07.02.23, 08:58

Nowe osoby na pokładzie Tigers. Krakowski oddział przenosi się do AFI Europe

Logo agencji Tigers, fot.: materiały prasowe

Na początku br. Do zespołu agencji marketingowej Tigers dołączyli: Katarzyna Mıstaçoğlu, Oscar Dąbkowski, Joanna Dubielewska, Łucja Faszczewska i Patryk Karmoliński. Dodatkowo, krakowski oddział Tigers przenosi się do nowej siedziby - AFI EUROPE.

Doświadczenie Katarzyny Mıstaçoğlu, która od stycznia br. objęła stanowisko Marketing Specialist Tigers oparte jest na działaniach w zakresie content marketingu, kierowaniu wewnętrznym teamem marketingowym oraz realizacji wielu kampanii promocyjnych i sprzedażowych.

Zespół Growth wzmocniła także Łucja Faszczewska, która przejęła obowiązki związane ze sprzedażą w roli New Business Specialist. Faszczewska przez ostatnie lata rozwijała swoje kompetencje w obszarze HR i EB. W swojej pracy była odpowiedzialna za nawiązywanie współpracy z największymi brandami na rynku, kreowanie procesów sprzedażowych oraz budowanie polityki cenowej produktów związanych z rozwiązaniami w formule Saas.

Tigers poszerzyło również zakres usług o działania PR. Dział tworzy Oscar Dąbkowski, który przez ostatnie lata pracował głównie jako wydawca i redaktor prowadzący serwisów internetowych (w tym gala.pl, elleman.pl i viva.pl) oraz współpracował z agencjami PR. Rozwijał także social media marek medialnych i klientów indywidualnych oraz tworzył podcasty i formaty wideo dla takich wydawnictw jak Burda Media, Edipresse Polska czy sklepu Moliera 2.

Ponadto, do komórki Studia Tigers dołączyli kolejni graficy, Joanna Dubielewska, związana od ponad siedmiu lat z graphic designem i Patryk Karmoliński, który na swoim koncie ma ponad 20 tys. zrealizowanych kreacji graficznych.

Krakowska przeprowadzka

Agencja w styczniu zawarła umowę z nowym biurem w Krakowie – AFI EUROPE. Jest to najbardziej ekologiczny budynek biurowy w Polsce i drugi w Europie. W AFI EUROPE agencja ma swoją przestrzeń, z miejscem do pracy dla 24 osób. Przeprowadzka zespołu krakowskiego do nowej lokalizacji planowana jest od 1 kwietnia.

Komentarze

Powiązane

23.03.23, 15:00
| reklama & PR » ludzie
Marcin Boroszko Konsultantem Channel Factory Polska
W marcu br., do Channel Factory Polska dołączył Marcin Boroszko, który będzie pełnić rolę Konsultanta.
23.03.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Streetcom odpowiada za kampanię influencerską dla past Wawrzyniec
Trwa kampania influencerska dla past Wawrzyniec realizowana przez Streetcom. Biorą w niej udział zarówno makro i mikro influencerzy. Kampania jest jednym z pierwszych etapów działań związanych z rebrandingiem i zmianą pozycjonowania popularnych past warzywnych Wawrzyńca.
23.03.23, 11:36
| reklama & PR » informacje
Lubella podkreśla, że w makaronach wykorzystuje jaja od kur z wolnego wybiegu
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla makaronów jajecznych Lubella. Produkty będą widoczne zarówno w TV, jak i na VOD, YouTube oraz nośnikach OOH.
23.03.23, 09:47
| reklama & PR » ludzie
Tomasz Teodorczyk Dyrektorem Zarządzającym Channel Factory Polska
W marcu br. nastąpiła zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Channel Factory Polska – Tomasz Teodorczyk zastąpił Szymona Szmigla.
23.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
iCEA Group oLIVE rozpoczynają współpracę
Agencje iCEA Group i oLIVE media rozpoczynają współprace partnerską, dzięki czemu mają poszerzyć zakres oferowanych usług.
23.03.23, 06:30
| reklama & PR » informacje
Media Ready wyprodukowała spoty do kampanii Enterol Forte
Agencja Media Ready przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii TV i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
22.03.23, 20:32
| reklama & PR » informacje
Krakus na Wielkanoc. Marka promuje żurek
W najnowszej kampanii Krakus przedstawia pomysły na wielkonocny żurek.
22.03.23, 17:44
| reklama & PR » informacje
KENWOOD rozszerza współpracę z LoveBrands Group
Marka KENWOOD działająca w sektorze sprzętu drobnego AGD, związana jest z agencją strategicznej komunikacji zintegrowanej LoveBrands Group od kilku lat. W tym roku współpraca z KENWOOD rozszerzona została o kompleksowe działania z zakresu influencer marketingu oraz organizację eventu.
22.03.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
VeloBank sponsorem tytularnym wyścigów kolarskich VeloBank VIA Dolny Śląsk
VeloBank rozpoczął współpracę ze Ślęża Sobótka Bike Academy, stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu, organizatorem największego cyklu kolarskich wyścigów szosowych dla amatorów i kolarzy masters VIA Dolny Śląsk.
22.03.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Plan na spokój wg firmy Provident w wiosennej odsłonie kampanii
Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która będzie prowadzona pod hasłem „Mam plan”. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.