27.08.21, 09:00

Jesienna ramówka w Rock Radiu

Logo Rock Radia
Fot.: materiały prasowe

We wrześniu do ramówki Rock Radia - po wakacyjnej przerwie - powrócą znane już słuchaczom audycje.

1 września rano stacja wyemituje "Powstanie Rock Radia", które prowadzi Jan Bajorek. W audycji nadal będzie rozgrywana zabawa "Rebus Jebus", w której za odgadnięcie dźwiękowej zagadki można zgarnąć „satysfakcję”. W każdy piątek od 9:00 do 10:00 słuchacze będą mogli dodatkowo oglądać transmisję na żywo "Powstania" ze studia Rock Radia.

W jesiennej ramówce stacji swoje miejsce będzie mieć też "Przystanek Klasyka Rocka" - program nadawany w godz. 10:00 - 18:00 poprowadzą Michał Żołądkowski i Tomasz Obertyn. W audycji pojawi się rockowe kalendarium "W mgnieniu rocka", a słuchacze będą mogli starać się o tytuł Rockendrollowca Dnia, zgłaszając swój wyczyn zasługujący na ten tytuł. Co piątek od 14:00 do 18:00 Rock Radio nadawać będzie program z plenerowego studia w Hard Rock Cafe w Warszawie.

Gospodarzem "Klasycznego wieczoru", obecnego na antenie od 18:00 do 22:00, będzie Tomasz Miara. Przypomni on słuchaczom, m.in. największe wyskoki gwiazd rocka w cyklu "Rock nie wyrok" oraz 100 najlepszych albumów w historii rocka. Zaś po godz. 22:00 do Rock Radia powrócą rozmowy z zaproszonymi gośćmi w audycji "Niezły Gość".

Dodatkowo, 3 września br. Rock Radio podsumuje swoją akcję - Festiwal Klasyki Rocka. Dziewięć zespołów wybranych przez słuchaczy stacji w każdy piątek wakacji prezentowało się na scenie w warszawskim Hard Rock Cafe. 30 sierpnia br. ruszy głosowanie na wykonawców na stronie internetowej stacji, a laureat zostanie ogłoszony 3 września. Swój werdykt wyda też jury festiwalu, w którym zasiadają: Artur Gadowski z zespołu Ira, dyrektor Akademii Rocka Maciej Michniewicz, dyrektor marketingu Hard Rock Cafe Jakub Ukowski, dyrektor muzyczny Grupy Radiowej Agory Krzysztof Janur i szefowa anteny Rock Radia Małgorzata Kierat.

Nagroda główną dla zwycięzcy Festiwalu Klasyki Rocka to możliwość nagrania własnej płyty w Akademii Rocka oraz występ na scenie z zespołem IRA.

Komentarze

Powiązane

30.01.23, 07:45
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Rusza czwarta edycja konkursu dziennikarskiego #AllForJan Award
Ringier Axel Springer Polska otwiera nabór zgłoszeń do czwartej edycji konkursu #AllForJan Award. W konkursie o nagrodę im. Jána Kuciaka są wyróżniane najlepsze reportaże oraz relacje medialne nagłaśniające społecznie ważne tematy.
27.01.23, 18:43
| radio » informacje
Cykl programów o depresji na antenie Chillizet
Chillizet włącza się w obchody Światowego Dnia Walki z Depresją. 28 stycznia br. ruszy weekendowy cykl specjalnych audycji „Plac zabaw” poświęconych depresji u młodzieży.
26.01.23, 14:30
| radio » informacje
Nowe koncesje dla Radia Złote Przeboje 100,1 FM i Trendy Radio
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że warszawskie Radio Złote Przeboje 100,1 FM oraz krośnieńskie Trendy Radio będą mogły emitować swój program przez następne dziesięć lat.
26.01.23, 13:30
| radio » informacje
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na antenach stacji Grupy Eurozet
Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz 12. Antyradio jest wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz piąty patronem medialnym wydarzenia zostało Radio ZET. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet.
26.01.23, 12:30
| radio » informacje
Tomasz Terlikowski zastępuje Roberta Mazurka w Porannej rozmowie RMF FM
Na czas urlopu Roberta Mazurka, gospodarzem „Porannej rozmowy RMF FM” jest Tomasz Terlikowski.
26.01.23, 11:24
| radio » informacje
Polskie Radio Białystok: nietrzeźwy dziennikarz prowadził program, stacja przeprasza
20 stycznia br. popołudniowe pasmo Polskiego Radia Białystok prowadził nietrzeźwy dziennikarz. Zarząd zapowiada surowe konsekwencje służbowe. Jednak w czasie trwania audycji nikt z osób nadzorujących ani współpracowników nie zareagował.
25.01.23, 15:30
| radio » informacje
75. urodziny Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat
25 stycznia br., dziennikarz muzyczny, Wojciech Mann obchodzi 75 urodziny. Z tej okazji zespół Radia Nowy Świat przygotował specjalny urodzinowy wiersz, który został wyemitowany na antenie w porannej audycji „Nowy Świt”, a chwilę później pojawił się w formie video w kanałach społecznościowych Radia.
25.01.23, 14:45
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Przewodniczący KRRiT nałoży karę na Polskie Radio Szczecin oraz TVP Info?
Maciej Świrski, Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji , na podstawie art. 53 ust. 1 urt, wszczął postępowania z urzędu w sprawie ukarania nadawców Polskiego Radia Szczecin oraz TVP Info, w związku z emisją treści umożliwiających identyfikację ofiar pedofila, co w rażący sposób zagrażało dobru małoletnich ofiar przemocy.
24.01.23, 19:58
| radio » informacje
Zespół Michalove wystąpi w Jedynce w ramach cyklu Scena Szpilmana – Jedynka Live
 27 stycznia br., na antenie Jedynki zaplanowano transmisję koncertu zespołu Michalove. Wydarzenie odbędzie w ramach cyklu „Scena Szpilmana – Jedynka Live” – kameralnych spotkań z muzyką i artystami z całego świata, które Program 1 wznawia po przerwie. 
24.01.23, 12:43
| radio » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Media Grupy Agora włączyły się w 31. Finał WOŚP
W niedzielę, 29 stycznia br. pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich –małych i dużych!” odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grupy Agora tradycyjnie wesprą akcję, organizując aukcje internetowe, zbierając pieniądze do wirtualnych puszek oraz relacjonując przebieg niedzielnego finału.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty
Konkursy
do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 03.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.