26.11.22, 15:55

Kristofer Hivju twarzą kampanii MOWI

Mowi i Kristofer Hivju, fot.: materiały prasowe

Kristofer Hivju, bohater serialu „Gra o tron” jest twarzą globalnej kampanii reklamowej marki MOWI. W Polsce spoty z udziałem serialowego Tormunda Giantsbane’a pojawią się w Internecie i w telewizji.

Nakręcona na Lofotach w Norwegii kampania w humorystyczny sposób wykorzystuje stereotypy norweskiej kultury, w tym zainteresowanie i troskę o środowisko naturalne. W trakcie filmiku Kristofer Hivju zajada się łososiem od MOWI.

„Salmon is good. MOWI is goodness” - to reklamowe przesłanie Mowi. Firma jest jedyną globalną marką, która kontroluje cały proces produkcji wyrobów z łososia, począwszy od zapłodnienia ryb, poprzez ich hodowlę, karmienie i przetwórstwo. 

Cel kampanii, realizowanej poprzez wielokanałową komunikację to dalsze wzmocnienie świadomości marki i kreowanie jej wizerunku. Za kreację kampanii odpowiada agencja MOTOR Kommunikation z Niemiec. Adaptację polskiej wersji spotów przygotowała agencja Ten Zacharski. Za planowanie i zakup mediów w Polsce odpowiada dom mediowy Media Plus.

Oprócz kampanii telewizyjnej i na wybranych portalach internetowych, 11 miniklipów pojawi się także w mediach społecznościowych Mowi. Partnerem strategicznym Mowi w zakresie obecności marki w mediach społecznościowych jest agencja Beeffective. Start spotów telewizyjnych zaplanowano na 28 listopada br. Reklamy zaplanowano także, m.in. w aplikacjach mobilnych.

Mowi dostarcza swoje produkty do 70 państw

Pozycjonowany w segmencie premium łosoś MOWI, jako marka od 2019 r. obecny jest na rynku polskim, włoskim, francuskim, hiszpańskim, angielskim i amerykańskim. Zaznacza swoją obecność także na rynkach azjatyckich. Firma Mowi to producent łososia, działający w 25 krajach, dostarczający produkty do 70 państw. W Polsce, w Duninowie Mowi posiada największy na świecie kompleks fabryk. Globalnie Mowi zaspokaja 1/5 światowego zapotrzebowania na wyroby z łososia.

Komentarze

Powiązane

07.02.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Zadbane dłonie o każdej porze roku. Kampania marki Cztery Pory Roku
Trwa kampania marki Cztery Pory Roku prowadzona pod hasłem „Zadbane dłonie o każdej porze roku”, która jest skierowana do osób dbających o kondycję i urodę swojej skóry.
07.02.23, 20:04
| reklama & PR » informacje
Linkleaders marki obsłuży markę ESET na polskim rynku
Do grona klientów praktyki Tech & Services agencji PR i EB Linkleaders dołączyła marka ESET działająca w obszarze rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Agencja odpowiada za relacje z mediami i pozycjonowanie ekspertów marki w polskich mediach.
07.02.23, 18:14
| reklama & PR » informacje
Karolina Pilarczyk promuje bezpieczeństwo na drodze w zimowych warunkach w kampanii Alior Bank
Alior Bank promuje ubezpieczenie komunikacyjne. Głównym elementem kampanii są materiały video z udziałem Karoliny Pilarczyk.
07.02.23, 16:30
| reklama & PR » informacje
Ze Snickers ogarniesz zimę. Kampania outdoorowa marki Snickers
Na początku lutego br. ruszyła ogólnopolska kampania marki Snickers, która w zimowym okresie będzie widoczna na setkach nośników w największych miastach Polski oraz popularnych górskich kurortach.
07.02.23, 15:30
| reklama & PR » informacje
Sebastian Huber na czele LifeTube Content Lab
LifeTube (Grupa LTTM) uruchomi nowe usługi i narzędzia technologiczne, które mają zwiekszyć przychody pasywne twórcom. W tym celu powołano nową jednostkę LifeTube Content Lab, na której czele staje Sebastian Huber.
07.02.23, 14:30
| reklama & PR » informacje
Bauer wprowadza znak jakości i rozpoczyna kampanię kampanię promocyjną swoich tytułów
Od lutego br. na okładkach magazynów Wydawnictwa Bauer pojawia się nowy znak - „Dobra Prasa!”. Dodatkowo wydawnictwo rozpoczęło kampanię mająca na celu promocję swoich tytułów.
07.02.23, 13:00
| reklama & PR » informacje
Ruszyła loteria marki Grześki. Do wygrania vouchery ze strony Wyjątkowy Prezent
1 lutego br. ruszyła loteria marki Grześki należącej do firmy Colian. Do wygrania są vouchery na oferty ze strony Wyjątkowy Prezent.
07.02.23, 08:58
| reklama & PR » ludzie
Nowe osoby na pokładzie Tigers. Krakowski oddział przenosi się do AFI Europe
Na początku br. Do zespołu agencji marketingowej Tigers dołączyli: Katarzyna Mıstaçoğlu, Oscar Dąbkowski, Joanna Dubielewska, Łucja Faszczewska i Patryk Karmoliński. Dodatkowo, krakowski oddział Tigers przenosi się do nowej siedziby - AFI EUROPE.
07.02.23, 06:30
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2022 r.: Jakub Zeid (DevaGroup)
Jakub Zeid - SEO Expert w DevaGroup podsumowuje 2022 rok w branży SEO. 
06.02.23, 19:58
| reklama & PR » ludzie
Marcin Lewandowski członkiem zespołu marketingu Decathlon Polska
W 2023 r. marka Decathlon postanowiła powiększyć swój dział pracujący nad obszarem marketingu. Nowym członkiem zespołu został Marcin Lewandowski, który rozpoczął pełnowymiarową pracę na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu Sportowego w Decathlon Polska.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.