazurową wodę, orientalne jedzenie, a przede wszystkim siłę prawdziwej relacji.

Za strategię działań, kreację i realizację odpowiedzialna jest agencja Leo Burnett Warszawa. Za działania digital Sales&More . Social media realizuje Digital Kingdom. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Sigma Bis. Produkcję powierzono domowi produkcyjnemu Tank, a wideo wyreżyserował Maciej Kowalczuk.

Wielokanałowa kampania realizowana jest w telewizji, w radiu, online, mediach społecznościowych, na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w miejscach sprzedaży.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.