30.08.21, 15:00

Radio Złote Przeboje zmienia poranek i popołudnie w jesiennej ramówce

Logo stacji
Fot.: materiały prasowe

Jesienna ramówka Radia Złote Przeboje ruszy 1 września br. Duże zmiany obejmą poranek i pasmo popołudniowe. Zmieni się także oprawa muzyczna rozgłośni.

Audycję "Złote Przeboje na dzień dobry" od 1 września poprowadzą: Tomek Florkiewicz, Piotr Jaworski i Iwona Barańska. Zmieniony skład będzie budzić odbiorców stacji od poniedziałku do piątku w godz. 5:30 - 9:30. Gospodarze audycji postawią na interakcję ze słuchaczami i rozrywkę.

Między 9:30 a 14:00 słuchaczom stacji będzie towarzyszył Jerzy Telesiński. Natomiast nowy popołudniowy program poprowadzą Kamil Baleja i Kasia Wilk, która dołączy do zespołu stacji z pierwszym dniem września. W audycji " Dobre popołudnie", nadawanej od poniedziałku do czwartku od 14:00 do 18:00, pojawi się muzyka, aktualności i rozmowy ze słuchaczami wracającymi do domów po pracy. Baleja z Wilk prowadzili już kilka lat temu wspólnie popołudniówkę - w RMF FM.

Piątek jak marzenie powraca

W piątki na antenę Złotych Przebojów powróci po wakacyjnej przerwie audycja Marzeny Rogalskiej "Piątek jak marzenie", która będzie emitowana między 14:00 a 18:00. Do ramówki stacji wróci również sobotnia audycja Odety Moro - "Najlepszy weekend". W nowym sezonie prowadząca przedstawi w niej tematy bliskie słuchaczom, użyteczne i ciekawe, a audycja nadawana będzie w godz. 11:00-14:00.

Kolejną nowością w jesiennej ramówce Radia Złote Przeboje będzie audycja Kamila Balei "Łączy nas muzyka". W każdą sobotę między 14:00 a 18:00 Kamil Baleja będzie bawić słuchaczy stacji nietypowym i zaskakującym podejściem do muzyki oraz towarzyszyć im w sobotniej krzątaninie.

Nowa oprawa i jingle

Obok nowości antenowych i nowych prowadzących na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się zmieniona oprawa muzyczna. Nowe brzmienie, m.in. jingli stacji, przygotowane zostało przez amerykańską firmę ReelWorld.

Komentarze

Powiązane

29.02.24, 10:55
| radio » informacje
Informator ekonomiczny w nowej odsłonie. Wracają rozmowy z komentatorami
Program 3 Polskiego przygotował nową osłonę „Informatora ekonomicznego”. Od 4 marca br. w ramach programu wracają rozmowy z zaproszonymi komentatorkami i komentatorami. Audycja emitowana będzie od poniedziałku do czwartku o godz. 9.30 na antenie Trójki.
29.02.24, 09:57
| radio » informacje
Dwójka świętuje 87. urodziny
Recital Erica Guo z Żelazowej Woli, koncert Lilianny Stawarz i Marcina Zdunika w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana, koncert jazzowy Marcin Wasilewski Trio ze Studia S-3, premierowe słuchowisko to tylko kilka z propozycji, które Program 2 Polskiego Radia przygotował z okazji 87. urodzin rozgłosni.
26.02.24, 10:52
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Ponad 80 stacji radiowych w ofercie platformy IPTV AVIOS
Wzrasta liczba stacji radiowych dostępnych na platformie IPTV AVIOS. Pod koniec stycznia br. było ich 30, obecnie jest już przeszło 80. Wszystkie stacje dostępne są bezpłatnie dla abonentów usługi.
26.02.24, 07:30
| radio » informacje
KBR będzie dalej współpracować z Adres:Media
Komitet Badań Radiowych kontynuuje współpracę z firmą Adres:Media, skupiającą grono doradców z obszaru badań, marketingu, reklamy i mediów. 
24.02.24, 09:00
| radio » informacje
Radio Nowy Świat razem z Ukrainą
W drugą rocznicę rosyjskiej agresji na Ukrainę Radio Nowy Świat będzie wspominać i rozmawiać o sytuacji naszych wschodnich sąsiadów. Stacja uruchomiła również specjalną zbiórkę.
24.02.24, 05:00
| radio » informacje
Give Peace A Chance. Polskie stacje radiowe przeciwko wojnie. Polskie Radio przyłączyło się do akcji
Polskie rozgłośnie radiowe solidarnie w drugą rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego br., punktualnie o 9:45 (GMT + 1), na antenach polskich stacji radiowych zabrzmi utwór „Give Peace A Chance” Johna Lennona. To symboiczny gest solidarności z narodem ukraińskim, a także wyraz sprzeciwu wobec wojny i okrucieństwa wojsk rosyjskich.
23.02.24, 07:30
| radio » informacje
Progresywni wirtuozi oraz Blok wschodni w Radiu Nowy Świat
„Progresywni wirtuozi” oraz „Blok wschodni” to niedzielne audycje, które pojawią się w ramówce Radia Nowy Świat. Ich premiera została zaplanowana na 25 lutego br. Adrianna Calińska-Czaniecka oraz Tomasz Ławnicki zaproponują dwie godziny zupełnie różnej muzyki. Audycje będą nadawane raz w miesiącu.
23.02.24, 06:30
| radio » informacje
Radio Kraków sprzedaje fortepian Steinway D-274. Kupi go Polskie Wydawnictwo Muzyczne
Radio Kraków podpisało umowę z Polskim Wydawnictwem Muzycznym w sprawie fortepianu koncertowego Steinway D-274, który krakowska rozgłośnia zakupiła za milion złotych w ubiegłym roku.
22.02.24, 12:35
| radio » informacje
Specjalne wydania programów w Polskim Radiu dla Ukrainy w drugą rocznicę inwazji Rosji na Ukrainę
Polskie Radio przygotowało audycje specjalne w związku z dziesiątą rocznicą zbrojnej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę i drugą rocznicą pełnoskalowej inwazji Rosji na Ukrainę oraz drugą rocznicą powstania Polskiego Radia dla Ukrainy.
22.02.24, 08:30
| radio » ludzie
Agata Kwiecińska powraca do Dwójki
Do zespołu Programu Drugiego Polskiego Radia powraca Agata Kwiecińska.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 29.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

27.02.2024 r., godz. 15.00, online.