28.07.22, 16:45

Jedynka zrelacjonuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie

Zapowiedź 41. Międzynarodowego Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie, fot.: materiały prasowe

W weekend, 29-30 lipca br. Jedynka będzie gościła na 41. Międzynarodowym Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie. Program Pierwszy Polskiego Radia zaprosi słuchaczy do wysłuchania audycji prosto ze studia plenerowego. Stacja zaplanowała transmisje i ciekawe rozmowy z uczestnikami.

Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie to jedna z największych imprez w Polsce związana z tym gatunkiem muzyki. Na scenie Amfiteatru zaprezentuje się wielu polskich i zagranicznych wykonawców. Wśród polskich artystów wystąpią, m.in. Karolina Lizer – laureatka konkursu „Premiery” Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, Agata Karczewska oraz Agata Wróblewska. Zagranicznymi gwiazdami tegorocznej edycji będą George Hamilton (USA) oraz zespół „Music Road Pilots”. W ramach specjalnego programu związanego z 25-leciem piknikowego hymnu - „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa” – zaplanowano koncert Cezarego Makiewicza z zespołem Kotlersi.

Od piątku, 29 lipca dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia, Marcin Kusy i Paweł Sztompke zaproszą na plenerowe audycje: w godz. 13.00-15.00 „Muzyczną Jedynkę„ i w godz. 18.00-19.00 „Muzyczny ekspres”. Tego samego dnia, z polskiej stolicy country transmitowany będzie wieczorny koncert - początek o godz. 21.00. Relacje z Mrągowa w Programie 1 Polskiego Radia pojawią się także w nocy z soboty na niedzielę w audycji „Jedynka w drodze” (godz. 00.00 – 1.30). W sobotę wejścia reporterskie zaplanowano w „Muzycznej Jedynce” (godz. 14.00-15.00). Najważniejsze informacje z Pikniku pojawią się też w audycji „Lato z Radiem extra” (godz. 17.00-18.00). Na zakończenie, w sobotę od 21.00, transmisja koncertu pt. „ To jest mój czas”.

Program 1 Polskiego Radia objął wydarzenie patronatem medialnym.

Komentarze

Powiązane

31.05.23, 20:53
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom i Czwórka świętują Dzień Dziecka
1 czerwca br. dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom oraz Czwórki przygotowali specjalne atrakcje i programy w związku z obchodzonym Dniem Dziecka. 
31.05.23, 15:00
| radio » informacje
Radio Zet organizuje bajkowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka
Radio ZET przygotowuje cykl bajkowych spotkań rodzinnych organizowanych z okazji Dnia Dziecka. Imprezy odbędą się w Łodzi, Chorzowie, Bielsku-Białej i Pacanowie, a każda z lokalizacji będzie miała swojego gospodarza znanego z książek i ekranu.
31.05.23, 07:30
| radio » informacje
Rozumieć Ukrainę. Wspólny podcast Fundacji TOK FM i Fundacji im. Stefana Batorego
31 maja br. swoją premierę będzie miał pierwszy odcinek nowego podcastu - wspólnej produkcji Fundacji TOK FM oraz Fundacji im. Stefana Batorego - "Rozumieć Ukrainę".
30.05.23, 19:57
| radio » informacje
110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego na antenie Dwójki
31 maja br. przypada 110. rocznica urodzin Jerzego Wasowskiego. Z tej okazji Program 2 Polskiego Radia przypomni postać tego kompozytora, radiowca, współtwórcy Teatrzyku Eterek i Kabaretu Starszych Panów.
30.05.23, 06:30
| radio » informacje
Radio 357 rozwija ofertę podcastową
Radio 357 rozwija ofertę podcastową. Wśród sześciu nowości znajduje się m.in. podcast o grupie The Beatles, a także “Stacja Arsenalna” - pierwszy podcast w języku ukraińskim.
29.05.23, 18:23
| radio » informacje
Bajki słuchaczy w Dzień Dziecka w Radiu Nowy Świat
Radio Nowy Świat w Dzień Dziecka zaprezentuje na swojej antenie bajki napisane przez słuchaczy stacji.
29.05.23, 13:28
| radio » informacje
RMF FM zaprasza do Słodyczowa w Krakowie z okazji Dnia Dziecka
1 czerwca br. w Krakowie radio RMF FM zaprasza do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy rozgłośni przebiorą się za postaci z bajek.
29.05.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio 24 uruchomiło multimedialne studio
Polskie Radio 24 dysponuje nowym, multimedialnym studiem. Wykorzystanie zaawansowanych technologii w zakresie zastosowanych systemów i wykonawstwa pozwoliło na uzyskanie nowoczesnego wystroju wnętrza, równolegle ze znakomitą akustyką studia.
28.05.23, 13:15
| radio » informacje
Jedynka i Trójka ruszyły z plenerowymi programami
W sobotę, 27 maja br. Jedynka oraz Trójka wyemitowały plenerowe audycje w ramach odbywającego się „Święta Kwitnących Jabłoni” w Grójcu. Podczas letniego cyklu wydarzeń specjalnych reporterzy odwiedzą: Kraśnik, Brodnicę, Międzyzdroje, Białystok, Ciechanowiec, Radom, Myszyniec, Kutno i Skierniewice.
25.05.23, 06:30
| radio » informacje
Lato #naMAXXa. Szósta trasa koncertowa RMF MAXX
RMF MAXX w tym roku wyruszy już w szóstą edycję trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą darmowe koncerty polskich gwiazd. Stacja na początek zawita do Wałbrzycha.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji czasopism naukowych

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty
Konkursy
do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.