28.10.22, 06:00

Bezpieczny powrót w RMF FM. 1 listopada stacja wyemituje także TOP ballady wszech czasów

Specjalne materiały reporterskie pojawią się 1 listopada w "Faktach" RMF FM, fot.: materiały prasowe

Zgodnie z wieloletnią tradycją, RMF FM w okolicach 1 listopada emitować będzie informacje drogowe w ramach akcji „Bezpieczny powrót”. W Dzień Wszystkich Świętych stacja wyemituje 200 piosenek w ramach plebiscytu „TOP ballady wszech czasów”.

W ramach plebiscytu RMF FM wyemituje 200 wybranych przez słuchaczy ballad, które są dla nich wyjątkowo ważne i przywodzą na myśl istotne wspomnienia. Utwory słuchacze mogą wybierać w internetowym głosowaniu, a na antenie grane będą w każdej godzinie między 6.00 a 20.00. W programie pojawią się także goście. Roksana Węgiel, Mateusz Ziółko, Dawid Kwiatkowski i Oskar Cyms wykonają wyjątkowe i dedykowane bliskiej osobie wersje swoich hitów lub znaną balladę, która wiele dla nich znaczy.

Również 1 listopada, po godz. 20.00 Paulina Sawicka i Mateusz Opyrchał poprowadzą program sensacyjny dotyczący najdziwniejszych teorii spiskowych krążących wokół śmierci gwiazd. Przedstawią niezwykłe hipotezy związane z odejściem, m.in. Marilyn Monroe, Elvisa Presley’a, Tupaca, Kurta Cobaina, Michaela Jacksona, Jimiego Hendrixa, Jima Morrisona i Bruce’a Lee.

Szczególne Fakty 1 listopada

Jak co roku, w „Faktach” RMF FM pojawią się specjalne materiały dziennikarzy stacji. Reporterzy opowiedzą o najstarszych polskich cmentarzach: w Płocku i Ostrowie Wielkopolskim. Przez cały dzień w serwisach gościć będzie Tomasz Terlikowski w cyklu „O świętych bez tajemnic”.

Z kolei dzień wcześniej, w Halloween RMF FM tradycyjnie organizuje Zlot Podcasterów Kryminalnych. 31 października od godz. 20.00, podczas trzeciej edycji akcji, wśród gości Kamila Barnowskiego i Daniela Dyka, twórców podcastu „Sceny Zbrodni”, znajdą się m.in. autorzy cykli „Zagadki Kryminalne”, „Mafia PL” i „Kryminatorium”.

Jak co roku RMF FM przygotowuje też akcję „Bezpieczny powrót”, w ramach której będzie towarzyszyć kierowcom w całej Polsce i pomagać w dotarciu na groby bliskich. Pierwsze relacje z dróg i cmentarzy pojawią w piątek, 28 października popołudniu, a potem będą nadawane też 31 października popołudniu i 1 listopada – przez cały dzień.

Komentarze

Powiązane

07.02.23, 11:00
| radio » informacje
Radio Szczecin debiutuje na Spotify
6 lutego br., Radio Szczecin oficjalnie zadebiutowało w serwisie muzycznym Spotify. Debiut promowany jest pod hasłem "SPOTkajmy się na SPOTify".
05.02.23, 22:19
| radio » informacje
Polskie Radio Koszalin uruchomiło miejską antenę w Kołobrzegu
3 lutego br., Polskie Radio Koszalin oficjalnie otworzyło kołobrzeski program miejski. Nowa antena zaoferuje słuchaczom w dni robocze poranek, a dodatkowo sobotni program poranny emitowany będzie na regionalnej częstotliwości.
03.02.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio Koszalin otwiera oficjalnie Studio Kołobrzeg
3 lutego br., Polskie Radio Koszalin oficjalnie otworzy miejskie „Studio Kołobrzeg”.
02.02.23, 09:39
| radio » informacje
Odsetki od Zetki. Nowa akcja Radio ZET. Agnieszka Kołodziejska twarzą kampanii
1 lutego br. ruszyła nowa zabawa antenowa Radia Zet pod hasłem "Odsetki od Zetki", w której słuchacze będą mogli wygrać spłatę swoich rat kredytowych. Akcję wspiera kampania promocyjna w telewizji, kinach, przestrzeni miejskiej i w internecie.
30.01.23, 13:59
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Niewielka podwyżka reklam w Grupie RMF
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które będą obowiązywać do 30 kwietnia 2023 r. Grupa wprowadza niewielką podwyżkę.
30.01.23, 10:42
| radio » informacje
W eSkarbonce WOŚP Radia Nowy Świat jest już ponad 600 tys. zł
Radio Nowy Świat włączyło się w zbiórkę pieniędzy na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słuchacze stacji mogli zlicytować specjalne przedmioty, a także wpłacić pieniądze do specjalnej eSkarbonki.
30.01.23, 07:45
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Rusza czwarta edycja konkursu dziennikarskiego #AllForJan Award
Ringier Axel Springer Polska otwiera nabór zgłoszeń do czwartej edycji konkursu #AllForJan Award. W konkursie o nagrodę im. Jána Kuciaka są wyróżniane najlepsze reportaże oraz relacje medialne nagłaśniające społecznie ważne tematy.
27.01.23, 18:43
| radio » informacje
Cykl programów o depresji na antenie Chillizet
Chillizet włącza się w obchody Światowego Dnia Walki z Depresją. 28 stycznia br. ruszy weekendowy cykl specjalnych audycji „Plac zabaw” poświęconych depresji u młodzieży.
26.01.23, 14:30
| radio » informacje
Nowe koncesje dla Radia Złote Przeboje 100,1 FM i Trendy Radio
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że warszawskie Radio Złote Przeboje 100,1 FM oraz krośnieńskie Trendy Radio będą mogły emitować swój program przez następne dziesięć lat.
26.01.23, 13:30
| radio » informacje
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na antenach stacji Grupy Eurozet
Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz 12. Antyradio jest wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz piąty patronem medialnym wydarzenia zostało Radio ZET. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.