06.04.23, 18:01

Twardoch, Makłowicz i grubsza Wyborcza TV. Gazeta Wyborcza na Wielkanoc

"Gazeta Wyborcza" na Święta Wielkanocne, fot.: materiały prasowe

W piątek i w sobotę, 7 i 8 kwietnia br. ukażą się specjalne wydania "Gazety Wyborczej" na Wielkanoc. Czytelniczki i czytelnicy znajdą w nich m.in. poradnik ekonomiczny na temat zakupów świątecznych, wywiady z Robertem Makłowiczem, Ewa Skibińską i ks. Alfredem Wierzbickim. Oprócz tego do "Wyborczej" dołączony będzie ośmiostronicowy reportaż Szczepana Twardocha z Donbasu.

W piątek, 7 kwietnia redakcja "Wyborczej" przedstawi, m.in. poradnik ekonomiczny poświęcony zakupom świątecznym. Będzie się można z niego dowiedzieć, jak sklepy manipulują cenami, dlaczego promocje są coraz bardziej skomplikowane oraz jakie sztuczki stosują sprzedawcy i jak się przed nimi uchronić. Tego dnia ukaże się też specjalne wydanie "Wyborcza TV" liczące 48 stron. Redakcja poleci w nim filmy i seriale, które warto zobaczyć w czasie świąt.

Z kolei w sobotę, 8 kwietnia do rąk czytelniczek i czytelników trafi wielkanocny numer "Wolnej Soboty". Znajdą się w nim, m.in. rozmowa Krystyny Romanowskiej z Robertem Makłowiczem, tekst Macieja Czarneckiego o powrocie wilków oraz wywiad Doroty Wodeckiej z księdzem Alfredem Wierzbickim o świętych - w tym tych nieznanych, dziwacznych i nieoczywistych. W formie specjalnego dodatku wydany zostanie nowy reportaż Szczepana Twardocha "Donbas", przygotowany specjalnie dla "Wyborczej" - to osiem kolumn tekstu pisarza prosto z frontu.

Częścią sobotniego wydania dziennika będą też magazyny: "Wysokie Obcasy" z rozmową Zuzanny Buhłaki z aktorką Ewą Skibińską oraz "Ale Historia", gdzie przeczytać można o tym, dlaczego Jan Długosz nie lubił Jagiellonów.

"Wyborcza" będzie dostępna w kioskach oraz innych punktach sprzedaży prasy w cenie 8,99 zł w piątek i 11,99 zł w sobotę.
Wydania wielkanocne wspiera autopromocja, a także kampania radiowa i internetowa. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu "Gazety Wyborczej".

Komentarze

Powiązane

29.09.23, 09:00
| prasa » ludzie
Michał Wodziński redaktorem naczelnym dziennika Fakt
1 listopada 2023 r. Michał Wodziński obejmie stanowisko redaktora naczelnego gazety codziennej "Fakt" i będzie odpowiedzialny za pracę redakcji oraz strategię rozwoju dziennika oraz serwisu Fakt.pl.
29.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 29 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 29 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
28.09.23, 11:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Dziennikarz dla planety. Konkurs o Nagrodę Radia Zet z nową kategorią
Konkurs o Nagrodę Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego po raz kolejny rozszerza swoją formułę. W tym roku nagrodzi również dziennikarzy za ich działalność w zakresie odpowiedzialności klimatycznej.
28.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 28 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 28 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
27.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 27 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 27 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
26.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 26 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 26 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
25.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 25 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 25 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
24.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
23.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
22.09.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 września (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 września? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 01.11.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.