01.05.23, 14:10

Gala Telekamer Tele Tygodnia ponownie w TV Puls

Telekamery w TV Puls, fot.: materiały prasowe

Galę Telekamer Tele Tygodnia po raz trzeci poprowadzą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski. Transmisja wydarzenia odbędzie się w TV Puls.

W czwartek, 25 maja br. o godz. 20.00 TV Puls wyemituje na żywo 26. galę wręczenia Telekamer Tele Tygodnia. Gospodarzami wieczoru po raz trzeci będą Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski, a wieczór uświetnią występy muzyczne Sylwii Grzeszczak.

Głosowanie w tej edycji trwa do 27 kwietnia br. Głos na swoich ulubieńców można było oddać w trzechg kategoriach głównych: Aktor, Aktorka i Serial, w których po raz pierwszy – oprócz produkcji telewizji linearnej - nominowane zostały również rodzime produkcje platform streamingowych. Po raz piąty głosować można również na najlepsze seriale streamingowe w kategorii specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn „NETFILM”. W pozostałych kategoriach laureatów wybiorą członkowie Kapituły Telekamer Tele Tygodnia oraz przedstawiciele Wydawnictwa Bauer.

Audytorem plebiscytu jest Deloitte.

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy