31.12.21, 02:00

Sylwestrowa noc w TV

Fot.: Pixabay, licencja otwarta

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Stacje TV przygotowały dla swoich widzów wiele atrakcji oraz propozycji filmowych. Począwszy od sylwestrowych koncertów, kończąc na komediach romantycznych.

W sylwestrową noc TVP1 o godz. 20:20 wyemituje komedie sensacyjną „Wybuchowa para”. W rola głównych widzowie będą mogli zobaczyć Cameron Diaz i Toma Cruisa. Następnie o godz. 22:20 stacja wyemituje thriller „Ślepy traf” Brada Furmana, w którym wystąpili Ben Affleck oraz Justin Timberlake.

Tegoroczny „Sylwestra Marzeń z Dwójką” odbędzie się w Zakopanem, na Wielkiej Krokwi. Na scenie wystąpią, m.in.: Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka, Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz. Gwiazdą wieczoru będzie Julio Iglesias Junior - syn Julio Iglesiasa oraz brat Enrique Iglesiasa. Widowisko muzyczne rozpocznie się o godz. 20:00 w TVP2.

Polsat natomiast zaprasza na „Sylwester Szczęścia”, który poprowadzą Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Do grona artystów występujących na scenie należy, m.in.: Bajm, Doda, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Enej oraz Paweł Domagała. Gwiazdą sylwestrowego wieczoru będzie rumuński zespół muzyczny Akcent. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 w Polsacie.

Stacja TVN w tym roku nie organizuje koncertu sylwestrowego w Warszawie. W zamian wyemituje o godz. 20:00 polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”. W filmie wystąpili Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki. O godz. 22:00 widzowie będą mogli zobaczyć również „Listy do M. II”. 

W TVN24 o godz. 22:00 wyemituje specjalne wydanie magazynu „Szkło kontaktowe”. Z kolei w ofercie TVN7 o godz. 20:00 będzie czekać na widzów komedia romantyczna „Raj dla par”, następnie o 22:25 będzie można zobaczyć Kate Winslet i Cameron Diaz w filmie „Holiday”.

W sylwestrową noc nie zabraknie również polskich komedii. Stacja TV Puls o godz. 20:00 wyemituje film „Zenek”, a o godz. 22:00 produkcję „Sztos 2”, w której wystąpili Cezary Pazura, Borys Szyc oraz Bogusław Linda.

Stopklatka pokaże australijsko-amerykański melodramat „Wielki Gatsby” w reżyserii Baza Luhrmanna. Film opowiada miłosną historię milionera Jaya Gatsbiego i Daisy, z którą w przeszłości został rozdzielony.

Stacja TV4 o godz. 20:00 wyemituje program „Gwiazdy kabaretu” z udziałem artystów polskiej sceny kabaretowej. W studiu wystąpią, m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Ani Mru-Mru.

Swój koncert  „Dyskoteka gra – największy sylwester disco!” organizują również stacje Polo TV oraz Disco Polo Music o godz. 19:30. Na scenie pojawią się, m.in.: After Party, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Top Girls. Z kolei 4Fun TV o godz. 20:00 ruszy „Sylwester w 4Fun TV”.

Większość stacji tematycznych nie emituje specjalnych programów na sylwestrowy wieczór.

Komentarze

Powiązane

25.09.23, 07:00
| telewizja / VOD » informacje
MIXTAPE TV zmienia ramówkę i wprowadza nowe formaty
Od połowy września br. MIXTAPE TV wprowadza nowości programowe. Dodatkowo, 17 września br. uruchomiono nową stronę internetową. Stacja od niedawna stcja korzysta także z uproszczonej wersji logotypu.
21.09.23, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
TVP Nauka zaprasza do Fromborka z okazji 550. roczniy urodzin Mikołaja Kopernika
W sobotę, 23 września i w niedzielę, 24 września br. TVP Nauka zaprasza do Fromborka, gdzie podsumuje rok Mikołaja Kopernika obchodzony w związku z 550. rocznicą jego urodzin. 
21.09.23, 14:02
| telewizja / VOD » informacje
Porażka nowości Polsatu. The Real Housewives. Żony Warszawy oraz Temptation Island Polska z późniejszą porą emisji
Od środy, 27 września br. w Polsacie pojawi się nowe pasmo filmowe. Tym samym dwa programy z jesiennej ramówki Polsatu - „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” od przyszłego tygodnia będą miały nowe godziny emisji.
21.09.23, 08:30
| telewizja / VOD » seriale
Powrót serialu Szadź. Premiera wiosną 2024 r.
Premiera finałowego sezonu „Szadzi” planowana jest na wiosnę przyszłego roku. W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana.
21.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | kultura » książki
Netfliksowy Pan Samochodzik nie pomógł książkom Nienackiego
Wbrew pozorom, film z Panem Samochodzikiem, który zadebiutował niedawno na platformie Netflix nie spowodował „Samodzikomanii”. Książki Zbigniewa Nienackiego pozostają wciąż klasykami i są chętnie kupowane.
20.09.23, 20:26
| telewizja / VOD » informacje
Rytmy Dwójki. Autorski format TVP2 z udziałem Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego
W jesienniej ramówce TVP2 zadebiutował nowy muzyczny show „Rytmy Dwójki”, który będzie emitowany przez osiem tygodni,. W zaś programie pojawią się polskie przeboje w wykonaniu duetów, a publiczność wybierze swój ulubiony utwór.
20.09.23, 17:30
| telewizja / VOD » informacje
Love me or Leave me. Kochaj albo rzuć. Premiera formatu w TVP HD
W czwartek, 28 września br. o godz. 21:25 w TVP HD odbędzie się premiera reality show „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. W programie osiem zakochanych par, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu, sprawdzi, czy ich związki są dobrze
dobrane.
20.09.23, 13:29
| telewizja / VOD » informacje
Bogdan Łazuka i Michał Milowicz gospodarzami programu Och! Kabaret w Kino Polska
W październiku br. Kino Polska zaprezentuje kolejną odsłonę swojego rozrywkowego show pod nowym tytułem „Och! Kabaret”. Program poprowadzi duet – Bogdan Łazuka i Michał Milowicz. 
20.09.23, 11:00
| telewizja / VOD » informacje
TVP ogłosiła nominacje do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe
Telewizja Polska ogłosiła listę nominacji do nagród III Międzynarodowego Festiwalu Telewizyjnego & Forum Heart of Europe. Najlepsze produkcje, zgłoszone przez nadawców publicznych z 14 krajów regionu, zostały wybrane przez jury złożone z międzynarodowych ekspertów branży TV.
20.09.23, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
KPOP NATION święto muzyki K-POP na żywo tylko w serwisie VOD.pl
23 września br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert "KPOP NATION" dedykowany fanom K-POPu. Wydarzenie będzie transmitowane na VOD.pl. Podczas koncertu wystąpią najpopularniejsze gwiazdy tego gatunku.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.