31.12.22, 14:42

Spot Radia Nowy Świat w jednodniowej kampanii TV

Kadr ze spotu Radia Nowy Świat, fot.: materiały prasowe

Tylko 1 stycznia 2023 r. będzie emitowany 20-sekundowy spot Radia Nowy Świat w wybranych stacjach TV. To akcja specjalna rozgłośni, która ma zwrócić uwagę telewidzów na markę, jaką jest Radio Nowy Świat. Stacja w ten sposób chce przyciągnąć nowych słuchaczy i zachęcić ich do włączenia radia.

Spoty Radia Nowy Świat będzie można obejrzeć na antenie: TVN, TVN24, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, HGTV, Discovery Channel, Discovery Science, Discovery Historia, Food Network, Travel Channel, Canal+ Family, Canal+ Kuchnia, Ale Kino, a także na kanale YouTube.

„Dobór tych stacji oczywiście nie jest przypadkowy. Wybraliśmy takie kanały, które ogląda nasz Słuchacz, czyli Słuchacz śledzący bieżącą sytuację w kraju i na świecie, dobierający programy do swoich zainteresowań. Dlatego również nie bez powodu wybraliśmy datę emisji tego spotu, licząc, że jakaś część odbiorców, z czystej ciekawości, posłucha naszej stacji właśnie w tym dniu, w którym nasza oferta jest wyjątkowa, w dniu, w którym na naszej antenie pojawią się znakomite aktorki, piosenkarki, reżyserki, prawniczki” – mówi Sławomir Gołębiowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Radiu Nowy Świat.

Tego dnia bowiem, czyli w Nowy Rok, stacja gościć będzie m.in. Magdę Cielecką, Katarzynę Figurę, Agnieszkę Holland, Agatę Kuleszę, Krystynę Prońko, Magdę Umer i wiele, wiele innych kobiet. Od 9:00 do 21:00 poprowadzą one wspólnie z redaktorami stacji audycje, w których zaprezentują swoje muzyczne wybory i odpowiedzą na pytanie, co dla nich oznacza hasło „Przyszłość jest Kobietą”.

Fabuła spotu jest bardzo prosta, a jednocześnie nieszablonowa. Jednostajny, kojący obraz i ciepły głos redaktora Wojciecha Manna to właśnie to, na czym oparty jest ten prosty pomysł, który ma się wyróżnić i przykuć uwagę widzów” – dodaje Sławomir Gołębiowski.

Radio Nowy Świat

Internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym nadająca program od 10 lipca 2020 r. Projekt jest finansowany z wpłat słuchaczy. Stacja oferuje dziennie średnio 18 godzin autorskich audycji, szeroką propozycję różnorodnych gatunków muzycznych i interaktywność ze słuchaczami. Siedziba radia mieści się w Warszawie. W skład redakcji wchodzi kilkoro byłych dziennikarzy Programu Trzeciego Polskiego Radia, aktorzy, publicyści i twórcy muzyczni.

Komentarze

Powiązane

16.03.23, 10:41
| radio » informacje
Aplikacja Radia Nowy Świat z nowymi podcastami i usługą CarPlay
10 marca br. pojawiła się aplikacja Radia Nowy Świat w nowej wersji. Nowością jest usługa CarPlay oraz dostępność podcastów extra plus w aplikacji z nowymi propozycjami od redaktorów: Wojciecha Manna i Macieja Jankowskiego oraz Jana Janczego.
16.03.23, 06:30
| radio » ludzie
Krzysztof Grządzielski reporterem Radia ZET w Poznaniu
Krzysztof Grządzielski został nowym reporterem Radia ZET w Poznaniu. Zastąpił Dankę Woźnicką, która z końcem lutego br. rozstała się z rozgłośnią.
15.03.23, 12:42
| radio » informacje
Piosenki z tekstem. Grażyna Torbicka i Wojciech Malajkat gospodarzami koncertu Radia Nowy Świat i Akademii Teatralnej
17 kwietnia br. o godz. 20.00 w Teatrze Collegium Nobilium odbędzie się koncert, który organizują Radio Nowy Świat i Akademia Teatralna w Warszawie.
14.03.23, 17:00
| radio » informacje
Cenniki Grupy RMF bez zmian
Grupa RMF ogłosiła cenniki reklamowe swoich stacji i pakietów na kolejne dwa miesiące. Pozostaną one bez zmian w stosunku do obecnie obowiązujących.
14.03.23, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: duży spadek Eski
Eska mimo dużego spadku, pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (sieci radiowe).
13.03.23, 20:46
| radio » informacje
Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II. Okolicznościowy cykl w Jedynce
Program 1 Polskiego Radia będzie emitował nagrania z wypowiedziami papieża Polaka. Cykl „Ufam, że mnie słyszycie. Alfabet Jana Pawła II” będzie emitowany w Jedynce od poniedziałku do piątku o godz. 18.36, w soboty o godz. 18.33, w niedziele o godz. 18.25. Emisja potrwa do 2 kwietnia br.
13.03.23, 10:06
| radio » informacje
RMF FM liderem, duży wzrost Jedynki
RMF FM pozostaje liderem rynku. Jedynka uzyskała rekordowy wzrost udziału - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 grudnia 2022 r. do 28 lutego 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.03.23, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Onet nawiązuje współpracę podcastową i muzyczną z Radiem 357
W piątek 10 marca br., aplikacja Onet Audio wzbogaciła się o podcasty przygotowane przez zespół Radia 357. Do najpopularniejszych podcastów w Polsce dołączy ponad 80 odcinków podcastów Radia 357.
13.03.23, 06:30
| radio » informacje
Nowości w wiosennej ramówce Radia Nowy Świat
Trzy nowe audycje, nowy cykl o Czechach w porannym paśmie, powrót audycji „Piosennik” i cyklu Mikołaja Kierskiego o Afryce. Te i inne propozycje pojawią się w Radiu Nowy Świat w marcu br.
11.03.23, 16:10
| radio » informacje
Zmarł Janusz Weiss
Nie żyje Janusz Weiss – dziennikarz, artysta kabaretowy, prezenter radiowy i telewizyjny, w latach 1990–2013 związany z Radiem Zet.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.