30.01.22, 14:00

Dell Technologies radzi “Bądź dla siebie lepszym szefem”

Bądź dla siebie lepszym szefem, fot.: materiały prasowe

Dell Technologies w najnowszej kampanii społecznej radzi, jak dobre nawyki i technologia mogą pomóc współczesnemu człowiekowi w stawaniu się lepszą wersją samego siebie. “Bądź dla siebie lepszym szefem” to cykl porad dla osób pracujących w trybie home office.

W ramach kampanii powstały trzy spoty wideo z udziałem Łukasza Simlata. Wciela się on w pracownika korporacji, zmagającego się z trudnościami pracy zdalnej. Spoty promowane będą w Internecie, odwołując widzów do bazy wiedzy na dedykowanym landing page’u.

Kampania potrwa do końca marca 2022 r. Do działań dołączyło kilkanaście redakcji ogólnokrajowych, biznesowych, branżowych i IT, m.in. Onet, money.pl czy CRN. Na stronie poświęconej kampani znajdują się rozmowy z ekspertami, którzy wezmą udział w podcastach Voice House “Case study: Praca Hybrydowa”, prowadzonych przez Tinę Sobocińską i Jarosława Kuźniara.

Działania opierają się na trzech filarach komunikacyjnych – zdrowie fizyczne, dobrostan psychiczny oraz technologie. Za prowadzenie i koncepcję kampanii odpowiada dział brand&corporate z agencji monday comms. Warstwę merytoryczną opracowali Adam Pawelec oraz Paulina Sobiczewska. Informacje o technologiach dostarczyli eksperci z Dell Technologies oraz Intel.

W dobie pandemii oddzielenie życia zawodowego od prywatnego staje się praktycznie niemożliwe. Jak wynika z badania CBRE i Grafton Recruitment, Polacy za najbardziej optymalne rozwiązanie uznali model hybrydowy (64 proc.). Według Personnel Service aż 8 na 10 pracowników chciałoby, aby praca zdalna była zagwarantowana prawnie.

Jaka jest idea kampanii?

Ideą kampanii jest poszerzenie wiedzy na temat wpływu codziennych decyzji na efektywność, samopoczucie, zdrowie i kondycję psychiczną, tak aby zdalna praca przynosiła jak najwięcej korzyści.

Kampania “Bądź dla siebie lepszym szefem” ma zwrócić uwagę na “wewnętrznego szefa”, który może być sojusznikiem, albo wrogiem. Dlatego firma chce, że każdy powinien uświadomić sobie, że „lepszy wewnętrzny szef to lepszy Ty!”.

Komentarze

Powiązane

27.11.22, 13:30
| radio » informacje | internet » informacje
Jimi Hendrix bohaterem specjalnego serwisu internetowego Polskiego Radia
Z okazji 80. rocznicy urodzin Jimiego Hendrixa, portal PolskieRadio.pl przygotował serwis specjalny hendrix.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najważniejszych muzyków w historii rocka. Choć żył tylko 27 lat i nagrał tylko trzy albumy studyjne, uważany jest za najważniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę w historii muzyki rockowej.
23.11.22, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
Podcast Roku. Konkurs imienia redaktora Janusza Majki. Lista laureatów
Podczas uroczystej Gali w Rzeszowie ogłoszono laureatów w konkursie mienia redaktora Janusza Majki na Podcast Roku.
22.11.22, 16:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska: zysk EBITDA w III kwartale 2022 r. to blisko 96 mln zł
Skorygowany zysk EBITDA Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2022 r. wyniósł prawie 96 mln zł. To oznacza wzrost o 30 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Po wzroście o ponad 20 proc. przychody spółki wyniosły 271 mln zł, a zysk netto to prawie 51 mln zł. 
21.11.22, 07:00
| radio » informacje | internet » informacje
Mikrofon TOK FM i Sport.pl Live z wydaniami specjalnymi na czas mundialu w Katarze
Radio TOK FM i Sport.pl przygotowały kolejne wspólne propozycje programowe z okazji mundialu. Na antenie stacji oraz na stronach serwisu w najbliższych tygodniach pojawią się wydania specjalne programów „Mikrofon TOK FM” oraz „Sport.pl Live”, współprowadzone przez dziennikarzy z obu redakcji.
20.11.22, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z zrelacjonuje mundial w Przeglądzie Sportowym i w kanale Total Sport
Adam Pawlukiewicz zostanie felietonistą „Przeglądu Sportowego” w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze, jego teksty będą pokazywały biznesową i marketingową stronę Mundialu oraz opisywały mistrzostwa z perspektywy kibiców, którzy wybierają się do Dohy.
18.11.22, 19:10
| internet » informacje
Game Planet udostępnia piłkarski quiz Sędzia
18 listopda br. serwis Game Planet udostępnił quiz piłkarski „Sędzia”. Gra pozwala nabyć wiedzę i umiejętności arbitra na boisku piłkarskim. 
18.11.22, 08:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów redakcyjnych na czas mundialu
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów na czas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, które rozpoczynają się 20 listopada br. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich.
17.11.22, 11:58
| internet » informacje
Sport.pl w Katarze. Serwis promuje mundialową ofertę
Zespół Sport.pl (Agora) przygotował wielokanałowy plan relacjonowania nadchodzącego mundialu. Do Kataru poleci trzech korespondentów serwisu. 16 listopada br. ruszyła kampania „Sport.pl w Katarze” promująca działania serwisu w trakcie mundialu.
17.11.22, 11:00
| internet » informacje
Mariusz Pitura rusza z projektem med-tech The Linghos
„The Linghos” to projekt med-tech, który jest połączeniem gamingu, storytellingu, technologii i logopedii. Projekt rozwija Mariusz Pitura - były dyrektor kreatywny agencji J. Walther Thompson i Walk.
17.11.22, 06:00
| internet » informacje
Interia Sport podczas mundialu będzie współpracować z Eleven Sports
Interia Sport z okazji mundialu w Katarze rozpoczyna współpracę strategiczną z Eleven Sports. Wydarzenia wprost ze stadionów i bazy reprezentacji Polski będzie codziennie relacjonowało trzech dziennikarzy – Sebastian Staszewski, Michał Białoński i Wojciech Górski. W Katarze wspierać ich będzie Sławomir Peszko, specjalny wysłannik i ekspert Interii.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie | Cała Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. wystaw

Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 05.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.