28.09.22, 07:00

Dom w cenie mieszkania i Smaki Dubaju nowościami w Zoom TV

Kuba Midel, fot.: Anna Bilut / Make it

W październiku br., Zoom TV zaprezentuje dwie polskie nowości („Dom w cenie mieszkania” i „Smaki Dubaju”) oraz kolejny sezon formatu „I love kabaret”.

W sobotę, 8 października br. w ramówce Zoom TV zadebiutuje nowy program „Dom w cenie mieszkania”, zrealizowany z rentierem i specjalistą nieruchomości, w którym pokaże on widzom różne alternatywy inwestycji w domy, których cena nie odbiega od średniej ceny mieszkania w mieście. W roli przewodnika po zawiłościach tego rodzaju inwestycji wystąpi cieszący się popularnością na YouTube i Tik Toku Kuba Midel - spełniony przedsiębiorca, rentier i trener biznesowo-motywacyjny, który na co dzień udziela odpłatnych porad. Emisja w soboty o godz. 14.05.

Październikową nowością ZOOM TV są „Smaki Dubaju” - dwuodcinkowy program, który poprowadzi Anna Skura - podróżniczka i blogerka, znana również jako What Anna Wears. Widzowie stacji wraz z gospodynią programu będą mogli podążać szlakiem miejsc „naj” – najwyższego budynku na świecie, najnowocześniejszych rozwiązań i najsmaczniejszych potraw. Pierwszy odcinek programu zostanie premierowo wyemitowany w sobotę, 1 października o godz. 10:35, a drugi w niedzielę, 2 października o godz. 10.35.

W październiku na ekrany stacji powróci również program kabaretowy. „I love kabaret” to kolejna odsłona rozrywkowego show, który tym razem poprowadzi ekranowy i życiowy duet – Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Na scenie programu pojawi się m.in. kabaret „Ani Mru Mru”. Reżyserką „I love kabaret” jest Beata Harasimowicz. Program będzie emitowany od 15 października o godz. 20.00.

Dodatkowo „Smaki Dubaju” i „Dom w cenie mieszkania” będzie można zobaczyć w serwisie FilmBox+.

Komentarze

Powiązane

01.12.22, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Netflix wprowadza pilotażowo system dodatkowych wynagrodzeń dla twórców
Netflix, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił pilotaż nowego systemu dodatkowych wynagrodzeń dla twórców popularnych lokalnych produkcji. Jest to program oparty na rozwiązaniach z powodzeniem wdrożonych już w innych krajach europejskich.
01.12.22, 07:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Kurierzy w wiosennej ramówce TV Puls
Telewizja Puls przygotowuje nowy serial fabularno-dokumentalny „Kurierzy”. Zdjęcia do produkcji ruszą w połowie grudnia br. I sezon będzie liczył 40 odcinków.
30.11.22, 12:46
| telewizja / VOD » seriale
Matka. Nowy serial według pomysłu Igora Brejdyganta w Polsat Box Go
30 listopada br. w Polsat Box Go pojawi się pierwszy odcinek nowego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta i w reżyserii Piotra Trzaskalskiego – „Matka”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko.
30.11.22, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Lipowo. Zmowa milczenia. Premiera serialu Player Original w 2023 roku
Player na 2023 r. zaplanował premierę kryminału obyczajowego „Lipowo. Zmowa milczenia”. Nowy serial jest adaptacją książki Kasi Puzyńskiej „Motylek”.
29.11.22, 19:00
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyła kolejna edycja konkursu na film dokumentalny w ramach Festiwalu „Pamięć i Tożsamość”
23 listopada br. ruszyła kolejna edycja konkursu na projekt filmu dokumentalnego, organizowanego w ramach III Festiwalu Kultury Narodowej „Pamięć i Tożsamość”. Zwycięski projekt zostanie zrealizowany przez Telewizję Polską.
29.11.22, 11:26
| telewizja / VOD » informacje
Warner Bros. Discovery kupiło prawa do mistrzostw świata w lekkoatletyce
Warner Bros. Discovery nabyło prawa do transmisji mistrzostw świata w lekkoatletyce na 45 rynkach w Europie, w tym również w Polsce. Najważniejsze lekkoatletyczne wydarzenie 2023 r. rozegrane zostanie w Budapeszcie w okresie od 19 do 27 sierpnia.
29.11.22, 00:21
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Arabia Saudyjska hitem weekendu
Hitem weekendu był sobotni mecz Polska – Arabia Saudyjska rozegrany w ramach Mistrzostw Świata w piłce nożnej mężczyzn – Katar 2022.
28.11.22, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Serial Wednesday w warszawskim bistro Charlotte
Od 23 do 25 listopada br. w warszawskim bistro Charlotte na placu Zbawiciela miała miejsce akcja promująca serial Netflix ,,Wednesday”.
28.11.22, 13:02
| telewizja / VOD » informacje
Bartosz T. Wieliński reprezentantem Gazety Wyborczej w europejskim sojuszu gazet LENA
Od listopada br. nowym przedstawicielem “Gazety Wyborczej” w Leading European Newspaper Alliance (LENA) jest Bartosz T. Wieliński, zastępca redaktora naczelnego dziennika i szef działu Świat.
28.11.22, 10:15
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji 99-Gra o wszystko
Ruszyły zdjęcia do trzeciej edycji „99 – Gra o wszystko” z udziałem gwiazd stacji TTV. Bohaterowie programu będą konkurować ze swoimi sympatiami. Seria na antenie pojawi się wiosną przyszłego roku.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie | Cała Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

29.11.2022 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.