09.10.22, 11:30

Miasta Szczęśliwe. Skanska uruchomiła nowy podcast o zrównoważonej urbanistyce

Zapowiedź podcastu, fot.: materiały prasowe

Skanska uruchomiła podcast „Miasta Szczęsliwe” na temat projektowania przyjaznych miast, osiedli i mieszkań. Program został podzielony na dziesięć merytorycznych odcinków. Podcast został podzielony na dziesięć merytorycznych odcinków i jest realizowany na portalu stacji radiowej TOK FM. Prowadzącym program jest dziennikarz – Jerzy Telesiński.

Ideą dla stworzenia podcastu „Miasta Szczęśliwe” była popularyzacja zrównoważonego sposobu projektowania i realizowania inwestycji deweloperskich przez Skanska. To koncepcja, której podstawowym założeniem jest fakt, że każde nowopowstające osiedle mieszkaniowe stanowi trwały i spójny element tkanki miejskiej.

Program skierowany jest zarówno do mieszkańców osiedli i domów jednorodzinnych, jak i wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu urbanistyki, architektury oraz ekologii i “zielonych” rozwiązań stosowanych w budownictwie.

Postanowiliśmy wykorzystać popularny i nośny format podcastu, by w przystępny sposób opowiedzieć o istotnych kwestiach związanych z rozwojem miast i z nowoczesnym projektowaniem budynków oraz osiedli mieszkalnych, które często uchodzą za zawiłe i skomplikowane” – mówi Aleksandra Goller, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska. „Ze względu na to, że realizując inwestycje korzystamy ze wsparcia, wiedzy i doświadczenia licznych ekspertów, to właśnie im postanowiliśmy oddać głos w naszym programie, którego formuła opiera się na merytorycznej dyskusji prowadzącego i zaproszonych gości” – dodaje Goller.

Emisja podcastu Skanska ruszyła się na początku października. Podcast „Miasta Szczęśliwe” został udostępniony na wszystkich popularnych platformach streamingowych oraz na portalu internetowej rozgłośni radiowej TOK FM.

Komentarze

Powiązane

31.05.23, 20:53
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom i Czwórka świętują Dzień Dziecka
1 czerwca br. dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom oraz Czwórki przygotowali specjalne atrakcje i programy w związku z obchodzonym Dniem Dziecka. 
31.05.23, 15:00
| radio » informacje
Radio Zet organizuje bajkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka
Radio ZET przygotowuje cykl bajkowych spotkań rodzinnych organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji będzie miała swojego gospodarza znanego z książek i ekranu.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 19:57
| radio » informacje
110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego na antenie Dwójki
31 maja br. przypada 110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego. Z tej okazji Program 2 Polskiego Radia przypomni postać tego kompozytora, radiowca, współtwórcy Teatrzyku Eterek i Kabaretu Starszych Panów.
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
29.05.23, 18:23
| radio » informacje
Bajki słuchaczy w Dzień Dziecka w Radiu Nowy Świat
Radio Nowy Świat w Dzień Dziecka zaprezentuje na swojej antenie bajki napisane przez słuchaczy stacji.
29.05.23, 13:28
| radio » informacje
RMF FM zaprasza do Słodyczowa w Krakowie z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca br. w Krakowie radio RMF FM zaprasza do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy rozgłośni przebiorą się za postaci z bajek.
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
28.05.23, 13:15
| radio » informacje
Jedynka i Trójka ruszyły z plenerowymi programami
W sobotę, 27 maja br. Jedynka oraz Trójka wyemitowały plenerowe audycje w ramach odbywającego się „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą: Kraśnik, Brodnicę, Międzyzdroje, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice.
25.05.23, 06:30
| radio » informacje
Lato #naMAXXa. Szósta trasa koncertowa RMF MAXX
RMF MAXX w tym roku wyruszy już w szóstą edycję trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą darmowe koncerty polskich gwiazd. Stacja na początek zawita do Wałbrzycha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.