22.06.22, 15:00

RMF FM reaktywuje Przebojowy Pociąg. Wakacyjne propozycje RMF FM

Tomasz Olbratowski konduktorem Przebojowego Pociągu RMF FM, fot.: materiały prasowe

Tego lata RMF FM organizuje występy polskich gwiazd. Przez całą Polskę przejedzie – już drugi raz – Przebojowy Pociąg RMF FM. Po raz kolejny program stacji zostanie podporządkowany wakacyjnemu linerowi - „Najlepsza Muzyka pod Słońcem!”.

Sezon wakacyjny stacja rozpocznie 25 czerwca podczas imprezy „Otwarcie Lata” w Mikołajkach. Ze specjalnego, plenerowego studia przy molo, tuż obok deptaka, prowadzone będą przez cały dzień programy i nadawane będą „Fakty”. Na słuchaczy czekać będzie śniadanie z kucharzem Damianem Kordasem i ekipą RMF FM, a swoje hity zaśpiewają Viki Gabor, Danzel, Stan Zapalny, Oskar Cyms. Wystąpi też duet Gromme & Bryska.

Na plaży w Ustce RMF FM zorganizuje 12 lipca Festiwal Latawców z pokazem podniebnych konstrukcji, wyborami najpiękniejszego latawca przegotowanego przez słuchacza i występem Darii.

Przebojowy Pociąg z Tomaszem Olbratowskim

Podobnie jak w ubiegłym roku, również tego lata w trasę przez całą Polskę wyruszy Przebojowy Pociąg RMF FM. Wystartuje 26 lipca o świcie z Wrocławia, by przez Kraków i Warszawę dotrzeć wieczorem do Gdyni. Głównym konduktorem będzie Tomasz Olbratowski, a w wagonach na słuchaczy czekać będą Mesajah, Wiktor Dyduła, Lamberry, Danzel, Blue Café, ENEJ, Margaret, Michał Szpak oraz Artur Siódmiak.

12 sierpnia RMF FM zaprasza na Noc Perseidów na plaży w Niedzicy nad Jeziorem Czorsztyńskim. Na słuchaczy, którzy tego wieczoru przyjdą oglądać spadające gwiazdy, czekać będzie pokaz filmu w plenerowymi kinie, opowieści astronomów wyjaśniających na żywo, co można zobaczyć na niebie oraz występ Mateusza Ziółko.

RMF FM jest też patronem LO♡E Ustka Festival (19-20 sierpnia), w ramach którego wystąpią, m.in. Sanah, Dawid Kwiatkowski, Red Lips, Tribbs oraz Bryska. Słuchacze będą mogli wziąć udział też w KISS Record, czyli ustanowieniu Rekordu Guinnessa w liczbie par równocześnie się całujących.

Czas przestawiony na letni 

Antenowe lato upłynie pod hasłem „Najlepsza Muzyka pod Słońcem!”. W poranku „Wstawaj, szkoda lata” słuchaczy będą budziły telefonicznie gwiazdy, w paśmie „Lato wszędzie” RMF FM godzić będzie zwaśnionych sąsiadów, a w „Czasie Letnim” radio organizować będzie imprezy w miejscach pracy słuchaczy – tam, gdzie akurat szef wyjechał na urlop.

Wieczorna „POPlista” ma być programem jeszcze bardziej interaktywnym, z udziałem gwiazd i słuchaczy we wszystkich mediach społecznościowych, w tym na Tik-Toku, gdzie Darek Maciborek będzie wyławiał nieodkryte jeszcze muzyczne talenty. Zwycięzcy zaśpiewają fragment piosenki w programie, a jeden szczęśliwiec – na festiwalu w Ustce, przed koncertem Dawida Kwiatkowskiego.

W sobotnie wieczory RMF FM poszukiwać będzie „Przeboju Lata” (wielki finał pod koniec wakacji), każdej niedzieli przez osiem godzin trwać będzie wielki „Quiz Show”, czyli konkursy, zabawy i rebusy z nagrodami. Weekend zakończą nowe odcinki „Scen Zbrodni”, tym razem o przestępstwach w świecie polityki.

też dla słuchaczy przygotowano również nowe odcinki nocnych cykli: „Stranger Pinks” o zjawiskach paranormalnych, „Dorwać Bestię”, „Ruska Mafia” i „Misja Specjalna” o sekretach polskiego wywiadu wojskowego podczas II Wojny Światowej.

Komentarze

Powiązane

28.07.22, 16:45
| radio » informacje
Jedynka zrelacjonuje 41. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country i Folk w Mrągowie
W weekend, 29-30 lipca br. Jedynka będzie gościła na 41. Międzynarodowym Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie. Program Pierwszy Polskiego Radia zaprosi słuchaczy do wysłuchania audycji prosto ze studia plenerowego. Stacja zaplanowała transmisje i ciekawe rozmowy z uczestnikami.
27.07.22, 08:00
| radio » badania rynku
Co piąty internauta słucha podcastów. Rośnie liczba słuchaczy
Blisko co trzeci internauta w Polsce słucha podcastów. Ich zasięg miesięczny wyniósł w 2021 r. ponad 31 proc. Jednocześnie minimum raz w tygodniu podcasty włącza co piąty polski użytkownik sieci  – wynika z badania polskich słuchaczy podcastów zrealizowanego przez zespół Tandem Media z Grupy Radiowej Agory.
27.07.22, 07:00
| radio » informacje
Wyniki finansowe Radio Nowy Świat za rok 2021. Sytuacja finansowa rozgłośni jest stabilna
Sytuacja finansowa radia jest stabilna, ale stacja jest przygotowana na wzmocnienie polityki oszczędnościowej, jaką zarząd kieruje się od samego początku działalności – podało w komunikacie Radio Nowy Świat.
26.07.22, 19:12
| radio » informacje
Teksty reporterskie Mirona Białoszewskiego na antenie Dwójki
W cyklu „To się czyta latem” Dwójka prezentuje fragmenty książki „Na każdym rogu ta sama truskawka. Teksty reporterskie z lat 1946-1950” Mirona Białoszewskiego w interpretacji Grzegorza Małeckiego Teksty wybrał i opracował Adam Poprawa, który będzie gościem Katarzyny Hagmajer-Kwiatek w „Rozmowach na lato”.
25.07.22, 15:30
| radio » informacje
Najmłodsi słuchacze będą „odkrywać” Książkę Tygodnia w Polskim Radiu Dzieciom
Od 25 lipca br., Polskie Radio Dzieciom w swoim literackim cyklu „Książka Tygodnia” zaprasza do zabawy dzieci, które uwielbiają wyzwania literackie. Od poniedziałku do czwartku o godz. 9.15 stacja prezentuje wskazówkę dotyczącą tajemniczej książki w cyklu "Książka Tygodnia", a w każdy piątek można usłyszeć jej rozwiązanie.
25.07.22, 07:00
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Polskie Radio nadal nie emituje spotów Leroy Merlin. Bojkot sieci słabnie
Reklam sieci handlowej Leroy Merlin wciąż nie emituje Polskie Radio. Pozostali nadawcy przyjmują reklamy od sieci, a bojkot części klientów słabnie.
21.07.22, 09:13
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska i SuperNova z dużym spadkiem
Eska zajmuje pozycję lidera, ale stacja zanotowała największy spadek tzw. Słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 kwietnia 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
20.07.22, 11:01
| radio » badania rynku
II kwartał 2022 r.: RMF FM wciąż zyskuje, Polskie Radio 24 z rekordowym udziałem
Radio RMF FM zanotowało największy wzrost słuchalności. Rekordowe udziały notuje Polskie Radio 24 - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 kwietnia 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
20.07.22, 09:29
| radio » informacje
Przewodnicząca Ukraińskiej KRRiT dziękuję Polskiemu Radiu
Przewodnicząca Krajowej Rady Telewizji i Radiofonii Ukrainy Olha Herasymiuk podziękowała za działania Polskiemu Radiu dla Ukrainy.
20.07.22, 07:00
| radio » informacje
Radio ZET nr 1 w moim samochodzie. Wakacyjna kampania Radia ZET
Rozpoczęła się telewizyjna kampania promująca wakacyjną zabawę "Radio ZET nr 1 w moim samochodzie", w której słuchacze codziennie zdobywają po 500 zł na zakup paliwa, a w finale roczne tankowanie swojego auta.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 04.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

XXII Kongres Public Relations już za półtora miesiąca. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Podpułkownik Brett Lea - oficer ds. public affairs z 82. Dywizji Powietrznodesantowej armii amerykańskiej. Tematem przewodnim spotkania będą technologie w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwo, a także zmiany jakie następują w narzędziach wykorzystywanych przez specjalistów public relations.