04.10.21, 07:00

Radio 357 przekroczyło próg 33 tys. patronów projektu

Marek Niedźwiecki i Piotr Stelmach to autorzy najpopularniejszego podcastu Radia 357 "Single z Żoliborza", fot.: Marcin Zawadzki

Radio 357 osiągnęło rekordowy poziom wsparcia na platformie Patronite. Największa w historii jest także społeczność Patronów.

Radio 357 od maja br. jest na pierwszym miejscu spośród wszystkich projektów finansowanych poprzez serwis crowdfundingowy Patronite. Jest liderem zarówno pod względem liczby patronów jak i wysokości kwoty wsparcia.
29 września br. padły kolejne rekordy. Społeczność Patronów to już ponad 33 tys. osób. Najwyższa w historii zbiórki jest także kwota przekazywana przez nich co miesiąc. To obecnie ponad 680 tys. zł.

Przełomem był Polski Top Radia 357, który nadaliśmy 3 maja. Wtedy nasza społeczność wyniosła nas na pierwsze miejsce w rankingu Patronite. I niesie nas dalej. Stabilnie rośniemy i to jest kluczowe. Codziennie wymyślamy kolejne powody, dla których warto być naszym Patronem. Za chwilę świętujemy rok od startu zbiórki – to będzie kolejna okazja, żeby narobić znowu trochę zamieszania” – mówi Paweł Sołtys, prezes zarządu Radia 357.

Systematycznie przybywa także użytkowników platformy podcastowej “Twoje 357”. „Parafrazując tytuł jednej z naszych audycji – w tym przypadku konsekwentnie kierujemy się na północ. Wskaźniki rosną, a trend jest bardzo widoczny. Impulsem były na pewno nowe propozycje antenowe oraz mocny rozwój oferty podcastowej, w tym coraz większa liczba podcastów ekskluzywnych, których nie emitujemy na antenie. Są dostępne tylko dla Patronów. Mamy dużo pomysłów, dzięki którym Patroni będą mogli jeszcze więcej. W ten sposób rewanżujemy się za ich wsparcie finansowe. Platforma “Twoje 357” jest pod tym kątem naszym bardzo strategicznym projektem” – mówi Katarzyna Pruchnicka z zarządu Radia 357, koordynująca rozwój oferty programowej.

“Twoje 357” to autorska platforma podcastowa uruchomiona w kwietniu br. Za jej pośrednictwem dostępnych jest obecnie prawie 3 tys. odcinków podcastów i prawie 4,5 tys. godzin materiału audio. To zarówno treści emitowane na antenie jak i dostępne wyłącznie w formie podcastu. Od startu platformy podcasty Radia 357 zostały odtworzone łącznie 1,2 mln razy. Rekordzistą jest podcast “Single z Żoliborza” Marka Niedźwieckiego i Piotra Stelmacha, który odtworzono łącznie 60 tys. razy.

Komentarze

Powiązane

29.11.23, 17:18
| radio » informacje
Tradycyjnie tylko świąteczne piosenki w grudniu w RMF Classic
Już po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa oraz kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.
29.11.23, 11:31
| radio » ludzie
Nie żyje Jerzy Rowiński
Zmarł Jerzy Rowiński – dziennikarz muzyczny, z branżą radiową związany od blisko 50 lat – podało Polskie Radio RDC
29.11.23, 06:30
| radio » informacje
Niedorzecznik. Nowy serial radiowy Michała Janczury w TOK FM
29 listopada br. ruszy nowy serial radiowy TOK FM zatytułowany "Niedorzecznik". Jego autorem jest Michał Janczura. Trzyodcinkowy serial opowiada o wydarzeniach z kadencji Mikołaja Pawlaka, kiedy prawa dziecka schodziły na drugi plan, a ich miejsce w działaniach odchodzącego Rzecznika Praw Dziecka zajmowały polityka i ideologia.
28.11.23, 17:00
| radio » informacje | prasa » informacje
Ruszyła II edycja Forum Dziennikarskiego Nagrody Woyciechowskiego
Forum Dziennikarskie Nagrody Woyciechowskiego to projekt stworzony w 2022 r. przez Radio ZET realizowany we współpracy z Uniwersytetem SWPS. Jego uczestnikami są studenci i studentki - stażyści, którzy tworzą Forum Dziennikarskie, korzystając ze wsparcia Rady Programowej oraz opiekunów stażu.
28.11.23, 14:38
| radio » informacje
Mrozu kolejnym gospodarzem formatu RMF FM w trasie
Mrozu będzie kolejnym po Agnieszce Chylińskiej i Darii Zawiałow gospodarzem audycji „RMF FM w trasie”. Artysta poprowadzi format od 2 grudnia br. w cztery kolejne soboty w godz. 15.00-17.00.
28.11.23, 09:51
| radio » informacje
BBC Studios z usługę BBC Podcasts Premium w Apple Podcasts także na polskim rynku
BBC Studios rozszerza dostępność subskrypcji BBC Podcasts Premium aż o 166 nowych krajów, w tym Polskę.Cena usługi wynosi 13,99 zł miesięcznie.
27.11.23, 06:30
| radio » informacje
Top Radia 357 na Kasprowym Wierchu. A w Warszawie koncert Midge Ure
Trzeci Top Radia 357 zostanie zrealizowany z Zakopanego - z finałem na Kasprowym Wierchu. Przed finałem audycji, w Warszawie odbędzie się koncert gwiazdy specjalnej - zagra Midge Ure, lider zespołu Ultravox i współtwórca Live Aid.
26.11.23, 16:49
| radio » informacje | kultura » muzyka
Marcin Del – M Jankowski zwycięzcą konkursu Wydaj płytę z Będzie Głośno!
Marcin Del – M Jankowski – młody wokalistka, autor tekstów, producent, zwyciężył w konkursie radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Główną nagrodą w konkursie jest wydanie cyfrowej płyty z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia oraz koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie głośno!”.
24.11.23, 12:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF na styczeń i luty 2024 r. bez podwyżek
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym 2024 r. pozostaną na niezmienionym poziomie.
24.11.23, 10:30
| radio » informacje
Ogólnopolski Konkurs Reportażystów Melchiory 2023. Lista laureatów
23 listopada br. ogłoszono nazwiska nagrodzonych twórców reportaży i dokumentów. Nagrody zostały przyznane w kategoriach: Reportaż Roku, Dokument Roku, Inspiracja Roku oraz Realizator Roku. Ogłoszono także laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Radiowej w dziedzinie reportażu o Grand Prix KRRiT oraz XXVI Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. 
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 05.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.01.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 28.12.23

Do zdobycia jeden egzemplarz audiobooka.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.