24.01.23, 17:58

Razem rozgrzewamy serca. Lavazza sponsorem Finału WOŚP

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Lavazza, włoska firma kawowa, kontynuuje współpracę jako sponsor Finału WOŚP. W związku z 31. Finałem marka zaplanowała szereg aktywności, w tym konkurs pod hasłem „Razem rozgrzewamy serca”, którego główną nagrodą jest udział w Finale WOŚP w Warszawie.

Celem zbliżajacego się 31. Finału WOŚP jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia.

Lavazza zaplanowała liczne aktywności związane z Finałem WOŚP, w tym specjalne aukcje w których można wylicytować: trzy kursy Barista Basic w warszawskim Centrum Treningowym Lavazza prowadzone przez głównego trenera Lavazza w Polsce Arkadiusza Domurada; dwa Pakiety Lavazza w którego skład oprócz włoskiej kawy wchodzą, m.in. kawiarka Lavazza Carmencita, french press oraz łyżeczki i kubek z logo Lavazza; a także voucher dla dwóch osób do restauracji Nuta Chefa Andrea Camastry, ambasadora marki Lavazza.

Marka w dzień Finału wesprze również wolontariuszy. Do 20 sztabów z ekspresami do kawy zostanie dostarczonych 1 tys. kapsułek i kubeczków, ponad 2 tys. opakowań kawy, a także 2 tys. silikonowych kubków do kawy dla wolontariuszy.
W dniu Finału Lavazza zorganizuje strefę partnerską pod Pałacem Kultury i Nauki w której będzie podejmować gości kawą, w studiu funkcjonować będzie profesjonalna kawiarnia obsługiwana przez baristów Lavazza.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w wybranych sieciach handlowych dostępna będzie, przygotowana specjalnie z okazji 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, edycja kawy Lavazza Qualità Oro w eleganckiej puszce z logo WOŚP.

Dodatkową atrakcją z okazji Finału jest konkurs Lavazza „Razem rozgrzewamy serca”. Aby do niego dołączyć, potencjalny uczestnik musi zakupić dowolną kawę Lavazza w sklepie lub sieci restauracji DaGrasso, następnie zarejestrować paragon na stronie akcji oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Do zdobycia jest specjalne zaproszenie na Finał dla czterech osób, który odbędzie się 29 stycznia w Warszawie. Nagroda obejmuje także nocleg, zwrot kosztów podróży, zwiedzanie backstage’u studia telewizyjnego 31. Finału WOŚP oraz występ z ekipą Lavazza podczas telewizyjnego wejścia na żywo. Wygrać można także oficjalne składane silikonowe kubki Lavazza&WOŚP wraz z kawą Lavazza. Każda osoba, która weźmie udział w konkursie otrzyma prezent – e-Book z przepisem na wyborną kawę.

Aktywnościom związanym z 31. Finałem WOŚP towarzyszą kampania reklamowa w telewizji oraz Internecie, aktywacja konsumencka w punktach sprzedaży oraz sieci restauracji DaGrasso, komunikacja w mediach społecznościowych oraz działania z influencerami prowadzone przez agencję Cut The Mustard, a także działania PR, za które odpowiada Solski Communications.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 13:49
| reklama & PR » informacje
Bardzo prosty przepis. Wielkanocna aktywacja konsumencka Dan Cake
Pod hasłem „Otwórz, połóż, odpoczywaj” marka Dan Cake zachęca odbiorców, aby zamiast spędzania Świąt na gorączkowych przygotowaniach w kuchni, skorzystali z prostego przepisu od Dan Cake, dając sobie tym samym czas na więcej chwil dla siebie.
22.03.23, 10:03
| reklama & PR » informacje
Filip Gapiński w zespole Fantasyexpo
Filip Gapiński dołączył do ekipy agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
22.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Awanse w agencji On Board Think Kong
Z początkiem lutego br. Aleksandra Dziwoki i Adrian Moliński z zespołu Social Media oraz Joanna Daszkiewicz i Michał Jarzyna z zespołu Public Relations awansowali w strukturach agencji On Board Think Kong.
22.03.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg FoodWell
Agencje mediowa Starcom (Publicis Groupe), wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
21.03.23, 18:33
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl w nowej kampanii edukuje nt. ubezpieczeń komunikacyjnych
Platforma rankomat.pl przygotowała kampanię, ukazującą jak wiele zagrożeń czyha na kierowców każdego dnia. Marka wskazuje w ten sposób, że sytuacje, których nikt z odbiorców nie bierze często pod uwagę, mogą się przydarzyć i przysporzyć nam problemów.
21.03.23, 17:00
| reklama & PR » informacje
WEC Communication ponownie obsłuży ADATA i XPG
Krakowska agencja WEC Communication jest odpowiedzialna za promocję ADATA i XPG w Polsce. Od stycznia br. poszerzyła zakres obsługi dla tajwańskiego producenta z zakresu Public Relations.
21.03.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Kampania Polskie Mięso Karmi Zmysły będzie promować polskie mięso wieprzowe i dorobiowe
Rozpoczęła się piąta edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku działania prowadzone są pod hasłem: „Polskie Mięso Karmi Zmysły”. Ambasadorem tegorocznej edycji został kucharz Grzegorz Zawierucha.
21.03.23, 14:40
| reklama & PR » informacje
STS pozostanie Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej do 2026 r.
STS, największa firma bukmacherska w Polsce, przedłużył o kolejne lata umowę z PZPN i pozostanie Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej do 31 lipca 2026 r. Bukmacher z drużyną narodową związany jest nieprzerwanie od lipca 2014 r.
21.03.23, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Marta Pytkowska i Izabela Gosk wzmacniają zespół komunikacji i marki korporacyjnej Medicover
W marcu br. do Działu Komunikacji i Marki Korporacyjnej Medicover dołączyły dwie nowe osoby – Marta Pytkowska, odpowiadająca za komunikację z mediami, oraz Izabela Gosk, odpowiedzialna za komunikację wewnętrzną. Rozbudowanie i wzmocnienie zespołu komunikacji ma na celu rozszerzenie kompetencji działu i dalsze wspieranie obecności marki w mediach.
21.03.23, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w Media Choice. Nowe osoby i awanse
W ostatnim czasie w domu mediowym Media Choice miały miejsce znaczące zmiany, polegające na rozszerzeniu działalności niektórych działów, co zaowocowało zatrudnieniem nowych pracowników oraz przeprowadzeniem reorganizacji wewnętrznej.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.