13.02.23, 20:20

Zmiany w strukturze Amplifi (dentsu Polska)

Od lewej: Magda Mussmann, Kinga Maliszewska, Jarek Król, fot.: materiały prasowe

Do agencji Amplifi dołączyła Magdalena Mussmann, a dwie osoby z zespołu – Jarosław Król oraz Kinga Maliszewska – objęły nowe stanowiska.

Magdalena Mussmann dołączyła do zespołu Amplifii i objęła stanowisko Head of Offline non-TV, tym samym stając się odpowiedzialną za doradztwo w zakresie przygotowania strategii mediowych, negocjowanie warunków zakupowych w mediach Offline non-TV, monitorowanie i zarządzanie budżetami mediowymi, przygotowywanie warunków przetargowych czy tworzenie analizy rynku mediów. Przez ostatnie sześć lat Mussmann pracowała dla Group One Media, gdzie pełniła funkcję Buying Intelligence Directora i pracowała dla marek takich jak: Orange, De’Longhi Group, Adamed, Biofarm, Jaguar, Suzuki, TVP, Amica, Hochland, Travelist czy 4F. Wcześniej była związana z domem mediowym OMD, pracując na stanowisku Deputy Buying Director i obsługując takie firmy jak: McDonald’s, Renault, Nissan, Wedel, Nivea, Unilever, Żywiec, Heinz, Sony, Storck i Polpharma.

W ramach wewnętrznych struktur nowe role objęli Kinga Maliszewska oraz Jarosław Król. Maliszewska z początkiem lutego została Media Planning & Buying Director. Z grupą dentsu Polska związana jest od 2018 r., gdzie w ostatnim czasie pełniła rolę TV&Video Stack Lidera i była odpowiedzialna za przygotowanie podejścia multiscreen, rozwój narzędzi oraz poszerzenie wiedzy z zakresu TV&VOD w agencji. Wcześniej zajmowała się przygotowaniem strategii mediowych, analiz konkurencji i rynku, planowaniem i zakupem mediów, kampanii oraz koordynowaniem prac zespołów. Posiada doświadczenie w pracy dla klientów z branż: FMCG, farmaceutycznej, finansowej, ubezpieczeń, retail czy parentingowej. Przyjęcie nowej roli wiąże się z objęciem nowych funkcji, w tym: nadzór i kompleksowe zarządzanie zespołami odpowiedzialnymi za planowanie i zakup kampanii telewizyjnych dla klientów agencji.

Z kolei Jarosław Król, dotychczas CFO grupy Red8, będzie pełnił rolę Commercial & Compliance Managera. Do jego obowiązków będzie należeć rozwój i komercjalizacja produktów Amplifi oraz nadzór nad umowami mediowymi pod kątem compliance. Król pracę w branży reklamowej rozpoczął w 1994 r. w agencji EBD Interpartners w dziale client service, a następnie kontynuował pracę w dziale produkcji. W 1998 r. rozpoczął pracę w Ogilvy & Mather w dziale client service, w której odpowiadał za kluczowych klientów agencji, w tym: Ford, IBM, Kosterfrau i Merloni. W 2002 r. rozpoczął pracę w Red8 jako jeden z założycieli i wspólnik, gdzie pełnił rolę Dyrektora Zarządzającego.

Komentarze

Powiązane

01.06.23, 15:00
| reklama & PR » informacje
Home Cool Home. Pingwin PanSonik w roli głównej w kampanii Panasonic promującej domową klimatyzację
Firma Panasonic Heating & Cooling Solutions ruszyła z kampanią promocyjną „Home Cool Home”, która ma na celu wsparcie instalatorów poprzez dotarcie do zwykłego Kowalskiego oraz zachęcenie ich do zaopatrzenia się w urządzenia klimatyzacyjne marki. 
01.06.23, 09:42
| reklama & PR » ludzie
Marta Bełza dołącza do Garden of Words, Marta Miller awansuje
Agencja Garden of Words poszerzyła zespół PR i zatrudniła Martę Bełzę na stanowisku Head of Reputation Management. Z kolei Marta Miller awansowała na stanowisko Head of Corporate i będzie odpowiadać za rozwój agencji w zakresie pozyskiwania i prowadzenia projektów z obszaru komunikacji korporacyjnej.
01.06.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Lidl Polska wraz z Anną i Robertem Lewandowskimi zadbają o zdrowie Polaków
29 maja br. Lidl Polska ruszył z nową kampanią "Zadbajmy o siebie!". Sieć wspólnie z Anną i Robertem Lewandowskimi zachęca do budowania zdrowych nawyków.
01.06.23, 06:30
| biznes i technologie » informacje | reklama & PR » informacje
Rebranding stacji paliw Intermarché. Do końca roku zmieni się 10 stacji
Intermarché przeprowadzi rebranding przysklepowych stacji paliw. Mają być bardziej nowoczesne i spójne z kolorystyką sieci.
31.05.23, 19:15
| reklama & PR » informacje
JBB Bałdyga promuje ofertę grillową w digitalu
Ruszyła największa w historii JBB Bałdyga kampania digitalowa promująca ofertę grillową tej marki mięsnej w Polsce. Działania pod hasłem „Grilluje w całej Polsce” potrwają przez najbliższe miesiące.
31.05.23, 16:00
| reklama & PR » ludzie
Aleksandra Rekowska w ekipie agencji MADOGZ
Aleksandra Rekowska dołączyła do zespołu agencji MADOGZ i objęła stanowisko Senior Account Manager. Będzie odpowiedzialna za obsługę komunikacyjną kluczowych klientów agencji.
31.05.23, 12:10
| reklama & PR » ludzie
Dorota Natalia Haller rozstaje się z Huawei CBG
Dorota Natalia Haller zakończyła pracę na stanowisku dyrektorki marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei Consumer Business Group Polska, którą łączyła z rolą wiceprezeski marketingu na region Europy Centralnej i krajów nordyckich w Huawei CBG.
31.05.23, 10:45
| reklama & PR » informacje
Wobler od Publicis Worldwide, Bank BNP Paribas i PZW zbada polskie rzeki
Publicis Worldwide Poland wspólnie z Bankiem BNP Paribas i Polskim Związkiem Wędkarskim stworzyli prototyp woblera, badający zanieczyszczenie polskich wód. Projekt „River Alert” ma być odpowiedzią na katastrofę ekologiczną na Odrze i alarmujące doniesienia o stanie kolejnych polskich rzek.
30.05.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
Z miłości do smaku i orzeźwienia! Kampania napojów herbaciano-owocowych HerbaLOVE od Herbapolu
Herbapol-Lublin rusza z kampanią wspierającą napoje herbaLOVE. Hasło „Z miłości do smaku i orzeźwienia!” ma podkreślać wyjątkowość produktów. Działania promujące herbaLOVE będą prowadzone w szerokim zakresie w mediach digitalowych i oparte będą na formacie video oraz angażujących formach.
30.05.23, 12:30
| reklama & PR » ludzie
Emilia Głowińska awansowała w VMLY&R Poland
Emilia Głowińska awansowała na stanowisko Group Account Manager w VMLY&R Poland.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.