14.07.22, 09:32

Trójka wyemituje audycje plenerowe z Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Trójka wyemituje specjalne audycje z Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022, fot.: materiały prasowe

Od 21 do 24 lipca br., Trójka zagości na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice, skąd po raz kolejny – jako patron medialny – będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia imprezy poświęconej nieszablonowej muzyce elektronicznej. W planach specjalne audycje plenerowe, transmisje i wywiady.

Tauron Nowa Muzyka to jeden z największych polskich festiwali, który przyciąga wielbicieli ambitnej elektroniki, alternatywy, rapu czy jazzu. Trójka jest wieloletnim partnerem medialnym tego wydarzenia. Tegoroczna, 17. edycja odbędzie się w dniach 21-24 lipca w Strefie Kultury w Katowicach. Wydarzenie otworzy berlińska grupa Moderat. Wystąpią także Anna Calvi, Nilüfer Yanya czy polska artystka Resina, której będzie towarzyszył chór. Podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice oprócz koncertów odbędą się także wydarzenia towarzyszące, m.in. wystawy w Muzeum Śląskim.

Od czwartku, 21 lipca dziennikarze radiowej Trójki będą informować słuchaczy o przebiegu wydarzeń prosto z festiwalu (w czwartkowych audycjach „Trójka Przed Południem” i „W Tonacji Trójki”). W piątek „Zapraszamy na Weekend” (godz. 10.00-13.00) Piotr Firan będzie prowadził ze studia plenerowego w Katowicach. Tego samego dnia Justyna Grabarz zaprosi na specjalną audycję muzyczną „Trójka na Tauronie” (22.00-00.00) z miasteczka festiwalowego. O Tauron Nowa Muzyka Katowice będzie można posłuchać także w sobotę w godz. 6.00 – 9.00 w audycji „Bed & Breakfast”. Podczas nadawania „LPT po godzinach” i „Departamentu Rytmu” odbędą się bezpośrednie łączenia z dziennikarzami Programu 3, którzy będą w Katowicach. Natomiast w nocy z soboty na niedzielę (godz. 00.00-02.00) zaplanowano specjalną audycję na żywo Justyny Grabarz w „Trójka na Tauronie”.

Słuchacze będą mogli zdobyć zaproszenia na festiwal do 18 lipca w audycjach „Pora na Trójkę”, „Trójka do Trzeciej”, „Zapraszamy na Weekend”, „LPT”, Bed & Breakfast” oraz „LPT po godzinach”.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Eurozet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
10.04.24, 16:00
| radio » badania rynku
Słuchalność sieci radiowych w I kwartale 2024 r.: Eska liderem, rosnie Audytorium 17 i Meloradio
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiowa w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (sieci radiowe).
10.04.24, 15:00
| radio » badania rynku
Słuchalność radia w I kwartale 2024 r.: duży wzrost Radia Zet i Radia Maryja
Radio RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną rozgłośnią w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy