25.03.23, 13:00

Podcast E.ON Talks wraca w nowej odsłonie

Redakcja E.ON Talks, fot.:materiały prasowe

7 marca br. wystartował trzeci sezon programu „E.ON Talks”. Tegoroczna edycja podcastu wraca w nowej formule.

Słuchacze  podcastu E.ON Talks będą mieli dostęp do trzech cykli tematycznych, a każdy z nich poprowadzi inna ekspertka z firmy E.ON Polska. Wraz z zaproszonymi gośćmi, reprezentantami różnych sektorów gospodarki, będą one rozmawiać o klimacie,  transformacji energetycznej, zrównoważonym rozwoju miast oraz o elektromobilności. Emisję  każdego z odcinków poprzedzą krótkie zapowiedzi w mediach społecznościowych.

Przez dwa lata samodzielnie prowadziłam rozmowy w ramach E.ON Talks. W tym sezonie zaprosiłam do zespołu dwie ekspertki z naszej organizacji - Jolantę Szymańską i Mariolę Pasierowską. Chcemy dać naszym podcastom więcej energii i usystematyzować poruszane wątki. W tym roku proponujemy więc nową formułę - trzy cykle tematyczne. Gościem każdego podcastu będzie jedna osoba, a prowadzące poza moderacją dyskusji, będą również dzieliły się swoją wiedzą” - mówi Joanna Waszak, kierowniczka komunikacji marketingowej w E.ON Polska i twórczyni podcastów E.ON Talks.

Każda z prowadzących będzie prowadziła własny cykl spotkań poświęcony konkretnej tematyce. Joanna Waszak poprowadzi blok tematyczny zatytułowany „Klimat na zmianę”. Rozmowy z jej gośćmi będą dotyczyły transformacji energetycznej i zmian klimatycznych.

Kolejna z ekspertek - Jolanta Szymańska, specjalistka E.ON Polska w zakresie współpracy z instytucjami publicznymi, zajmie się „Miastami z dobrą energią”. Przybliży słuchaczom zagadnienia związane z energetyką społeczną, zrównoważonym rozwojem miast i „zielonym” budownictwem. 

Trzeci blok tematyczny koncentrować się będzie na elektromobilności. Gospodynią tych spotkań będzie Mariola Pasierowska, odpowiedzialna w E.ON Polska za doradzanie klientom biznesowym w zakresie proekologicznych i efektywnych ekonomicznie rozwiązań. Prowadzone przez nią rozmowy ukażą się w ramach cyklu „Elektromobilność jest kobietą”, a gośćmi będą wyłącznie panie.  

W ramach tegorocznej odsłony podcastu E.ON Talks zaplanowanych zostało 21 odcinków. Emisje będą odbywać się co dwa tygodnie, a cykle będą się przeplatać. Wszystkie podcasty w ramach serii E.ON Talks udostępniane są na dedykowanej stronie E.ON Polska, a także na YouTube i w aplikacjach podcastowych – Spotify, iTunes Podcasty Google i Spreaker.

Komentarze

Powiązane

30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
24.05.23, 16:30
| internet » informacje
Oskarżam. Gazeta.pl uruchamia nowy cykl kryminalny
Ruszył nowy cykl kryminalny portalu Gazeta.pl „Oskarżam. W nowym projekcie będą prezentowane reportaże dotyczące, m.in. mafii czy zbrodni z lat 90. Teksty będą przygotowywać, m.in. dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
24.05.23, 06:30
| internet » informacje
Grupa WP w I kwartale 2023 r. miała ponad 310 mln zł przychodów
Wirtualna Polska Holding S.A. w I kwartale 2023 r. zwiększyła przychody o prawie 47 proc. w porównaniu do 2022 r.
23.05.23, 13:08
| prasa » informacje | internet » informacje
Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl
Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.
22.05.23, 06:30
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Marzena Tabor przechodzi do Rzeczpospolitej. Zostanie szefową redakcji online
1 czerwca br. Marzena Tabor obejmie stanowisko szefowej redakcji online „Rzeczpospolitej”. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową rp.pl.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
13.05.23, 16:48
| internet » informacje
Allegro zadebiutowało w Czechach
Start allegro.cz rozpoczyna nowy etap ekspansji platformy i jej partnerów w regionie. Kupujący z Czech mogą korzystać z allegro.cz - lokalnej odsłony Allegro.
12.05.23, 13:30
| internet » informacje
Ruszyła nowa sekcja tematyczna w serwisie Onet Kobieta
Onet rozszerzył swoją ofertę o nową sekcję Onet Rodzina, poświęconą tematyce rodziny, rodzicielstwa oraz relacji z seniorami, która nie skupia się jedynie na opiece nad wnukami.
11.05.23, 07:30
| internet » informacje
Komputronik nawiązał współpracę z android.com.pl
Firma Komputronik i internetowy serwis informacyjny android.com.pl nawiązały współpracę, która pozwoli na zacieśnienie relacji między dwoma liderami rynku technologicznego – z obszaru handlu i mediów. 
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.