31.12.21, 02:00

Sylwestrowa noc w TV

Fot.: Pixabay, licencja otwarta

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami. Stacje TV przygotowały dla swoich widzów wiele atrakcji oraz propozycji filmowych. Począwszy od sylwestrowych koncertów, kończąc na komediach romantycznych.

W sylwestrową noc TVP1 o godz. 20:20 wyemituje komedie sensacyjną „Wybuchowa para”. W rola głównych widzowie będą mogli zobaczyć Cameron Diaz i Toma Cruisa. Następnie o godz. 22:20 stacja wyemituje thriller „Ślepy traf” Brada Furmana, w którym wystąpili Ben Affleck oraz Justin Timberlake.

Tegoroczny „Sylwestra Marzeń z Dwójką” odbędzie się w Zakopanem, na Wielkiej Krokwi. Na scenie wystąpią, m.in.: Maja Hyży, Piotr Kupicha, Stanisław Karpiel-Bułecka, Rafał Brzozowski, Maryla Rodowicz. Gwiazdą wieczoru będzie Julio Iglesias Junior - syn Julio Iglesiasa oraz brat Enrique Iglesiasa. Widowisko muzyczne rozpocznie się o godz. 20:00 w TVP2.

Polsat natomiast zaprasza na „Sylwester Szczęścia”, który poprowadzą Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Do grona artystów występujących na scenie należy, m.in.: Bajm, Doda, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Enej oraz Paweł Domagała. Gwiazdą sylwestrowego wieczoru będzie rumuński zespół muzyczny Akcent. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 w Polsacie.

Stacja TVN w tym roku nie organizuje koncertu sylwestrowego w Warszawie. W zamian wyemituje o godz. 20:00 polską komedię romantyczną „Podatek od miłości”. W filmie wystąpili Aleksandra Domańska i Grzegorz Damięcki. O godz. 22:00 widzowie będą mogli zobaczyć również „Listy do M. II”. 

W TVN24 o godz. 22:00 wyemituje specjalne wydanie magazynu „Szkło kontaktowe”. Z kolei w ofercie TVN7 o godz. 20:00 będzie czekać na widzów komedia romantyczna „Raj dla par”, następnie o 22:25 będzie można zobaczyć Kate Winslet i Cameron Diaz w filmie „Holiday”.

W sylwestrową noc nie zabraknie również polskich komedii. Stacja TV Puls o godz. 20:00 wyemituje film „Zenek”, a o godz. 22:00 produkcję „Sztos 2”, w której wystąpili Cezary Pazura, Borys Szyc oraz Bogusław Linda.

Stopklatka pokaże australijsko-amerykański melodramat „Wielki Gatsby” w reżyserii Baza Luhrmanna. Film opowiada miłosną historię milionera Jaya Gatsbiego i Daisy, z którą w przeszłości został rozdzielony.

Stacja TV4 o godz. 20:00 wyemituje program „Gwiazdy kabaretu” z udziałem artystów polskiej sceny kabaretowej. W studiu wystąpią, m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Ani Mru-Mru.

Swój koncert  „Dyskoteka gra – największy sylwester disco!” organizują również stacje Polo TV oraz Disco Polo Music o godz. 19:30. Na scenie pojawią się, m.in.: After Party, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Top Girls. Z kolei 4Fun TV o godz. 20:00 ruszy „Sylwester w 4Fun TV”.

Większość stacji tematycznych nie emituje specjalnych programów na sylwestrowy wieczór.

Komentarze

Powiązane

16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy