21.12.22, 20:30

Fundacja Maraton Warszawski przedłużyła współpracę z New Balance

New Balance i Maraton Warszawski razem na kolejne 4 lata, fot.: materiały prasowe

Fundacja „Maraton Warszawski” przedłużyła współpracę z sponsorem technicznym, marką New Balance. Umowa została podpisana na cztery kolejne lata. 

Marka New Balance wspiera Fundację „Maraton Warszawski” już od 2019 roku, kiedy dołączyła do grona partnerów Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego oraz Ekidenu – Maratonu Sztafet. W 2021 r. brand został także sponsorem tytularnym New Balance Biegu na Piątkę. New Balance jest także sponsorem największych maratonów m.in. w Nowym Jorku, Londynie i Walencji.

"Cieszymy się, że nasza przygoda z Fundacją „Maraton Warszawski” trwa nadal i że razem będziemy mogli dalej tworzyć historię polskiego biegania. Przez ostatnie cztery lata, pomimo wielu przeciwności i wyzwań, wspólnie udało nam się zorganizować kilkanaście wydarzeń biegowych, które zostały docenione przez tysiące biegaczy. Wierzymy, że trudne czasy są już za nami, a wartości, historie i wizje obu marek stworzą niesamowitą synergię. Razem wniesiemy nową energię w rozwój wydarzeń sportowych i propagowanie biegania jako najprostszej formy aktywności” – mówi Franek Romański, Sports Marketing Manager w New Balance Polska.

New Balance wspiera flagowe wydarzenia Fundacji „Maraton Warszawski” w szerokim zakresie. To nie tylko zaangażowanie finansowe, lecz także współpraca promocyjna i aktywność w obszarze budowania wartości. Grupa chce promować aktywność fizyczną w społeczeństwie osłabionym po pandemii.

"Bardzo się cieszę, że przedłużamy współpracę z New Balance. Dobry partner jest nieocenionym wsparciem - nasza relacja, wspólne wartości i przede wszystkim biegowa pasja pozwala robić po prostu dobre rzeczy. Kolejny rok współpracy to okazja do spotykania się podczas kolejnych sportowych wydarzeń, a przede wszystkim okazja do rozwijania fantastycznego New Balance Biegu na Piątkę. Ten bieg jest okazją dla wielu początkujących biegaczy do spróbowania swoich sił w biegu ulicznym, to moment wielu absolutnych debiutów - wspaniale, że razem z New Balance możemy tworzyć tak istotną i przełomową dla każdego sportowca amatora chwilę.” – powiedział Marek Tronina, dyrektor Fundacji „Maraton Warszawski”.

Okazje do sprawdzenia formy

Marka New Balance angażuje się w propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia. New Balance Run Club to globalna inicjatywa, która wykorzystując ponadstuletnie doświadczenie w produkcji butów biegowych, chce pomagać kolejnym biegaczom w osiąganiu celów. Warszawska społeczność NBRC wystartowała w 2019 roku i skupia się na organizacji otwartych treningów, wydarzeń biegowych i spotkań tematycznych, w ramach których trenerzy pomagają poprawić siłę, szybkość i wytrzymałość.

Jedną z pierwszych okazji do sprawdzenia formy wypracowanej zimą będą wiosenne biegi Fundacji. Po niespełna miesiącu od uruchomienia zapisów na liście startowej 17. Półmaratonu Warszawskiego jest już ponad dwa tysiące zawodników. Ci, którzy szukają krótszego dystansu, od 19 grudnia mogą zarejestrować się na trzecią edycję New Balance Biegu na Piątkę. Obie imprezy odbędą się 26 marca 2023 r.

Komentarze

Powiązane

12.03.23, 13:57
| biznes i technologie » informacje
Reformulacja produktów sieci Carrefour. Marka pracuje nad redukcją cukru, soli oraz tłuszczów
Sieć Carrefour dotychczas przeprowadziła reformulację ponad 500 produktów marki własnej i planuje zmiany receptur 40 kolejnych w 2023 roku. Carrefour pracuje nad redukcją cukru, soli oraz tłuszczów w recepturach swoich produktów marki własnej, a także eliminuje dodatki niepożądane, wychodząc ponad aktualne przepisy prawa w tym zakresie.
10.03.23, 08:45
| biznes i technologie » informacje
Marcin Garbarczyk nowym VP Head of MX w Samsung Electronics Polska
Z początkiem marca br., Marcin Garbarczyk awansował na stanowisko Vice President, Head of Mobile Experience (MX) w Samsung Electronics Polska i będzie odpowiadać za wszystkie obszary sprzedaży i marketingu produktów mobile w kanałach B2C i B2B.
09.03.23, 14:00
| biznes i technologie » informacje | kultura » film
Multikino sprzedaje swoje kino na Ursynowie
Multikino sprzedaje swoje najstarsze kino w Warszawie. Otwarty w 1999 roku multipleks na Ursynowie będzie jednak działać w niezmienionej formie przez co najmniej 18 miesięcy. Transakcja jest wynikiem znacznego wzrostu wartości działki, której Multikino było użytkownikiem wieczystym.
26.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Żabka testuje system gospodarki obiegu zamkniętego w sklepach w Bydgoszczy
Od 26 stycznia br. w ramach pilotażowego projektu „Zielona Odnowa” klienci sieci Żabka mają możliwość oddawania jednorazowych opakowań po napojach we wszystkich ponad 120 Żabkach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy. Opakowania można zwracać bezpośrednio u sprzedawców lub w EKOmatach.
25.02.23, 22:00
| biznes i technologie » informacje
GfK: Polacy ograniczyli zakupy kosmetyków
Kupując kosmetyki, polscy konsumenci wybierają głównie oferty korzystne cenowo. Największą popularnością cieszą się więc artykuły kupowane na promocjach lub oznakowane logo marek własnych. Ilościowo konsumenci kupują nieco mniej niż przed rokiem - takie dane płyną z najnowszych analiz Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
18.02.23, 21:25
| biznes i technologie » informacje
Kolejne sklepy w sieci SPAR
Sieć SPAR otworzyła kolejne sklepy – placówkę SPAR Mini w Solnikach (woj. lubuskie), a także dwa sklepy SPAR Express na stacjach benzynowych w Grudziądzu przy ul. Warszawskiej 31 i Świeciu przy ul. Chełmińskiej 22 (woj. kujawsko-pomorskie). 
17.02.23, 14:05
| biznes i technologie » informacje
Sneakerstudio i PRM zostaje przejęte przez Answear.com
Answear.com, jeden z najszybciej rosnących e-commerce modowo-lifestylowych, który w 2022 r. wygenerował blisko 1 mld zł przychodu ogłosił podpisanie umowy warunkowej na nabycie marek Sneakerstudio i PRM. Pierwsza z nich jest jednym z liderów sprzedaży w segmencie sneakers & streetwear w Europie Środkowo-Wschodniej. 
17.02.23, 07:46
| biznes i technologie » informacje
WhitePress zanotował blisko 50 proc. wzrost sprzedaży w 2022 roku
WhitePress , polski startup odnotował w 2022 roku sprzedaż na poziomie ok. 80 mln zł – daje to blisko 50 proc. wzrost względem poprzedniego roku. Co istotne, niemal 40 proc. wszystkich przychodów polskiego MarTechu pochodziła z działań na zagranicznych rynkach.
11.02.23, 09:00
| biznes i technologie » informacje
Warka tworzy nową kategorię w segmencie piw bezalkoholowych na polskim rynku
Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych.
10.02.23, 09:58
| internet » e-commerce | biznes i technologie » informacje
Anna Bibik-Herla dyrektorką handlową TaniaKsiazka.pl
1 lutego 2023 roku stanowisko dyrektorki handlowej TaniaKsiazka.pl objęła Anna Bibik-Herla, wcześniej zajmująca stanowisko Managera Działu Książka.
Subskrybuj RSS działu biznes i technologie: rss
Oferty pracy

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 19.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

28.03.2023 r., online.