14.09.22, 06:00

Żyjemy sportem. Rusza kampania Interii Sport

KV kampanii Interii Sport, fot.: materiały prasowe

Różnorodność, bogactwo i unikalność treści - te atuty Interii Sport ma podkreślać kampania pod hasłem „Żyjemy sportem”. Osią komunikacji są ekskluzywne materiały, które serwis zapewnia kibicom, m.in. skróty wideo wszystkich meczów Ligi Mistrzów, hiszpańskiej La Liga, trwających siatkarskich MŚ 2022, program na żywo „Studio Ekstraklasa” oraz relacje wprost z największych imprez na świecie.

Nasze działania komunikacyjne dla marki Interia prowadzimy stale w ramach platformy „Pomiędzy” już blisko rok, a kampanie w stacjach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz Internecie doczekały się kilku odsłon. Konsekwencją dotychczasowych działań jest kampania Interii Sport. Platforma „Pomiędzy” łączy w niej swoje atuty z hasłem „Żyjemy sportem”, które płynnie adaptuje się do najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce i na świecie („Żyjemy siatkówką”). Hasło to jednocześnie claim serwisu. Jest ono wyraźnym sygnałem dla kibiców, że Interia razem z nimi dzieli ich pasję, szybko i kompleksowo dostarcza różnorodnych treści i oczywiście wspiera „Biało-Czerwonych” – mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Komunikacji Marketingowej w Grupie Polsat Plus.

Interia Sport posiada szerokie portfolio materiałów wideo. W każdy poniedziałek po zakończeniu kolejki PKO Bank Ekstraklasy transmitowany jest na żywo program „Studio Ekstraklasa”. Jego prowadzący Sebastian Staszewski razem z ekspertami (Marek Jóźwiak i Radosław Majewski) i gośćmi ze świata piłki serwuje kibicom fachowe analizy i informacje prosto z szatni. Paweł Pyziak w cyklu wideo „Zagrywka Pyziaka” w social mediach Interii pokazuje z kolei kulisy siatkarskich MŚ 2022 oraz rozmawia z „Biało-Czerwonymi”. Jego specjalnym gościem jest m.in. Andrzej Wrona były reprezentant Polski, złoty medalista MŚ 2014 i ekspert Polsat Sport.

Synergia z Grupą Polsat atutem serwisu

Interia Sport dzięki synergii z Grupą Polsat Plus zapewnia swoim użytkownikom skróty wideo różnych wydarzeń. Serwis posiada na wyłączność prawa do wykorzystania w Internecie materiałów z piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz siatkarskich MŚ 2022. Współpraca z Eleven Sports zapewniła Interii Sport także dostęp do skrótów hiszpańskiej La Liga, francuskiej Lique 1 oraz włoskiej Serie A.

Interia dynamicznie rozwija swój serwis sportowy. Stawiamy na bogactwo multimedialnych treści, sportowe emocje i duże nazwiska. Dzięki współpracy z Polsat Sport i Eleven Sports publikujemy najbardziej pożądane w sieci skróty meczów Ligi Mistrzów, Serie A i La Liga. Posiadamy także program na żywo o polskiej piłce i siatkarski cykl wideo w mediach społecznościowych. Serwis jest też nieustannie rozwijany od strony technologicznej i UX. Ulepszyliśmy mechanizm relacji na żywo, wprowadziliśmy nowy wygląd tabel wynikowych i terminarzy oraz wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania graficzne. To wszystko pokazuje jak bardzo w Interii żyjemy sportem. Tę pasję podkreśla nasza nowa komunikacja” – mówi Marlena Jezierska, Dyrektor Działu Marketingu i PR w Grupie Interia.

Nowy claim „Żyjemy sportem” ma oddawać pasję, ekscytację i atmosferę pełnego zaangażowania z jakim redakcja Interii Sport relacjonuje najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie. Jak podkreśla wydawca, dziennikarze serwisu dobrze rozumieją potrzeby kibiców, bo sami są kibicami. Wspólnie z nimi przeżywają sukcesy i niepowodzenia „Biało-Czerwonych”, ulubionych sportowców i drużyn.

Kampania w sieci i TV

Spot reklamowy będzie emitowany w kanałach TV Grupy Polsat Plus oraz w Internecie. Interia na podstawie konceptu „Żyjemy sportem” stworzyła odsłonę kampanii dedykowaną siatkarskim MŚ 2022 – „Żyjemy siatkówką”. Portal planuje podobne działania w przypadku innych sportowych wydarzeń z udziałem polskiej reprezentacji.

Za pomysł kreatywny kampanii Interii Sport oraz jej realizację odpowiada agencja Freundschaft we współpracy z działami marketingu Telewizji Polsat i Interii oraz domem produkcyjnym TFP. Postprodukcję obrazu wykonało studio Televisor, a udźwiękowienie - Ztudio&Burza. Reżyserem spotu jest Martinez Swystun.

Komentarze

Powiązane

01.06.23, 12:50
| internet » informacje
Rodzice Mistrzów. Rodzice gwiazd sportu piszą dla WP SportoweFakty
Ruszyła druga odsłona cyklu WP SportoweFakty „Rodzice Mistrzów”, których autorami są rodzice najważniejszych postaci polskiego sportu. W każdym z artykułów mają znaleźć się odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, z którymi borykają się opiekunowie późniejszych gwiazd.
01.06.23, 10:48
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dorota Bawołek poprowadzi program Onet Europa
W czwartek, 1 czerwca br. o godz. 15:00, na stronie głównej Onet.pl ukaże się premierowy odcinek programu „Onet Europa”, którego autorką jest dziennikarka Dorota Bawołek.
31.05.23, 09:59
| internet » informacje
Kampania Onetu #TataWdomu
Onet rusza z nową kampanią #TataWdomu, której celem jest zachęcenie ojców do korzystania z urlopów rodzicielskich. Partnerami projektu są UN Global Compact oraz Fundacja Share The Care. #TataWdomu jest kontynuacją działań związanych z wyrównywaniem szans kobiet w Polsce.
30.05.23, 15:00
| internet » ludzie
Zmiany w strukturze Wirtualnej Polski. Jacek Amsterdamski w Zespole Zarządzającym WP Media
Jacek Amsterdamski dołączy do Zespołu Zarządzającego WP Media, obejmując stanowisko VP Product & TV. Z kolei Marcin Malicki ma skupić się na rozwoju usług subskrypcyjnych jako VP of Subscription Products. Do zmian dojdzie również w strukturze redakcji, które będą obowiązywać od 1 czerwca br.
24.05.23, 16:30
| internet » informacje
Oskarżam. Gazeta.pl uruchamia nowy cykl kryminalny
Ruszył nowy cykl kryminalny portalu Gazeta.pl „Oskarżam. W nowym projekcie będą prezentowane reportaże dotyczące, m.in. mafii czy zbrodni z lat 90. Teksty będą przygotowywać, m.in. dziennikarka kryminalna Helena Kowalik, autorka książek Hanna Dobrowolska, a także Marcin Kozłowski oraz inni dziennikarze i dziennikarki Gazeta.pl.
24.05.23, 12:52
| internet » informacje
Shownews.pl. Nowy portal rozrywkowy Polska Press Grupy
Na rynku internetowym debiutuje serwis Shownews.pl (Polska Press Grupa), który ma prezentować informacje ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, plotki, skandale, ekskluzywne wywiady i video.
24.05.23, 06:30
| internet » informacje
Grupa WP w I kwartale 2023 r. miała ponad 310 mln zł przychodów
Wirtualna Polska Holding S.A. w I kwartale 2023 r. zwiększyła przychody o prawie 47 proc. w porównaniu do 2022 r.
23.05.23, 13:08
| prasa » informacje | internet » informacje
Tygodnik Angora uruchomił portal Angora24.pl
Tygodnik „Angora” rozszerza swoje portfolio. Wydawnictwo uruchomiło portal Angora24.pl. Układ nowej strony ma nawiązywać do papierowego odpowiednika.
22.05.23, 06:30
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Marzena Tabor przechodzi do Rzeczpospolitej. Zostanie szefową redakcji online
1 czerwca br. Marzena Tabor obejmie stanowisko szefowej redakcji online „Rzeczpospolitej”. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę i zarządzanie redakcją internetową rp.pl.
15.05.23, 07:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
LifeTube Labels pomoże twórcom dzielić przychody
Sieć partnerska LifeTube będzie oferowała influencerom tworzenie własnych produktów i usług. W tym celu powstał dział LifeTube Labels, na którego czele stanął Adam Romanowski.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.