14.07.22, 09:32

Trójka wyemituje audycje plenerowe z Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Trójka wyemituje specjalne audycje z Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022, fot.: materiały prasowe

Od 21 do 24 lipca br., Trójka zagości na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice, skąd po raz kolejny – jako patron medialny – będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia imprezy poświęconej nieszablonowej muzyce elektronicznej. W planach specjalne audycje plenerowe, transmisje i wywiady.

Tauron Nowa Muzyka to jeden z największych polskich festiwali, który przyciąga wielbicieli ambitnej elektroniki, alternatywy, rapu czy jazzu. Trójka jest wieloletnim partnerem medialnym tego wydarzenia. Tegoroczna, 17. edycja odbędzie się w dniach 21-24 lipca w Strefie Kultury w Katowicach. Wydarzenie otworzy berlińska grupa Moderat. Wystąpią także Anna Calvi, Nilüfer Yanya czy polska artystka Resina, której będzie towarzyszył chór. Podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice oprócz koncertów odbędą się także wydarzenia towarzyszące, m.in. wystawy w Muzeum Śląskim.

Od czwartku, 21 lipca dziennikarze radiowej Trójki będą informować słuchaczy o przebiegu wydarzeń prosto z festiwalu (w czwartkowych audycjach „Trójka Przed Południem” i „W Tonacji Trójki”). W piątek „Zapraszamy na Weekend” (godz. 10.00-13.00) Piotr Firan będzie prowadził ze studia plenerowego w Katowicach. Tego samego dnia Justyna Grabarz zaprosi na specjalną audycję muzyczną „Trójka na Tauronie” (22.00-00.00) z miasteczka festiwalowego. O Tauron Nowa Muzyka Katowice będzie można posłuchać także w sobotę w godz. 6.00 – 9.00 w audycji „Bed & Breakfast”. Podczas nadawania „LPT po godzinach” i „Departamentu Rytmu” odbędą się bezpośrednie łączenia z dziennikarzami Programu 3, którzy będą w Katowicach. Natomiast w nocy z soboty na niedzielę (godz. 00.00-02.00) zaplanowano specjalną audycję na żywo Justyny Grabarz w „Trójka na Tauronie”.

Słuchacze będą mogli zdobyć zaproszenia na festiwal do 18 lipca w audycjach „Pora na Trójkę”, „Trójka do Trzeciej”, „Zapraszamy na Weekend”, „LPT”, Bed & Breakfast” oraz „LPT po godzinach”.

Komentarze

Powiązane

24.05.23, 17:30
| radio » informacje
ORLEN Wyścig Narodów w Jedynce, Trójce i Czwórce
W dniach 24 – 28 maja br. odbędzie się ORLEN Wyścig Narodów należący do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23. Polskie Radio będzie jedyną rozgłośnią w Polsce z prawami do bieżących transmisji radiowych z tego wydarzenia.
23.05.23, 18:37
| radio » informacje | prasa » informacje
O tym się mówi. Nowy cykliczny raport dziennikarski IMM i Radia ZET
Radio ZET i Instytut Monitorowania Mediów (IMM) rozpoczęli współpracę w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego. Jej efektem będzie wspólny cykliczny raport „O tym się mówi”, prezentujący publikacje o najwyższym zasięgu i cytowalności w innych mediach.
23.05.23, 06:30
| radio » informacje
Powracają Grube Ryby nagrody Radia Kolor 103 FM
Po przerwie związanej z pandemią COVID-19, nagrody Radia Kolor powracają po czterech latach przerwy. Grube Ryby 2023 zostaną wręczone podczas specjalnej Gali Urodzinowej, która odbędzie się 16 czerwca 2023 r. w Opera Club w Warszawie. Gwiazdą wieczoru będzie brytyjski wokalista i gitarzysta Alfie Templeman.
22.05.23, 10:15
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa RMF nie podniesie cen reklam na okres letni
Grupa RMF nie zmieni cen na lato, pozostawiając zaszyte rabaty dla klientów w pakietach i – jak podkreśla Grupa - najniższe przeliczniki krótkich kopii wśród liczących się ofert na rynku.
22.05.23, 07:30
| radio » informacje
Dogrywka w Radiu ZET. Nowy podcast Mateusza Ligęzy
Radio ZET udostępniło kolejny podcast. "Dogrywka w Radiu ZET" przygotowywana jest przez dziennikarza sportowego stacji - Mateusza Ligęzę.
19.05.23, 19:16
| radio » informacje
Marek Wałkuski i Jerzy Jachowicz laureatami Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia
Marek Wałkuski i Jerzy Jachowicz zostali laureatami Nagrody Rady Programowej Polskiego Radia za rok 2022. Uroczystość wręczenia odbyła się 18 maja br. w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.
19.05.23, 11:28
| radio » informacje
Nowe Stacje+ w ofercie RMF Classic+
Do dotychczasowej oferty Stacji dostępnych na platformie RMF Classic+, dołączyło sześć kolejnych kanałów, m.in. RMF Classic+ Hans Zimmer, RMF Classic+ Muzyka Oskarowa oraz RMF Classic+ Czas skupienia.
19.05.23, 06:30
| radio » informacje
ZET jak zdrowie Agnieszki Kołodziejskiej. Nowy podcast Radia Zet
"ZET jak zdrowie" to kolejna nowość w ofercie podcastów Radia ZET. Agnieszka Kołodziejska będzie rozmawiać w nim z różnymi specjalistami o kwestiach zdrowotnych, które interesują Polaków. Pierwszy odcinek został udostępniony 17 maja br.
18.05.23, 08:30
| radio » informacje
Polski przebój XXI wieku. Plebiscyt programu Pierwszego Polskiego Radia
Plebiscyt „Polski Przebój XXI Wieku” radiowej Jedynki zorganizowany jest w ramach akcji „Maj Polskiej Piosenki”. Aby wziąć w nim udział trzeba zagłosować na jeden ze stu utworów zaproponowanych przez dziennikarzy muzycznych stacji. Głosowanie potrwa do 31 maja br.
17.05.23, 10:08
| radio » informacje
Bon rozdaje Radio ZET. Stacja w przedwakacyjnej zabawie rozda gotówkę
Pod hasłem „Bon rozdaje Radio ZET” rusza nowa antenowa zabawa, w której słuchacze mają szansę wygrania gotówki w wysokości do 2 tys. zł na realizację wakacyjnych planów. Akcję wspiera internetowa kampania promocyjna.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. mediów społecznościowych – Rzecznik Prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku | Gdańsk

Przejdź do oferty
Konkursy
do 25.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.06.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.