12.01.23, 06:00

We hack the system, you fly for less. Kiwi.com z pierwszą w historii marki kampanią TV

Kiwi.com wybiera polski rynek na pierwszą w historii marki kampanię telewizyjną, fot.: materiały prasowe

Czeska firma traveltech Kiwi.com, której technologia umożliwia wyszukanie najtańszych opcji podróżowania, właśnie rozpoczęła pierwszą w swojej historii kampanię wizerunkową, zatytułowaną „We hack the system, you fly for less”. Kampania w polskich mediach TV będzie dostępna przez osiem tygodni.

Nowoczesne hacki podróżnicze, potężne filtry i unikatowy algorytm, który umożliwia tanie podróżowanie to jedne z kluczowych motywów przewodnich kampanii. Na stronie Kiwi.com można znaleźć filmy, które  w humorystyczny i niezobowiązujący sposób pokazują najlepsze podróżnicze tricki. Oprócz rebrandingu własnych kanałów Kiwi.com, nowa tożsamość marki jest również wykorzystywana w reklamach społecznościowych, cyfrowych oraz TV.

Na firmowym kanale YouTube co dwa tygodnie pojawia się bohater i nowy film. Dodatkowo firma nawiązała współpracę z influencerami na TikToku i Instagramie, reprezentującymi trzy główne osobowości marki:

  • Cyfrowego Innowatora odzwierciedlającego technologiczne serce firmy, który jest w stanie wyjaśnić, jak działa produkt,
  • Disruptora – hakera podróżniczego, który wie, jak znaleźć wyjątkowe okazje, które pozwalają ludziom podróżować za mniejsze pieniądze,
  • Odkrywcę, który szuka przygód i inspiracji w podróży.

Po wprowadzeniu nowej tożsamości marki w 2023 roku nastąpi szersza aktywacja na kluczowych rynkach europejskich.

Główna kampania rusza na wszystkich naszych kluczowych rynkach – w Czechach, Słowacji, Polsce, Węgrzech i Rumunii. Na rynku polskim i czeskim jesteśmy w tym miesiącu po raz pierwszy w historii Kiwi.com w telewizji, co nie tylko stanowi dużą część naszej kampanii i również pokazuje poziom naszych ambicji związanych z marką w ramach komunikacji konsumenckiej na rynkach strategicznych”- mówi Andrew Parker-Blagg.

Spoty TV w Polsce ruszyły 2 stycznia, można je śledzić na antenie Polsatu oraz TVN i ich kanałów tematycznych. Za produkcję spotów odpowiada Studio Baldwin Praga.

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.