17.10.22, 09:17

Bartek Rutkowski & Bartek Włodarczyk przechodzą do Saatchi & Saatchi

Bartek Rutkowski & Bartek Włodarczyk, fot.: materiały prasowe

Nowy team seniorski - Bartłomiej Rutkowski, Senior Copywriter i Bartosz Włodarczyk, Senior Art Director wzmocnią dział kreacji prowadzony przez Michała Pawłowskiego i Michała Desowskiego w Saatchi & Saatchi.

Bartłomiej Rutkowski jest kreatywnym copywriterem z zacięciem wizualnym. Ukończył Psychologię Społeczną ze specjalizacjami Reklama i PR oraz Psychologia Mediów na Uniwersytecie SWPS. Ponad 10 lat temu trafił do świata reklamy z branży streetwear. Został laureatem konkursu YC Cyber w 2014 r. i wyróżnionym uczestnikiem Just Creatives Eurobest 2015. Na swoim koncie ma także kilka nagród KTR i Effie. Dotychczas pracował dla międzynarodowych agencji takich jak Ogilvy & Mather, Isobar, VMLY&R, a ostatnio dla 2012. Brał udział w tworzeniu zintegrowanych kampanii dla marek nju mobile, PLAY, Lidl, adidas, a przez ostatnie trzy lata opiekował się kreatywną stroną komunikacji marek Wyborowa, Ballantine’s i Absolut w roli Group Heada.

Bartosz Włodarczyk jest multidyscyplinarnym art directorem i projektantem pochodzącym z Poznania. Z wykształcenia inżynier oraz projektant graficzny. Z branżą związany od blisko 14 lat. Włodarczyk jest zdobywcą wielu krajowych i międzynarodowych nagród oraz wyróżnień na festiwalach takich jak: Cannes Lions, Golden Drum, Eurobest, New York Festivals Advertising Awards, KTR, Polish Graphic Design Awards. Jest kilkukrotnym laureatem konkursu dla młodych kreatywnych Young Creatives. Włodarczyk zdobywał doświadczenie w największych polskich i międzynarodowych agencjach oraz studiach projektowych, takich jak McCann Worldgroup, Deloitte Digital, Saatchi & Saatchi, 180heartbeats + JvM, BNA czy The BEAST. Odpowiadał za kluczową komunikację i design m.in Mastercard, Unicef, WWF, McDonald’s czy Coca - Cola. Jest również autorem książki o historii designu marki E. Wedel. Jego specjalizacją jest tworzenie nowoczesnej komunikacji w nowych mediach, storytelling oraz branding.

Nowy team będzie pracował dla bieżących klientów agencji, jak również wspierał zdobywanie nowego biznesu wykorzystując swoje silne kompetencje aktywacyjno-digitalowe i designerskie.

Komentarze

Powiązane

04.02.23, 15:43
| reklama & PR » informacje
Ambasada Ukrainy przygotowała kampanię Dziękuję Ci, Polsko!
Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Komunikacyjne Media Centrum działające przy Ambasadzie przygotowali kampanię komunikacyjną „Dziękuję Ci, Polsko!”.
04.02.23, 10:18
| reklama & PR » informacje
Publicis Groupe z partnerami rozpoczynają globalną kampanię Working with Cancer
W ramach inicjatywy „Working with Cancer” rozpoczyna się globalna kampania, której celem jest zwrócenie uwagi na potrzebę empatii i wsparcia wobec współpracowników, u których zdiagnozowano nowotwór.
03.02.23, 08:51
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Stańczak dołączył do Mediahub
Bartłomiej Stańczak jako media communication director dołączył do domu mediowego Mediahub. Został liderem zespołu kompleksowo pracującego dla ING Banku Śląskiego SA, kluczowego klienta agencji.
03.02.23, 07:30
| reklama & PR » artykuły
Podsumowanie 2022 r.: Grażyna Gołębiowska (AMS)
Grażyna Gołębiowska, Dyrektorka marketingu AMS SA., podsumowuje 2022 r. na rynku reklamy zewnętrznej. 
02.02.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
Robbie Williams rozpoczyna współpracę z marką Felix
Robbie Williams został nowym głosem Felixa – kota i marki z sektora karmy dla kotów. Robbie Williams nagrał nową piosenkę “It’s great to be a cat” na potrzeby nowej kampanii reklamowej Felix.
02.02.23, 13:57
| reklama & PR » informacje
Marka Velvet w przetargu wybiera Red8
Agencja Red8 (dentsu Polska) wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
02.02.23, 13:32
| reklama & PR » informacje
IT depends. On you. Kampania the:protocol
theprotocol.it (serwis z ofertami pracy dla specjalistów z branży IT) rusza z kampanią mediową i influencerską. Przekaz jest kierowany do tych, którzy w nowym roku chcą zmienić pracę i potrzebują bodźców mobilizujących ich do poszukiwań.
02.02.23, 06:30
| reklama & PR » ludzie
Podsumowanie 2022 r.: Łukasz Jarota (agencja Grow)
Podsumowanie 2022 roku według Łukasza Jaroty (agencja Grow).
01.02.23, 21:00
| reklama & PR » informacje
Miasto Wołów zmienia swoje logo i identyfikację wizualną
Władze Wołowa zaprezentowały nowy logotyp. Znak stał się podstawą do stworzenia całego systemu identyfikacji wizualnej i będzie systematycznie wdrażany w projektach promocyjnych Urzędu Miejskiego oraz komunikacji z mieszkańcami. Projekt zrealizowała agencja Publicon.
01.02.23, 19:00
| reklama & PR » informacje
Design by HARIBO. Konkurs marki Haribo
Marka HARIBO ruszyła z konkursem w którym do zdobycia jest kolekcja ubrań i akcesoriów HARIBO oraz nagroda główna – laptop ze specjalnym etui.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.