25.08.21, 17:37

Niewielkie zmiany w jesiennej ramówce Radia Zet

Logo Radia Zet
Fot.: materiały prasowe

W poniedziałek, 30 sierpnia br., Radio ZET wprowadza jesienną ramówkę. Na antenie m.in.: nowy duet "Uważam ZET", nowa formuła programów autorskich, nowe pasma i nowy weekendowy program o podróżach i kuchniach świata.

Od poniedziałku do piątku między 14:00 a 18:00 "Uważam ZET" poprowadzi duet - Michał Korościel i Marcin Sońta. Za sterami codziennego wieczornego pasma "Siła muzyki na wieczór" (18:00-22:00) zasiądzie Mateusz Ptaszyński. Po nim Hubert Radzikowski poprowadzi "Siłę Muzyki nocą". W programie między 21:00 a 23:00 pojawią się audycje autorskie, których pełne wersje będzie można usłyszeć w podcastach na player.radiozet.pl i platformach streamingowych, a także zobaczyć na YouTube Radia ZET. W ramach pasma emitowane będą takie programy jak: w poniedziałki "Coolturalny wieczór" Eweliny Pacyny i Tomasza Kasprzyka, wtorki - "ZET jak zdrowie" Michała Figurskiego oraz w środy - "ZET jak związki" Beaty Tadli.

Nowym gospodarzem weekendowego "Dzień Dobry Bardzo" (6:00-10:00) będzie Michał Adamski. W niedzielę pojawi się nowość - "Cały ten świat" Eweliny Pacyny - audycja kulinarno-podróżnicza z udziałem gości. W soboty i niedziele od 13:00 do 18:00 Marcin Wojciechowski zaprosi na "Czas wolny z Radiem ZET", a w nim: "Taśmy Wojciechowskiego" z kultowymi przebojami, filmowa zabawa ze słuchaczami "Film się urwał", wywiady z gwiazdami oraz "Muzyczne historie" słuchaczy i zapraszanych gości. Adriana Nowaka będzie można usłyszeć w weekendy od 18:00 do 23:00. W tym czasie: "Lista Przebojów Radia ZET", "ZET koncert" i "ZET Party" (soboty) oraz "ZET za kółkiem" Joanny Zientarskiej i Michała Adamiuka, "Nie mam pytań" Szymona Majewskiego, "ZET Gadżet", czyli godzina z nowinkami technologicznymi, e-grami i spotkaniami z ciekawymi postaciami, a także "Sportowy finał tygodnia" przygotowywany z dziennikarzami sportowymi Radia ZET (niedziela).

Na antenę wracają też znane już programy. Niezmiennie gospodarzami codziennego pasma "Dzień dobry bardzo" (5:30-10:00) będą Agnieszka Kołodziejska i Robert Karpowicz. Damian Michałowski poprowadzi "Siłę Muzyki" (10:00-14:00). Nie zabraknie też Kamila Nosela i jego wkrętów, piątkowych spotkań z filmem i Grażyną Torbicką, sobotniej audycji "To właśnie weekend" Beaty Tadli, która w nowej odsłonie większą uwagę poświęci tematyce ekologicznej i działaniom na rzecz ochrony środowiska naturalnego, a także programów publicystycznych - porannego i popołudniowego "Gościa Radia ZET" oraz "7. dnia tygodnia w Radiu ZET".

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Eurozet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
10.04.24, 16:00
| radio » badania rynku
Słuchalność sieci radiowych w I kwartale 2024 r.: Eska liderem, rosnie Audytorium 17 i Meloradio
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiowa w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (sieci radiowe).
10.04.24, 15:00
| radio » badania rynku
Słuchalność radia w I kwartale 2024 r.: duży wzrost Radia Zet i Radia Maryja
Radio RMF FM pozostaje najchętniej słuchaną rozgłośnią w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 stycznia 2024 r. do 31 marca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.04.24, 06:30
| radio » badania rynku
Badanie Słuchacz podcastów w Polsce: rośnie słuchalności podcastów
W Polsce, podobnie jak na świecie, utrzymuje się rosnący trend popularności podcastów. W 2023 r. blisko 10 mln polskich internautów słucha treści słownych audio przynajmniej raz w miesiącu – wynika z V edycji badania „Słuchacz podcastów w Polsce” przygotowanego cyklicznie przez Grupę Eurozet we współpracy z Publicis Groupe.
09.04.24, 06:30
| radio » informacje
Wiosenna ramówka Polskiego Radia Rzeszów. Do stacji wracają znane głosy
Pod hasłami „Wiosna w Polskim Radiu Rzeszów, słuchaj z wzajemnością”, 8 kwietnia br. ruszyła nowa ramówka publicznej rozgłośni regionalnej nadającej w południowo-wschodniej Polsce. Zmiany dotyczą przede wszystkim pasm wieczornych, które po godz. 20.00 wypełnią rozmaite gatunki muzyczne podane w autorskiej, osobistej formie przez grono dawnych i nowych współpracowników stacji.
08.04.24, 10:51
| radio » ludzie
Anna Paluszek wraca do RMF FM. Będzie wydawczynią publicystyki
Do warszawskiej redakcji RMF FM w kwietniu br. dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy