20.10.22, 18:00

Firma E.ON Polska wskazuje jak działać proklimatycznie. Podcast E.ON Talks

Firma E.ON Polska wskazuje jak działać proklimatycznie. Podcast E.ON Talks, fot.: pixabay.com

Firma E.ON Polska, zajmująca się obrotem energii, w celu popularyzacji tematów proklimatycznych uruchomiła podcast E.ON Talks. Projekt jest promowany w digitalu przez agencję Cube Group.

E.ON Talks to cykl podcastów i nagrań wideo o zagadnieniach związanych z transformacją energetyczną, działaniami dla klimatu, rozwojem elektro mobilności i rynku OZE. Gośmi podcastów będą ludzie pracujący z biznesem. Eksperci skupiają się na kwestiach takich jak trendy, wyzwania i innowacje w obszarach zrównoważonego rozwoju i transformacji energetycznej.

"Od długiego już czasu realizujemy strategię content marketingu, w której wykorzystujemy różnego rodzaju materiały. Chcieliśmy przetestować nowy dla nas format, jakim jest audio i tak powstał pomysł na E.ON Talks. Podcast wykorzystujemy jako element działań employee advocacy. Do każdego odcinka zapraszamy gościa z zewnątrz firmy, ale drugim gościem jest zawsze pracownik E.ON. Dzięki temu budujemy marki naszych pracowników, jako osób, które znają potrzeby klientów, ich otoczenie rynkowe, cele biznesowe, są zatem partnerem do rozmowy handlowej” – mówi Joanna Waszak, Kierowniczka Komunikacji Marketingowej w E.ON Polska i jednocześnie prowadząca E.ON Talks.

Wśród ostatnich działań o charakterze edukacyjnym znalazły się takie jak mapa warszawskich eko firm i instytucji, konkurs inicjatyw proekologicznych dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych oraz szkół podstawowych, czy współpraca z Zielonym Funduszem dla Warszawy, wspólnie z którym firma obetonowuje stolicę w kilku wybranych lokalizacjach.

W ramach kampanii podcastu E.ON Talks w digitalu, Cube Group promuje nagrania w wyszukiwarce Google, w sieci reklamowej Google Display Network, na platformie YouTube w formie TrueView Discovery, a także na Facebooku. Wybrane odcinki są również promowane poprzez e-mail marketing.

"Projekt realizowany przez E.ON to ogromna dawka wiedzy o tym, jak działania zarówno małych, jak i dużych firm, mogą pozytywnie wpływać na klimat i nasze środowisko. To cenna inicjatywa, bo nadchodzące lata zadecydują o przyszłości naszej planety, więc z przyjemnością podjęliśmy się promowania podcastu" - mówi Katarzyna Leki, Digital Marketing Leader w Cube Group.

Komentarze

Powiązane

23.01.23, 13:08
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Godlewski przechodzi ze Sport.pl do redakcji Przeglądu Sportowego Onet
Łukasz Godlewski przechodzi do redakcji Przeglądu Sportowego Onet i obejmie funkcję zastępcy redaktora naczelnego serwisu, Jacka Stańczyka.
17.01.23, 20:28
| radio » informacje | internet » informacje
Pierwszy podcast rzeka z Aleksandrem Kwaśniewskim w Gazeta.pl
„Kwaśniewski Story. Podcast rzeka z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim” to pięć godzinnych rozmów przeprowadzonych przez Grzegorza Sroczyńskiego z byłym prezydentem Polski. Podcastów będzie można posłuchać na stronie głównej Gazeta.pl, w serwisie Wiadomosci.Gazeta.pl oraz na najpopularniejszych platformach podcastowych.
13.01.23, 21:30
| internet » informacje
Drożeją abonamenty w usłudze Legimi
Legimi, pionier modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, 28 grudnia 2022 r. wprowadził nowe ceny abonamentów. Jest to pierwsza podwyżka od ponad pięciu lat.
12.01.23, 13:48
| internet » e-commerce
Koniec Shopee Polska. Gigant wycofuje się z polskiego rynku
Niespodziewanie platforma Shopee Polska kończy działalność i to w trybie natymiastowym.
12.01.23, 11:44
| prasa » informacje | internet » informacje
Jan Rybicki laureatem projektu Weekend.Gazeta.pl Polska Stories
„Polska Stories” to projekt Weekend.Gazeta.pl, w ramach którego redakcja serwisu poszukiwała, a następnie szkoliła młodych reportażystów i reportażystki. Finaliści konkursu wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Gitkiewicz oraz opublikowali swoje reportaże na łamach Weekend.Gazeta.pl. Zwycięzcą pierwszej edycji został Jan Rybicki.
11.01.23, 22:00
| internet » informacje
Agencja K2 Precise z Grupy K2 zaczyna współpracę z Urvis Bike
Agencja K2 Precise (Grupa K2) odpowiada za wdrożenie usług marketing automation dla polskiej marki rowerów cargo Urvis Bike.
11.01.23, 13:30
| radio » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Turystyczni Dziennikarze Roku 2021 wybrani. Sława Bieńczycka laureatką konkursu w kategorii audycja radiowa
Polska Organizacja Turystyczna po raz czwarty przyznała tytuły Turystycznego Dziennikarza Roku w czterech kategoriach: artykuł, audycja radiowa, fotoreportaż oraz wideo. Laureatką w kategorii audycji radiowej została dziennikarka Jedynki Polskiego Radia - Sława Bieńczycka.
10.01.23, 08:00
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LTTM i IMOK tworzą oficjalnie zawód Influencer Managera
LTTM przy współpracy z Instytutem Marki Online i Komunikacji (IMOK) otwiera nowy kierunek nauczania „Influencer Manager”. Szkolenie posiada certyfikację Ministerstwa Edukacji i Nauki z kodem zawodu, co jednocześnie oznacza, że influencer manager stanie się dzięki temu oficjalnie zawodem.
09.01.23, 18:47
| internet » informacje
Hyundai pozostaje partnerem strategicznym Onet Rano także w 2023 roku
Hyundai Motor Poland i Onet Rano przedłużają strategiczne partnerstwo. Od stycznia br. poranny program Onetu będzie nadal realizowany z samochodu o napędzie w 100% elektrycznym - Hyundai IONIQ 5.
05.01.23, 10:00
| internet » informacje
Powstaje The Hero Hub – polska platforma wspierająca tworzenie produktów influencerskich
W 2023 r. na polskim rynku zadebiutuje The Hero Hub – platforma wspierająca influencerów i marki w tworzeniu autorskich, limitowanych wersji produktów. Projekt powstał z inicjatywy wrocławskiej agencji influencer marketingu GetHero.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji-Rzecznik prasowy

Muzeum Sztuki Łódź | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Miasta Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Referent ds. mediów

Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce | Opole

Przejdź do oferty
Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.