03.02.23, 10:47

Bogata oferta seriali w wiosennej ramówce Polsatu

Wiosenna oferta Polsatu, fot.: materiały prasowe

Wiosenna ramówka Polsatu to głównie kontynuacje znanych formatów. Jeden element odróżnia wiosenną ofertę stacji od poprzednich sezonów – to wysyp telewizyjnych premier seriali, które debiutowały wcześniej w Polsat Box.

Na antenie Polsatu zadebiutuje ośmiodocinkowy serial "Matka" (od 27 lutego, w poniedziałki o godz. 20.00). W serialu występują: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis, Olaf Lubaszenko, Mateusz Janicki, Adrianna Chlebicka i Małgorzata Pieczyńska. "Matkę" wyprodukowała firma TFP-TV&Film Production na zlecenie Telewizji Polsat. To thriller psychologiczny według pomysłu Igora Brejdyganta, autora bestsellerowych powieści kryminalnych. Również w poniedziałki o godz. 21.00 emitowany będzie sześciodocinkowy serial reżyserowany przez Łukasza Palkowskiego "Wotum nieufności". Produkcja oparta jest na powieści Remigiusza Mroza. W obsadzie takie nazwiska jak: Antoni Pawlicki, Katarzyna Dąbrowska, Zofia Wichłacz, Leszek Lichota, Anna Mrozowska, Dorota Kolak, Józef Pawłowski, Olgierd Łukaszewicz, Cezary Łukaszewicz, Piotr Głowacki.

W środę od 1 marca o godz. 20.00 ciepły serial obyczajowy "Lulu" Kingi Dębskiej. W obsadzie serialu znaleźli się: Anna Dereszowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Marek Siudym, Joanna Kurowska, Grażyna Sobocińska, Weronika Wachowska. Z kolei soboty o godz. 20.00 emitowana będzie polska wersja ukraińskiego serialu "Sługa Narodu". Stacja przygotowała 24 odcinki. W soboty o godz. 21.00 emitowany będzie I sezon serialu komediowego "Rodzina na Maxa" (13 odcinków). Produkcja jest polską wersją nowozelandzkiego formatu "Step Dave" produkowanego w latach 2014-2015.

Nowe sezony dobrze znanych formatów

W odświeżonej formule pojawi się show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jury pojawi się Paweł Domagała, a nowym współprowadzącym za Piotra Gąsowskiego będzie Maciej Rock. Siódma edycja "Ninja Warrior Polska" będzie emitowana we wtorki od 28 lutego o godz. 20.00. Środowe wieczory o godz. 21.00 Mateusz Gessler pojawi się w nowym sezonie "Hells Kitchen". W ofercie nie zabraknie również emitowanego od 2013 r. formatu "Nasz nowy dom" (czwartki o godz. 20.00). Niezmiennie częścią oferty Polsatu będzie 21. sezon serialu "Przyjaciółki" w czwartki o godz. 21.00.

W ofercie stacji pojawią się także nowe sezony takich programów m.in. jak "Ewa gotuje" (soboty o godz. 10.10), "Kabaret na żywo. Nowy skŁAD 2" (niedziele o godz. 20.00), codziennego serialu z gatunku docu-crime "Gliniarze" (poniedziałek-piątek o godz. 17.00), czy telenoweli "Pierwsza miłość" (dni powszednie o godz. 18.00).

Komentarze

Powiązane

20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
16.03.23, 15:30
| telewizja / VOD » informacje
Kontynuacje i nowe animacje w ofercie kanału Cartoonito
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 18 marca br. kanał Boomerang zamieni się w Cartoonito. W ofercie stacji pojawią się zupełnie nowe animacje oraz kontynuacje znanych już animacji.
16.03.23, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Jacek Jarocki bohaterem pierwszego odcinka program Global Connections w CNN
W nowym programie „Global Connections” stacja CNN bada, jak wizjonerzy, przedsiębiorcy i firmy wykorzystują postęp w technologii i logistyce, by na nowo zdefiniować swoje możliwości i usprawnić prowadzenie biznesu.
16.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy. 18. sezon programu wiosną w MTV Polska
W niedzielę, 19 marca br. na antenie stacji MTV Polska zostanie wyemitowany pierwszy odcinek 18. sezonu „Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy”. Nagrania do nowej edycji reality show realizowane były w stolicy, a uczestnicy zamieszkali w luksusowej willi pod miastem.
15.03.23, 10:08
| telewizja / VOD » informacje
Kolejne kanały TVP będą mogły być reemitowane na Łotwie
Narodowa Rada Mediów Elektronicznych (NEPLP) będąca łotewskim odpowiednikiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, podjęła decyzję w sprawie włączenia TVP Info, TVP World, TVP Wilno i Belsat TV do wykazu programów audiowizualnych, które mogą być reemitowane na terenie Łotwy.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.