14.09.21, 14:08

Radio Kolor z jesienną ramówką

Jesień w Radiu Kolor
Fot.: materiały prasowe

20 września br. warszawskie Radia Kolor 103 FM wprowadzi jesienną ramówkę, w której znajdzie się więcej wiadomości lokalnych, a także zadebiutuje Marcin Kotyński.

Poranek Radia Kolor od poniedziałku do piątku poprowadzi duet: Alicja Bendkowska i Przemek Cacak. Ich program „Zacznij z Kolorem!” emitowany będzie od 6:00 do 9:00. W tym paśmie co pół godziny nadawane będą „Wiadomości Radia Kolor”, informacje z warszawskich dróg w „Pomocy drogowej” oraz „Barwne grania”. Nowością będzie „Najtrudniejszy konkurs świata”, czyli dźwiękowe zagadki, które pojawią się na antenie tuż po godz. 8:00.

Między 9:00 a 12:00 emitowany będzie „Dzień barwny”, który poprowadzi Konrad Czubaj. W programie pojawi się m.in. nowy konkurs „Small Talk”, w którym słuchacze będą mogli poczuć się niczym prawdziwe gwiazdy, „Ekosfera” – ekologiczny magazyn Pawła Worobieja i „Muzyka (nie) z tego świata”, w której prowadzący będzie prezentować muzyczne perełki z najprzeróżniejszych zakątków świata.

Po urlopie na antenę Radia Kolor wraca Martyna Wawryło, która będzie gospodynią pasma „Zbawienie w pracy” w godzinach 12.00-15.00. We wtorki i czwartki ponownie dołączy do niej Kamila Kalińczak, która w programie „Ą Ę w Kolorze” rozprawi się z kolejnymi językowymi zagwozdkami. Codziennie po 14:15 Kolor przedstawi także najciekawsze kulturalne wydarzenia nadchodzących dni - w magazynie „Warszawa po godzinach”.

Nowy głos w Radiu Kolor 

Gospodarzem pasma „W dobrą stronę” między 15:00 a 18:00 będzie nowy głos Radia Kolor – Marcin Kotyński, który aktualnie jest związany z Telewizją Polsat, a w przeszłości pracował m.in. w VOX FM, Radiu Plus i Radiu Białystok. W programie swoje zagadki dotyczące historii Warszawy zaprezentuje Paweł Łoś ze Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych „Złota Kaczka” - w konkursie „Zaklęte rewiry”, który pojawi się codziennie o 16:15. Oprócz „Pomocy drogowej” na antenie także co pół godziny pojawią się „Wiadomości Radia Kolor”, tym samym stacja zwiększy liczbę lokalnych serwisów informacyjnych.

Wieczorem za sterami Koloru tradycyjnie zasiądzie Paweł Worobiej i zaprosi na program „Kolor po godzinach” (18:00 - 21:00). Pojawią się inspirujący goście – zarówno ci z pierwszych stron gazet, jak i ci, których dopiero warto poznać. Tematem będzie muzyka, kino, teatr, wszystko czym żyje kulturalne miasto. Do tego pełnowartościowa porcja najnowszej muzyki w cyklu „Płyta wieczoru” i konkurs „Łowcy gwiazd”.

Audycje autorskie zostają 

W dni robocze po 21:00 Radio Kolor utrzymuje muzyczne audycje autorskie. W poniedziałki pojawiać się będzie „Kawałek Polski”, w którym Martyna Wawryło prezentuje najciekawszą muzykę polskich artystów. We wtorki o tej samej porze Paweł Worobiej prezentuje dźwięki z pogranicza muzyki soul, r’n’b i blues w „Muzyce miasta”. W środy Konrad Czubaj zaprasza na godzinę z gitarowym brzmieniem w swojej „Teorii strun”. W czwartki muzyczne rozmaitości będzie prezentował Marcin Sobesto, który zaprasza na dwugodzinną wizytę w „Biurze piosenek znalezionych”. Piątkowe wieczory będą należeć do DJ-a Dio, który wraz z konceptem klubowo-restauracyjnym SEN Warsaw zaprosi na „SEN w Kolorze”.

Kolejną nowością będzie program „No i pięknie” w niedzielę między 15:00 a 16:00. Martyna Wawryło i dr Robert Chmielewski z Prime Clinic będą w nim odpowiadać na pytania słuchaczy z dziedziny szeroko pojętej medycyny estetycznej. Program będzie dostępny także w formie wideo na stronie internetowej stacji.

Po dwóch latach nieobecności na antenie Koloru pojawi się ponownie Justyna Sokołowska, która będzie współpracowała z rozgłośnią przy akcjach specjalnych przygotowywanych dla klientów Działu Handlowego Radia Kolor.

 

Komentarze

Powiązane

27.09.23, 07:30
| radio » informacje
Świat wyborów. Rusza podcast TOK FM i kolektywu Outriders
TOK FM i kolektyw Outriders przygotowują wspólny podcast „Świat wyborów”. Prowadzący - Anna i Jakub Górniccy - w każdym odcinku przyjrzą się wybranym kampaniom wyborczym na świecie.
27.09.23, 06:30
| radio » ludzie
Katarzyna Piecuch dyrektorką marketingu Grupy Eurozet
Katarzyna Piecuch objęła stanowisko dyrektorki marketingu w Grupie Eurozet . Odpowiada za działania marketingowe i realizację strategii komunikacji połączonej Grupy Radiowej Agory i Eurozetu.
25.09.23, 09:00
| radio » ludzie
Piotr Sworakowski przechodzi z Meloradia do Radia Pogoda
Piotr Sworakowski dołączył do zespołu Radia Pogoda. Poprowadzi codzienne pasmo od 10.00 do 15.00.
23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 28.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.