17.04.23, 18:15

Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Anna Cyklińska i Justyna Szyc-Nagłowska kampanii ambasadorkami serwisu i kampanii Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie od Wyborczej i Wysokich Obcasów

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Serwis Wysokieobcasy.pl/zyclepiej, którego hasłem przewodnim jest „Żyć lepiej. Psychologia codziennie”, to najnowszy projekt redakcji „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów”. Na jego łamach czytelniczki i czytelnicy mogą znaleźć porady, rozmowy oraz artykuły dotyczące relacji, rodzicielstwa, życia seksualnego, pracy czy balansu psychicznego. Trwa kampania promocyjna serwisu prowadzona w internecie, prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej, a jego ambasadorkami będą dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska, Anna Cyklińska i Justyna Szyc-Nagłowska.

Serwis Wysokieobcasy.pl/zyclepiej działa od grudnia 2022 r. i prezentuje teksty różnych redakcji z portfolio „Wyborczej", m.in. „Wysokich Obcasów", działów Tylko Zdrowie i Nauka, „Dużego Formatu" czy redakcji lokalnych, których wspólnym mianownikiem jest poszukiwanie sposobów na to, jak ulżyć głowie oraz zrozumieć siebie i innych. Z treści serwisu mogą w pełni korzystać osoby subskrybujące Wyborcza.pl.

W marcu br. ruszyła pierwsza kampania promująca nowy serwis. Działania promocyjne potrwają cztery miesiące i będą prowadzone w dwóch etapach. W pierwszym z nich kreacje reklamowe maja przybliżać różne pytania i problemy z obszaru psychologii, emocji czy relacji, które omawiane są na łamach serwisu. Z kolei w drugim etapie kampanii serwis Żyć Lepiej. Psychologia Codziennie będą promowały ambasadorki: Ewa Woydyłło-Osiatyńska – doktorka psychologii, psychoterapeutka, jedna z bardziej poczytnych ekspertek w serwisie Wysokieobcasy.pl i autorka kilkudziesięciu książek o tematyce psychologicznej, Anna Cyklińska – psycholożka i psychoterapeutka, autorka edukacyjnego profilu na Instagramie, książki „Przewodnik po emocjach. Jak lepiej rozumieć własne uczucia” oraz podcastu „Można zwariować” o zdrowiu psychicznym i dbaniu o siebie oraz Justyna Szyc Nagłowska – dziennikarka, autorka i producentka podcastów o świadomym życiu „Nagłowska na głos” i „Matka też człowiek”, wokół których zgromadziła aktywną społeczność kobiet. Na kreacjach reklamowych z ich udziałem pojawią się hasła kampanii: „Jak ulżyć głowie i zrozumieć innych”, „Gdy czujesz, że możesz żyć lepiej” oraz „Miejsce, w którym Twoje emocje są najważniejsze”.

Kampania promocyjna serwisu będzie realizowana w internecie (sieć Google, YouTube i Facebook) oraz w prasie i na nośnikach reklamy zewnętrznej. Towarzyszy jej autopromocja na tradycyjnych i cyfrowych łamach „Gazety Wyborczej” oraz na profilach dziennika oraz „Wysokich Obcasów” w mediach społecznościowych. Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wyborczej”.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.