17.03.23, 14:52

Anna Mazur i Magdalena Sajpel awansowały w zespole Creative Studio LiquidThread

Anna Mazur i Magdalena Sajpel, fot.: materiały prasowe

Magdalena Sajpel awansowała na stanowisko Senior Creative Designerki, a Anna Mazur została Creative Designerką w zespole Creative Studio LiquidThread.

Anna Mazur w LiquidThread w dziale Creative Studio realizuje projekty graficzne od trzech lat, teraz awansowała na stanowisko Creative Designerki. Doświadczenie w obszarze grafiki zdobywała wcześniej w Polskim Radiu, a następnie w Follow Agency. Mazur specjalizuje się projektowaniu komunikacji w digitalu, w jej portfolio można znaleźć prace dla takich marek jak Sephora, Innogy, Lorenz Bahlsen, czy Coca-Cola. Anna Mazur ukończyła grafikę ze specjalnością projektowanie graficzne na UMCS w Lublinie.

Magdalena Sajpel, która awansowała w LiquidThread na stanowisko Senior Creative Designerki, pracę w branży reklamowej zaczęła w 2014 r. w agencji K2 Internet. Następnie przez trzy lata pracowała w agencji Cut the Mustard, skąd w 2019 r. przeszła do LiquidThread. Współtworzone przez nią projekty zdobywały nagrody w konkursach branżowych. Wraz z zespołem LiquidThread otrzymała, m.in. srebrne Effie w 2022 r. i wyróżnienie w Golden Arrow za kampanię Essity „TENA - Opiekunowie Opiekunom”, brązowe Effie w 2021 r. za działania dla Sprite, „Jest rok 2077. Pragnienie to przeszłość". Posiada szerokie portfolio zrealizowanych kreatywnych projektów dla takich marek jak: Kompania Piwowarska, JNT Group, Ikea, Carrefour, Volkswagen, PGE, Lorenz Bahlsen, Coca-Cola, Lisner, T-Mobile, Sephora, Semilac, Biedronka, H&M, Dawtona, Morliny, McCormick, PZU, Bank Millenium, Toyota Bank, PWC, Essity czy Janssen Pharmaceutica. Magda ma tytuł magistra sztuki, ukończyła grafikę o specjalności zaawansowane multimedia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Projekt jej pracy magisterskiej wykorzystujący trójwymiarową rzeźbę architektoniczną został zaprezentowany na wystawie UPGROWTH – najlepsze dyplomy WIT 2018/2019 w warszawskiej Pragalerii.

Komentarze

Powiązane

07.06.23, 10:50
| reklama & PR » informacje
Dentsu Creative ponownie zwycięża w przetargu Audi
Dentsu Creative obroniło budżet na obsługę marki Audi. Kontrakt podpisano na okres trzech lat z możliwością przedłużenia o kolejne dwa.
07.06.23, 09:37
| reklama & PR » ludzie
Izabela Albrychiewicz awansowała na stanowisko CEO GroupM CEE. Teraz zarządza 10 rynkami regionu
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje aż 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
07.06.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Trzy osoby awansowały w agencji Good One PR
W strukturach Good One PR awansowały trzy osoby. W kwietniu br. Marta Paczka objęła funkcję Account Managera, a miesiąc później Jakub Macyszyn Senior Account Executive’a. Na stanowisko Account Executive w marcu br. awansowała natomiast Angelika Zarzycka.
06.06.23, 20:58
| reklama & PR » informacje
Janusz Walczuk ambasadorem marki Garage
Marka Garage inauguruje sezon letnich imprez i festiwali wejściem w długofalową współpracę ambasadorską z raperem Januszem Walczukiem. Zapowiada także cykl imprez zorganizowanych razem z muzycznym kolektywem SO HARD, na których wystąpi znany raper.
06.06.23, 20:08
| reklama & PR » informacje
Agencja Peppermint przygotowała koncepcję graficzną loterii Toffifee
Współpraca Peppermint z marką Toffifee w ramach ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Loteria tkwi w Toffifee”, objęła przygotowanie różnorodnych formatów graficznych do promocji kampanii w kanałach online i offline.
06.06.23, 17:56
| reklama & PR » informacje
Antysmogowy mural Max Premium Burgers
MAX Premium Burgers stworzył przy katowickiej restauracji antysmogowy mural nawiązujący do lokalnej architektury i historii. Z jednej strony mural ma podkreślać obecność marki w tej części Polski, z drugiej zachęcać do podążania śladem sieci w kwestii działań na rzecz klimatu.
06.06.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Samochody Toyota Yaris Cross Hybrid do wygrania w loterii Link4
Z okazji swojego dwudziestolecia LINK4 organizuje Loterię Jubileuszową. Do wygrania są samochody Toyota Yaris Cross Hybrid oraz karty paliwowe o wartości 400 zł. W loterii może wziąć udział każdy klient indywidualny. 
06.06.23, 14:10
| reklama & PR » ludzie
Łukasz Trocki przechodzi do KEINO
Łukasz Trocki dołączył do agencji reklamowej KEINO (część ekosystemu komunikacyjnego Chapter2) jako Senior Graphic Designer i Motion Designer.
06.06.23, 10:12
| reklama & PR » ludzie
Agata Brzezińska awansowała w LiquidThread
Agata Brzezińska awansowała na stanowisko Senior Integrated Communication Managerki w agencji digitalowo-contentowej LiquidThread (Publicis Groupe).
06.06.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Santander Bank Polska partnerem tytularnym Santander Letnie Brzmienia 2023
Santander Bank Polska został partnerem tytularnym wakacyjnej trasy koncertowej „Letnie Brzmienia 2023”. Podczas festiwalu na scenie wystąpią popularni polscy artyści, w tym tegoroczni laureaci Fryderyków.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.