05.04.22, 10:25

Katarzyna Szypulska przechodzi do TV Puls. Będzie dyrektorem produkcji

Katarzyna Szypulska, fot.: materiały prasowe

4 kwietnia br. do zespołu Telewizji Puls dołączyła Katarzyna Szypulska, która objęła stanowisko Dyrektora Produkcji.

Szypulska będzie odpowiedzialna, m.in. za nadzór nad Działem Produkcji oraz realizację programów dla kanałów TV Puls i PULS 2. Raportować będzie bezpośrednio do Prezesa Zarządu, Dariusza Dąbskiego.

Katarzyna Szypulska w ostatnim czasie związana była z Biurem Negocjacji i Nadzoru Produkcji w TVP S.A., gdzie zajmowała stanowisko Kierownika Działu Negocjacji i Optymalizacji Produkcji. Jako szef produkcji współpracowała przez 13 lat z firmą Constantin Entertainment, od początku jej powstania w Polsce, czyli od 2005 r. Odpowiedzialna była za Dział Produkcji, w tym m.in. za stworzenie, organizację i zarządzanie pionem, sporządzanie oraz nadzór nad budżetami, planami produkcji, a także postprodukcją wszystkich realizowanych projektów, negocjacje budżetowe i produkcyjne z nadawcami, implementację formatów z rynków zagranicznych na rynek polski. Pracowała przy wszystkich projektach produkowanych przez Constantin Entertainment, m.in. przy takich formatach jak: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Kuchenne Rewolucje”, „Ukryta Prawda”, „Nasz Nowy Dom”, „Malanowski & Partnerzy”. Doświadczenie, jako szef produkcji, zdobywała również w Jake Vision przy „Ninja Warrior”, w Golden Media przy „Hotel Paradise”, a także w Onecie należącym do Ringier Axel Springer, czy Warszawskiej Operze Kameralnej.

Obecnie Dział Produkcji Telewizji Puls współtworzą Magdalena Chajewska, Z-ca Dyrektora Programowego ds. Redakcyjnych, Karolina Rybińska, Z-ca Dyrektora Programowego ds. Seriali/Producent, Anna Jaroch-Okapiec, Producent ds. Seriali oraz Renata Kulbicka, Koordynator Działu Produkcji.

Komentarze

Powiązane

05.12.22, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
Warner Bros. Discovery tworzy salę kinową dla swoich pracowników
W głównej siedzibie Warner Bros. Discovery w Polsce przy ul. Wiertniczej powstanie sala kinowa dostępna dla wszystkich pracowników. Będzie miała pojemność prawie 50 osób. Otwarcie sali kinowej zaplanowane jest na wiosnę 2023 r.
03.12.22, 19:32
| telewizja / VOD » informacje
Kolejna edycja konkursu Wirtuozi V4+. Międzynarodowy Talent Show 2022
TVP Kultura i TVP Kultura 2 startują z kolejną edycją konkursu „Wirtuozi V4+. Międzynarodowy Talent Show 2022”. Program będzie emitowany w piątki: 2, 9 oraz 16 grudnia br. Program poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon.
02.12.22, 13:20
| telewizja / VOD » informacje
Krucjata, czyli serial o zabójstwach na TVP VOD
21 listopada br. na TVP VOD pojawił się pierwszy odcinek serialu ,,Krucjata”. Seria opowiada o pracy komisarza Jana Góry oraz innych funkcjonariuszy, badających kwestie kryminalne. 
02.12.22, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
Cztery nowe kanały w Polsat Box i w Polsat Box Go
W Polsat Box oraz w serwisie Polsat Box Go pojawiły się cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K. Kanały dostarczają nowe treści. 
02.12.22, 07:42
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Waloryzacja dofinansowania Telewizji Polskiej i Polskiego Radia. W sumie 2,7 mld zł rekompensaty w 2023 r.
Niespodziewanie, podczas posiedzenia sejmowej Komisji Finansów Publicznych, która odbyła się 30 listopada br., posłowie Prawa i Sprawiedliwości zadecydowali o zwiększeniu dofinansowania mediów publicznych w 2023 r.
01.12.22, 09:43
| telewizja / VOD » informacje
Nowe codzienne pasmo familijne w ofercie TVP Kultura
8 grudnia br. o godz. 18:15 TVP Kultura rozpocznie emisję nowego pasma filmowego dla całej rodziny. W ofercie cyklu znajda się popularne produkcje, a wśród nich m.in.: „Paddington”, „Paddington 2”, a także najpopularniejsze polskie komedie. 
01.12.22, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Netflix wprowadza pilotażowo system dodatkowych wynagrodzeń dla twórców
Netflix, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił pilotaż nowego systemu dodatkowych wynagrodzeń dla twórców popularnych lokalnych produkcji. Jest to program oparty na rozwiązaniach z powodzeniem wdrożonych już w innych krajach europejskich.
01.12.22, 07:00
| telewizja / VOD » seriale
Serial Kurierzy w wiosennej ramówce TV Puls
Telewizja Puls przygotowuje nowy serial fabularno-dokumentalny „Kurierzy”. Zdjęcia do produkcji ruszą w połowie grudnia br. I sezon będzie liczył 40 odcinków.
30.11.22, 12:46
| telewizja / VOD » seriale
Matka. Nowy serial według pomysłu Igora Brejdyganta w Polsat Box Go
30 listopada br. w Polsat Box Go pojawi się pierwszy odcinek nowego thrillera psychologicznego według pomysłu Igora Brejdyganta i w reżyserii Piotra Trzaskalskiego – „Matka”. W obsadzie znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Simlat, Marcin Kowalczyk, Maria Pakulnis i Olaf Lubaszenko.
30.11.22, 08:00
| telewizja / VOD » seriale
Lipowo. Zmowa milczenia. Premiera serialu Player Original w 2023 roku
Player na 2023 r. zaplanował premierę kryminału obyczajowego „Lipowo. Zmowa milczenia”. Nowy serial jest adaptacją książki Kasi Puzyńskiej „Motylek”.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR i komunikacji

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu | Toruń

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty
Konkursy
do 05.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.