22.07.21, 18:00

TalentMedia (LTTM): zmiany w Client Service i Kreacji

Nowe osoby i awanse w TalentMedia (LTTM)
Fot.: materiały prasowe

Agencja influencer marketingu TalentMedia (grupa LTTM) rozwija dział Client Service. Do zespołu dołączają dwie nowe osoby, a dotychczasowy Art Director, Robert Fidler awansuje na stanowisko Creative Leader.

Mariusz Buczyński przez ostatnie 3,5 roku doświadczenie zdobywał w agencji eventowej Berm Creative Production Group, na stanowisku Project Managera. Odpowiadał za prowadzenie projektów, od tworzenia ofert po fakturowanie i egzekucję wyników. Obecnie w TalentMedia obejmuje stanowisko Senior Account Executive. Jego zakres obowiązków opiera się na kontakcie oraz budowaniu relacji z klientem i twórcami; kontroli jakości, terminowości, postępów tworzenia koncepcji i kosztów projektu oraz archiwizacji dokumentacji.

Wiktor Jędrzejewski wcześniejsze doświadczenie zdobywał w agencjach OS3 (2017-2019) oraz Bluecloud Interactive (2019-2021). Do tej pory miał okazję pracować dla klientów takich jak m.in.: Dulux, Nationale-Nederlanden, Opel, Instax czy Grupa Azoty. W TalentMedia (LTTM) obejmuje stanowisko Strategy Plannera. Odpowiada za opracowywanie strategii komunikacji klientów, strategii dystrybucji treści video, nadzór przebiegu kampanii względem założonych KPI, raportowanie realizacji oraz tworzenie rekomendacji strategicznych dalszych działań.

Robert Fidler przed dołączeniem do TalentMedia, swoje doświadczenie zdobywał na stanowisku Marketing Specialist w firmie Hasbro. Fidler awansował ze stanowiska Art Director działu kreacji TalentMedia na stanowisko Creative Leadera. Z TalentMedia związany od 2019 r., wcześniej jego zakres obowiązków obejmował nadzór i tworzenie aspektów kreatywnych, w tym m.in.: projektów graficznych, części kreatywnej przetargów, oraz scenariuszy pod formaty YouTube. Na stanowisku Creative Leadera, Robert Fidler będzie dalej sprawował pieczę nad wymyślaniem i realizowaniem kreacji, jak i również zarządzał zespołem kreatywnym.

Natalia Grzeszczak z TalentMedia związana jest od 2019 r. Dotychczas, równolegle ze studiami, rozwijała swoje umiejętności na stanowisku stażystki w dziale kreacji. W tym czasie wspierała realizację projektów dla takich klientów jak: Tymbark, Resibo, Garnier (L’Oreal), czy Hebe. W 2021 r. Grzeszczak awansowała na stanowisko Junior Copywriterki, w zakres jej nowych obowiązków wchodzi tworzenie contentu kreatywnego, w tym pisanie scenariuszy realizacji, tworzenie haseł reklamowych oraz bieżące wspieranie działań produkcji.

Komentarze

Powiązane

01.03.24, 14:09
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
OSM Łowicz głównym sponsorem formatu MasterChef Nastolatki
OSM Łowicz, polska spółdzielnia mleczarska, dzięki współpracy z agencją LiquidThread, rozszerza swoje działania branded content o kolejny format – „MasterChef Nastolatki”. Marka OSM Łowicz pojawi się w programie jako sponsor główny.
01.03.24, 12:11
| reklama & PR » informacje
KERRIS obsłuży PayPo
Agencja KERRIS odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze social ads performance marketing PayPo – firmy działającej w obszarze płatności odroczonych w Polsce.
01.03.24, 10:36
| reklama & PR » informacje
Heima PR pracuje dla Naukowej Fundacji Polpharmy
Na początku br. do klientów agencji Heima PR dołączyła Naukowa Fundacja Polpharmy, której misją jest wspieranie rozwoju nauk medycznych i farmaceutycznych poprzez finansowanie badań w tych dziedzinach.
29.02.24, 14:20
| reklama & PR » ludzie
Jakub Macyszyn przechodzi z Good One PR do KPRM
W lutym br., Jakub Macyszyn rozpoczął pracę na stanowisku eksperta w Sekretariacie Przewodniczącej Komitetu ds. Pożytku Publicznego, Minister ds. Społeczeństwa Obywatelskiego Agnieszki Buczyńskiej.
29.02.24, 08:30
| reklama & PR » ludzie
Katarzyna Wójtowicz na stanowisku Corporate Director PR Big Picture
Big Picture, firma doradcza PR i public affairs zarządzana przez Hannę Waśko i Helenę Korniejew, wprowadza nową organizację zespołu PR korporacyjnego.
29.02.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Agencja Ro w Stowarzyszeniu Agencji Public Relations
Agencja Ro grona została członkiem Stowarzyszenia Agencji Public Relations. To 39. agencja w szeregach SAPR.
28.02.24, 19:51
| reklama & PR » informacje
Mural w stolicy promuje Familijne Wieczory Filmowe
Prace nad muralem promującym tegoroczne „Familijne Wieczory Filmowe – Premiery dobiegły końca. To kolejna inicjatywa marki Familijne, która po szeroko zakrojonych działaniach w kinach, rusza z czwartą odsłoną aktywacji konsumenckiej.
28.02.24, 13:30
| reklama & PR » ludzie
Barbara Kai Kaniewska i Vincent Prochoroff na pokładzie Papaya Roster
Papaya Roster wzmacnia swój zespół. Do ekipy Papaya Roster dołączyli operatorzy Barbara Kai Kaniewska i Vincent Prochoroff.
28.02.24, 11:30
| reklama & PR » informacje
On Board Think Kong pracuje dla EIT Health Innostars
EIT Health Innostars rozpoczyna współpracę z agencją On Board Think Kong. Współpraca z agencją OBTK obejmuje promocję realizowanych przez EIT Health InnoStars inicjatyw w branży healthcare, w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej.
28.02.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Dagmara Witek-Kuśmider w Creative LIAisons Global Coaching Academy 2024
Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer Publicis Worldwide Poland, jest jedyną przedstawicielką polskiej branży reklamowej, która dołączyła do grona mentorów tegorocznej edycji wirtualnego programu Creative LIAisons Global Coaching Academy.