28.05.22, 10:00

Gazeta Wyborcza i marka Toyota z 17. edycją akcji charytatywnej z okazji Dnia Dziecka

Zapowiedź akcji charytatywnej, fot.: materiały prasowe

Po raz 17. „Gazeta Wyborcza” wspólnie z marką Toyota organizuje akcję charytatywną, której celem jest pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom. W tym roku dzięki specjalnej reklamie oraz licznym publikacjom projekt wesprze Fundację Herosi, pomagającą m.in. najmłodszym pacjentom z chorobami nowotworowymi. Dzień Dziecka to najlepsza okazja do przypomnienia wszystkim, że zdrowie dzieci jest jedną z najcenniejszych wartości.

Od 19 maja 2022 r. na łamach „Gazety Wyborczej”, „Wysokich Obcasów”, w ich serwisach internetowych – także lokalnych oraz na Wyborcza.biz i w magazynie „Wolna Sobota” ukazują się artykuły dotyczące działalności Fundacji Herosi – organizacji pomagającej w tym roku również dzieciom z Ukrainy. Tematami artykułów, quizów i wywiadów związanych z projektem są również nostalgia za dzieciństwem.

Kulminacja akcji zaplanowana jest na 31 maja i 1 czerwca br. W tych dniach, oprócz kolejnych publikacji na Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl, czytelnicy i czytelniczki tradycyjnych wydań „Gazety Wyborczej” zobaczą okładki dziennika przygotowane na tę okazję oraz specjalny format reklamowy. Środki związane z zakupem reklam zostaną przekazane na działania Fundacji Herosi.

Ideą akcji „Wyborczej” i firmy Toyota Central Europe jest pomoc dzieciom, dlatego specjalna kampania reklamowa emitowana 31 maja oraz w Dniu Dziecka służy wsparciu Fundacji Herosi, pomagającej dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe oraz podopiecznym domów dziecka. Fundacja współpracuje z Kliniką Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży przy Instytucie Matki i Dziecka, wspiera też chore dzieci w spełnianiu ich marzeń.

Akcja wspierała już wiele projektów

Projekt zakończy się 25 czerwca 2022 r. W poprzednich latach środki zebrane w ramach akcji „Wyborczej” i marki Toyota pomogły małym podopiecznym, m.in. Fundacji Gajusz, Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą, Stowarzyszenia Łódzkie Hospicjum dla Dzieci – Łupkowa, Fundacji Pomóż Im na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci z Białegostoku, Stowarzyszenia Chorych na Mukopolisacharydozę i Choroby Rzadkie z Głoskowa, Bieszczadzkiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Promyk Nadziei, Fundacji Niesiemy Nadzieję z Poznania oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej w Lublinie.

Komentarze

Powiązane

03.06.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 3 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 3 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
02.06.23, 01:14
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 2 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 2 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
01.06.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 1 czerwca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 1 czerwca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
31.05.23, 13:37
| prasa » informacje
Wojciech Wybranowski nie będzie już naczelnym Głosu Wielkopolskiego
Wojciech Wybranowski niespodziewanie kończy pracę na stanowisku redaktora naczelnego „Głosu Wielkopolskiego”.
31.05.23, 06:30
| prasa » informacje
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press doceniony w 44. konkursie Best of News Design
Tomasz Bocheński, dyrektor artystyczny Polska Press Grupy, otrzymał dwie nagrody w 44. konkursie Best of News Design, organizowanym przez Society for News Design ze Stanów Zjednoczonych. Jury, w skład którego weszło blisko 50 specjalistów z całego świata, doceniło cykl okładek do „Polska Metropolia Warszawska” oraz autorskie portfolio Tomasza Bocheńskiego.
31.05.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 31 maja (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 31 maja? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
30.05.23, 10:02
| prasa » informacje
Fakty czy kłamstwa? Publicysta Sieci rozprawi się w TVP INFO z kłamstwami i manipulacjami mediów
We wtorek, 30 maja br. o godz. 21:00 w ramówce TVP INFO zadebiutuje program „Fakty czy kłamstwa?”. Gospodarzem programu będzie Jakub Maciejewski związany z tygodnikiem „Sieci” i serwisem woplityce.pl.
30.05.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 30 maja (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 30 maja? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
29.05.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 29 maja (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 29 maja? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
28.05.23, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 28 maja (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 28 maja? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

kierowniczka/kierownik działu PR

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Strefa Kultury Wrocław | Wrocław

Przejdź do oferty

Stanowisko ds. filmu

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 07.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.07.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.