Chleb - Jeffrey Hamelman

Okładka książki, fot.: materiały prasowe

Rozwiązanie konkursu.

SZANOWNI PAŃSTWO,

w związku z niespotykanym zainteresowaniem konkursu, lada dzień pojawi się kolejna jego odsłona w której będzie można wygrać książkę "Chleb". W konkursie wzięło udział ponad 300 (!!!) osób, co świadczy o niesamowitej popularności tej tematyki. Zapewniamy, że w kolejnych konkursach postaramy się od naszych sponsorów pozyskać nagrody z tej tematyki.
Laureatką konkursu została Jolanta Legierska (Szczyrk). Serdecznie gratulujemy! 

Najlepsza wśród książek kucharskich poświęconych pieczeniu chleba. Od prawie piętnastu lat znana na całym świecie jako „biblia chleba”. Zawiera 140 przepisów, od bagietek, poprzez różne rodzaje pełnoziarnistego chleba i po chleb z gruboziarnistej mąki pszennej typu semolina, aż po włoskie pieczywo drożdżowe typu focaccia.

Prezentuje całą gamę technik piekarskich na wszystkich etapach wytwarzania chleba od wytworzenia zakwasu po dekorowanie.

PODPOWIEDŹ DO KONKURSU>>>>

Konkurs został rozstrzygnięty

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 04.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.09.22

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

XXII Kongres Public Relations już za półtora miesiąca. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Podpułkownik Brett Lea - oficer ds. public affairs z 82. Dywizji Powietrznodesantowej armii amerykańskiej. Tematem przewodnim spotkania będą technologie w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwo, a także zmiany jakie następują w narzędziach wykorzystywanych przez specjalistów public relations.