19.08.22, 08:10

Zmiany w zarządzie Defence24

Logo Defence24, fot.: materiały prasowe

W ostatnim czasie w grupie Defence24 nastąpiły zmiany. Zarząd Defence24 został poszerzony o dwóch nowych członków zarządu. Do Piotra Małeckiego, pełniącego funkcję Prezesa Zarządu, dołączyli Witold Moszyński – Członek Zarządu ds. Korporacyjnych oraz August Żywczyk – Członek Zarządu ds. Operacyjnych. Do spółki dołączył również ekspert branży medialnej – Dominik Malczewski, któremu powierzono funkcję Dyrektora Sprzedaży i Rozwoju Biznesu.

Witold Moszyński posiada ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu personelem w przedsiębiorstwach polskich i międzynarodowych. Swoją karierę zawodową rozwijał w branży finansowej, OZE, nieruchomości, transportowej, marketingowej, rekrutacyjnej, szkoleniowej, muzycznej i eventowej, w tym w takich przedsiębiorstwach jak: Grupa PKP, D+S Europe AG, Money Expert S.A., Bancom Sp. z o.o., EPV Holding. W Grupie Defence24, jako Członek Zarządu ds. Korporacyjnych odpowiada za zarządzanie kapitałem ludzkim, finanse i księgowość, marketing i PR oraz komunikację wewnętrzną.

August Żywczyk posiada ponad 15-letnie doświadczenie managerskie zdobyte, m.in. w bankowości, w firmach branży telekomunikacyjnej, medialnej oraz nowoczesnych technologii (TMT). Z Grupą Defence24 związany jest od 2018 r. Jako Członek Zarządu ds. Operacyjnych odpowiada za kreowanie i organizację wydarzeń i konferencji (w tym kluczowych eventów w branży zbrojeniowej oraz w obszarze cyberbezpieczeństwa narodowego), współpracę międzynarodową, aspekty prawne, administracyjne, informatyczne i za operacyjne zarządzanie zespołami redakcyjnymi.

Dominik Malczewski posiada ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w branży medialnej. Przez wiele lat pełnił, m.in. funkcję dyrektora marketingu „Super Expressu”, Focus TV, Wydawnictwa HARDE marketing managera „Dziennika Polska Europa Świat”, a także dyrektora e-commerce w Wydawnictwie MURATOR. W grupie Defence 24 będzie odpowiadał za kreację nowych projektów biznesowych, zarządzanie sprzedażą i komunikację z klientami.

Defence24 to grupa serwisów poświęconych szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa. Grupę Defence24 tworzą serwisy Defence24, Energetyka24, InfoSecurity24, Cyberdefence24, Space24.

Komentarze

Powiązane

20.11.22, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z zrelacjonuje mundial w Przeglądzie Sportowym i w kanale Total Sport
Adam Pawlukiewicz zostanie felietonistą „Przeglądu Sportowego” w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze, jego teksty będą pokazywały biznesową i marketingową stronę Mundialu oraz opisywały mistrzostwa z perspektywy kibiców, którzy wybierają się do Dohy.
18.11.22, 19:10
| internet » informacje
Game Planet udostępnia piłkarski quiz Sędzia
18 listopda br. serwis Game Planet udostępnił quiz piłkarski „Sędzia”. Gra pozwala nabyć wiedzę i umiejętności arbitra na boisku piłkarskim. 
18.11.22, 08:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów redakcyjnych na czas mundialu
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów na czas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, które rozpoczynają się 20 listopada br. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich.
17.11.22, 11:58
| internet » informacje
Sport.pl w Katarze. Serwis promuje mundialową ofertę
Zespół Sport.pl (Agora) przygotował wielokanałowy plan relacjonowania nadchodzącego mundialu. Do Kataru poleci trzech korespondentów serwisu. 16 listopada br. ruszyła kampania „Sport.pl w Katarze” promująca działania serwisu w trakcie mundialu.
17.11.22, 11:00
| internet » informacje
Mariusz Pitura rusza z projektem med-tech The Linghos
„The Linghos” to projekt med-tech, który jest połączeniem gamingu, storytellingu, technologii i logopedii. Projekt rozwija Mariusz Pitura - były dyrektor kreatywny agencji J. Walther Thompson i Walk.
17.11.22, 06:00
| internet » informacje
Interia Sport podczas mundialu będzie współpracować z Eleven Sports
Interia Sport z okazji mundialu w Katarze rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports. Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie Sławomir Peszko, specjalny wysłannik i ekspert Interii.
16.11.22, 16:45
| internet » informacje
Mundial 2022 w Wirtualnej Polsce
Wirtualna Polska przygotowała specjalne programy i ofertę redakcyjna na czas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wydarzenie będzie relacjonowane w serwisie WP SportoweFakty i w sportowej części o2.pl. Specjalny moduł pojawi się też na Stronie Głównej WP.
16.11.22, 14:03
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Media z opóźnieniem informowały o ekspolzji we wsi Przewodów. Stacje informacyjne przerwały swoje ramówki
Mimo, że eksplozja we wsi Przewodów na Lubelszczyźnie miała miejsce15 listopada br.  o ok. 15.40, dopiero kilka godzin później media zaczęły informować o wydarzeniu. Część stacji nie przerwało jednak swoich ramówek, a prasa nie zdążyła zmienić swoich okładek.
15.11.22, 11:02
| prasa » informacje | internet » informacje
Piszemy o tym, co ma znaczenie. Wyborcza.pl rusza z kampanią
Ruszyła najnowsza kampania wizerunkowa Wyborcza.pl. Spoty reklamowe emitowane w sieci pokazują maja prezentować, jak serwis wspiera swoich czytelników i czytelniczki, wyjaśniając aktualne wydarzenia czy doradzając w ważnych dla nich kwestiach - w myśl hasła "Piszemy o tym, co ma znaczenie".
14.11.22, 12:26
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet ze specjalnym mundialowym serwisem
Przegląd Sportowy Onet uruchomił serwis poświęcony piłkarskim mistrzostwom świata w Katarze, które rozpoczną się 20 listopada br. W ofercie nowego serwisu mundialowego znalazły się newsy i bieżące informacje, terminarz, statystyki oraz typer mundialowy.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. wystaw

Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

29.11.2022 r., online.