13.04.23, 15:00

Ruszyła pierwsza kampania jogurtu ZOTT Finezja

Kadr ze spotu, fot.: materiały prasowe

10 kwietnia br. ruszyła pierwsza kampania przygotowana przez agencję PZL dla Zott Polska. Jest to jednocześnie pierwsza kampania promująca nowy produkt, który trafił kilka miesięcy temu do sprzedaży - jogurt kremowy Zott Finezja.

Przygotowane spoty promują kremowy jogurt Zott Finezja w jego czterech wersjach smakowych: Mascarpone Malina, Mascarpone Czarna Porzeczka, Choco Splits Banan z kawałkami czekolady, Choco Splits Truskawka z kawałkami białej czekolady. Kremowa konsystencja i dodatki sprawiają, że bohaterka spotu uruchamia swoje pokłady kreatywności i budzi swoją finezję. Główną myśl i charakter produktu, ma podkreślać hasło kampanii: „ZOTT Finezja. Tak kremowa, tak zmysłowa”.

Agencja PZL jest odpowiedzialna za strategię komunikacji i kreację kampanii, w ramach której przygotowała spoty video: 30”, 2x15” oraz 6” z przeznaczeniem do emisji w stacjach TV oraz w digitalu.

Ktio odpowiada za kampanię jogurtu ZOTT Finezja?

Z ramienia PZL nad projektem pracowali: zespół kreatywny w składzie: Agnieszka Żylińska-Rękas (Senior Art. Directorka), Marcin Jagnus (Senior Copywriter), Dominik Turek (Associate Creative Director); producentka: Magdalena Brauer;
dział obsługi klienta: Ola Łukasik (Account Mangerka), Magdalena Sobota (Client Service Directorka), Przemek Wachowski (New Business Director).

Spoty wyreżyserował Michał Sabliński. Za produkcję odpowiadam dom produkcyjny Bomaye, podstprodukcją zajął się Televisor, a udźwiękowieniem Ztudio. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Zenith.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.