22.06.22, 12:25

Radia Kolor organizuje Piknik w Powsinie

Piknik Radia Kolor, fot.: materiały prasowe

Już po raz 24.odbędzie się Piknik Radia Kolor. Organizatorzy dla słuchaczy przygotowali wiele atrakcji. Wydarzenie odbędzie się 25 czerwca br. w Parku Kultury w Powsinie. 

Piknik Radia Kolor odbędzie się w sobotę, 25 czerwca br. między 10:00 a 17:00. W godzinach 10:00-13:00 słuchaczami na scenie zaopiekuje się Adam Gołaszewski, a od 13:00 do 17:00 sceną dowodzić będą Alicja Bendkowska i Przemek Cacak. Pojawi się także mobilne studio Radia Kolor, z którego piknik na żywo relacjonować będą Martyna Wawryło i Łukasz Suda.

Na terenie parku pojawi się kilkadziesiąt atrakcji, wraz ze sceną, na której rozgrywać się będą konkursy, w których do wygrania będzie, m.in. rodzinny wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu czy samochody na weekend. Tradycyjnie na pikniku pojawi się Legia Warszawa i Legia Soccer Schools, które zorganizują sportowe atrakcje dla najmłodszych. Zaprezentuje się także Teatr ROMA. Na scenie będzie okazja zobaczyć fragmenty spektakli "Piloci" i "Aida". O dobry humor odbiorców zadba ekipa teatru improwizowanego Hercklekoty. Dla miłośników czworonożnych przyjaciół zostanie zorganizowane spotkanie z alpakami oraz stoisko Fundacji Zwierzochron, w którym znajdzie się kącik behawioralny, czyli spotkania z zoo psychologiem.

W Parku Kultury w Powsinie pojawi się także Targ śniadaniowy. Na ok. 30 stoiskach, między godz. 10:00 a 17:00 będzie można skosztować kuchni z całego świata. Jedzenie na Targu śniadaniowym jest serwowane przez najlepszych lokalnych producentów i restauratorów. Na pikniku pojawi się także, m.in. stoisko Medycznej Szkoły Policealnej w Otwocku. Organizatorzy przygotują zabawy terapeutyczne, zajęcia plastyczne, malowanie buziek, przewijanie lalek czy masaż karku. podziwiać zaplanowano również pokazy pierwszej pomocy. Odwiedzający stoisko będą mogli w wybranych godzinach uzyskaćporady podologiczne i wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry. Z kolei OneJoga przeprowadzi relaksujące warsztaty, podczas których będzie można zgłębić tajniki jogi. Atrakcje dla odwiedzających przygotowała również Napollo, polska firma deweloperska.

Fani motoryzacji będą zadowoleni

Na pikniku reprezentowana będzie również strefa skierowana do fanów motooryzacji, m.in. takich firm jak: AAA Auto (na stoisku pojawi się Fiat 126p), Grupa Cichy-Zasada (dealer marek Volkswagen, Skoda i Audi zaprezentuje, m.in. swoje elektryczne samochody), MB Motors Mercedes-Benz (autoryzowany salon i serwis Mercedes-Benz zaprezentuje wybrane modele aut), Hyundai Motortest Anna Szadkowska, Dom Volvo (odwiedzający stoisko będą mogli poznać fikę - czyli szwedzką przerwę na kawę i ciastko), a także Camp Story.

Pojawi się także Kreatywna Strefa Lego dla najmłodszych dzieci, gdzie będą odbywać się warsztaty z robotyki, którymi zajmie się Planeta Robotów. Zaplanowano również strefę Małego Inżyniera, gdzie na dzieci czekać będą liczne atrakcje. Dla najmłodszych zorganizowany zostanie także Park Trampolin Jump World.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Komentarze

Powiązane

27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.