27.02.22, 13:02

Liderzy e-commerce 2021: raport SEO od Mayko

Fot.: materiały prasowe

To już 7. edycja corocznego raportu SEO dla e-commerce! Który sklep okazał się liderem widoczności w wyszukiwarce? Jakie słowa kluczowe cieszyły się popularnością w minionym roku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym raporcie od Mayko!

Dziewięć branż, dziewięciu liderów, Top20 sklepów

Przeanalizowaliśmy dane blisko 3 000 sklepów w dziewięciu różnych kategoriach:
-       Dom, ogród, biuro;
-       Dzieci i macierzyństwo;
-       FMCG i sklepy zoologiczne;
-       Motoryzacja;
-       Odzież,obuwie, dodatki;
-       Rozrywka i hobby;
-       RTV i AGD;
-       Sport i Rekreacja;
-       Zdrowie i uroda.

W raporcie przybliżamy wyniki najlepszych 20. sklepów z powyższych kategorii. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki szacunkowy ruch odnotowały sklepy w minionym roku, jakie słowa kluczowe cieszyły się popularnością - koniecznie zajrzyj do raportu!

Ponadto w raporcie znajdziesz też analizę widoczności najlepszych e-commerce oraz analizy SEO takich sklepów jak oponeo.pl, castorama.pl czy smyk.com przygotowane przez specjalistów SEO z Mayko. Pozycjonerzy sprawdzili zwycięskie sklepy internetowe pod kątem ich optymalizacji i budowy profilu linkowego oraz wskazują, na co szczególnie warto zwrócić uwagę.

Co jeszcze znalazło się w najnowszym raporcie SEO dla e-commerce?

W raporcie SEO nie mogło zabraknąć także podsumowania minionego roku oraz prognoz na 2022 roku w e-commerce. Co było zaskakującego w 2021 roku? Na czym powinni skupić się właściciele sklepów internetowych i e-commerce managerowie? Jakie wyzwania stoją przed e-commerce w 2022 roku?  O to zapytaliśmy osoby związane z branżą. W raporcie wypowiedzi udzielili m.in. Grzegorz Sienkiewicz (Cztery Szpaki), Katarzyna Kozłowska (Oponeo), Artur Nowiński (Pierre Rene), Joanna Kwiatkowska (Kubota), Jakub Gierszyński (Sephora) czy Michał Barczyk (Grupa x-kom).

Prowadzisz sklep internetowy? Pracujesz w e-commerce? Ten raport powstał z myślą o Tobie! Przejdź na marketingwsieci.pl, wypełnij szybki formularz i pobierz bezpłatnie raport SEO!

Komentarze

Powiązane

23.11.22, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
Podcast Roku. Konkurs imienia redaktora Janusza Majki. Lista laureatów
Podczas uroczystej Gali w Rzeszowie ogłoszono laureatów w konkursie mienia redaktora Janusza Majki na Podcast Roku.
22.11.22, 16:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska: zysk EBITDA w III kwartale 2022 r. to blisko 96 mln zł
Skorygowany zysk EBITDA Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2022 r. wyniósł prawie 96 mln zł. To oznacza wzrost o 30 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Po wzroście o ponad 20 proc. przychody spółki wyniosły 271 mln zł, a zysk netto to prawie 51 mln zł. 
21.11.22, 07:00
| radio » informacje | internet » informacje
Mikrofon TOK FM i Sport.pl Live z wydaniami specjalnymi na czas mundialu w Katarze
Radio TOK FM i Sport.pl przygotowały kolejne wspólne propozycje programowe z okazji mundialu. Na antenie stacji oraz na stronach serwisu w najbliższych tygodniach pojawią się wydania specjalne programów „Mikrofon TOK FM” oraz „Sport.pl Live”, współprowadzone przez dziennikarzy z obu redakcji.
20.11.22, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z zrelacjonuje mundial w Przeglądzie Sportowym i w kanale Total Sport
Adam Pawlukiewicz zostanie felietonistą „Przeglądu Sportowego” w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze, jego teksty będą pokazywały biznesową i marketingową stronę Mundialu oraz opisywały mistrzostwa z perspektywy kibiców, którzy wybierają się do Dohy.
18.11.22, 19:10
| internet » informacje
Game Planet udostępnia piłkarski quiz Sędzia
18 listopda br. serwis Game Planet udostępnił quiz piłkarski „Sędzia”. Gra pozwala nabyć wiedzę i umiejętności arbitra na boisku piłkarskim. 
18.11.22, 08:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów redakcyjnych na czas mundialu
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów na czas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, które rozpoczynają się 20 listopada br. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich.
17.11.22, 11:58
| internet » informacje
Sport.pl w Katarze. Serwis promuje mundialową ofertę
Zespół Sport.pl (Agora) przygotował wielokanałowy plan relacjonowania nadchodzącego mundialu. Do Kataru poleci trzech korespondentów serwisu. 16 listopada br. ruszyła kampania „Sport.pl w Katarze” promująca działania serwisu w trakcie mundialu.
17.11.22, 11:00
| internet » informacje
Mariusz Pitura rusza z projektem med-tech The Linghos
„The Linghos” to projekt med-tech, który jest połączeniem gamingu, storytellingu, technologii i logopedii. Projekt rozwija Mariusz Pitura - były dyrektor kreatywny agencji J. Walther Thompson i Walk.
17.11.22, 06:00
| internet » informacje
Interia Sport podczas mundialu będzie współpracować z Eleven Sports
Interia Sport z okazji mundialu w Katarze rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports. Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie Sławomir Peszko, specjalny wysłannik i ekspert Interii.
16.11.22, 16:45
| internet » informacje
Mundial 2022 w Wirtualnej Polsce
Wirtualna Polska przygotowała specjalne programy i ofertę redakcyjna na czas Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Wydarzenie będzie relacjonowane w serwisie WP SportoweFakty i w sportowej części o2.pl. Specjalny moduł pojawi się też na Stronie Głównej WP.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalista ds. PR i komunikacji

Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu | Toruń

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 05.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.