24.06.21, 16:30

Fundusz Wczasów Pogodowych powraca na antenę Radia Pogoda

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Wakacje 2021 r. w Radiu Pogoda upłyną pod znakiem kolejnej edycji zabawy "Fundusz Wczasów Pogodowych". Oprócz tego stacja zaprosi do wspominania polskich letnich festiwali oraz pochwalenia się swoimi ogrodami.

W te wakacje na antenie Radia Pogoda pojawi się piąta edycja zabawy pod hasłem "Fundusz Wczasów Pogodowych". W konkursie słuchacze będą mogli wygrać wczasy dla dwóch osób w hotelu w Gdyni. Codziennie na antenie stacji odbędą się rozgrywki, w których raz w tygodniu wyłoniony zostanie zwycięzca. Drugą wakacyjną zabawą rozgłośni będzie „Pamiętajmy o ogrodach w Radiu Pogoda” – redakcja wybierze w niej najpiękniejszy ogród lipca i sierpnia spośród zdjęć nadesłanych przez słuchaczy

Oprócz tego Radio Pogoda zaproponuje powrót do niezapomnianych imprez wakacyjnych. W audycji " Festiwalowe Lato w Radiu Pogoda", nadawanej od poniedziałku do piątku po godz. 16:50, przypominane będą Sopot, Opole, Kołobrzeg, a nawet Zielona Góra - o kultowych festiwalach opowiedzą Jakubowi Mędrzyckiemu gwiazdy. Natomiast w programie „Wakacyjna książka skarg i zażaleń” Radio Pogoda zajrzy do zeszytów, które wisiały kiedyś w każdym sklepie. Wypisy z nich przedstawi Zygmunt Chajzer - codziennie o godz. 12:50.

W wakacyjnej ramówce Radia Pogoda nie zabraknie też kulturalnych rekomendacji. Pojawią się one w audycjach „Książka na wakacje w Radiu Pogoda” z gospodarzem Łukaszem Szaciłowskim (codziennie o 19:45) oraz „Wakacje po polsku w Radiu Pogoda” z gospodarzem Jakubem Mędrzyckim (o 14:50), powstających we współpracy z ZAiKSem. Radio Pogoda będzie w nich polecać lektury polskich autorów idealne na lato, a także ruszy w podróż śladami piosenek.

Kolejna edycja konkursu "Fundusz Wczasów Pogodowych" będzie promowana na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS, w prasie (m.in. "Gazeta Wyborcza", "Mój Piękny Ogród", "Przyślij Przepis") oraz w internecie (portale Onet, WP, Gazeta.pl i Facebook). Działania reklamowe, przygotowane przez Grupę Radiową Agory, zaplanowane są na lipiec i sierpień br.

Pojawienie się wakacyjnych nowości w ramówce Radia Pogoda wspiera też promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej stacji oraz na profilu stacji na Facebooku.

Komentarze

Powiązane

30.11.22, 17:00
| radio » informacje
Jedynka organizuje 21. edycję akcji Choinki Jedynki
W niedzielę, 4 grudnia br. o godz. 11.00 w siedzibie Polskiego Radia pojawią się goście ze świata kultury, nauki, muzyki oraz sportu, aby w ramach akcji „Choinki Jedynki” namalować obrazki pod hasłem „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”. Patronat honorowy nad akcją sprawuje Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser – Duda.
30.11.22, 15:00
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Cenniki Grupy RMF w przyszłym roku na krótsze okresy. Radio Alex dołącza do pakietu RMF 3D
Grupa RMF zaprezentowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą od 9 stycznia 2023 r. Od przyszłego roku cenniki obowiązywać też będą na krótsze niż dotychczas okresy – zazwyczaj dwumiesięczne.
28.11.22, 14:36
| radio » informacje
Tylko świąteczne piosenki w RMF Classic. Halina Mlynkova z koncertem dla słuchaczy stacji i platformy RMF Classic+
Od 1 grudnia br. RMF Classic będzie nadawać świąteczne piosenki przez cały dzień. Z kolei 12 grudnia br. odbędzie się koncert dla słuchaczek i słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+ Haliny Mlynkowej, która zaśpiewa najpiękniejsze utwory z polskich filmów oraz specjalną, świąteczną piosenkę rozgłośni napisaną przez Artura Andrusa.
28.11.22, 11:41
| radio » badania rynku
RMF FM nowym liderem w Radomiu
W Radomiu Radio RMF FM strąciło z pocycji lidera Radio Rekord FM - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 maja 2022 r. do 31 października 2022 r. (Radom).
28.11.22, 09:10
| radio » informacje
Marek Owsiński nie żyje
Jak poinformowała Informacyjna Agencja Radiowa, zmarł Marek Owsiński – dziennikarz, działacz Solidarności, radiowiec związany z Polskim Radiem i Radiem Eska.
27.11.22, 13:30
| radio » informacje | internet » informacje
Jimi Hendrix bohaterem specjalnego serwisu internetowego Polskiego Radia
Z okazji 80. rocznicy urodzin Jimiego Hendrixa, portal PolskieRadio.pl przygotował serwis specjalny hendrix.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najważniejszych muzyków w historii rocka. Choć żył tylko 27 lat i nagrał tylko trzy albumy studyjne, uważany jest za najważniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę w historii muzyki rockowej.
26.11.22, 09:52
| radio » informacje
Seria Kryminalna. Nowy podcast Onetu
25 listopada br. odbyła się premiera nowego podcastu Onet ,,Seria Kryminalna”, opowiadającego o głośnych historiach kryminalnych. Historie przestępców zostały zebrane przez dziennikarzy Onetu. 
25.11.22, 17:15
| radio » informacje
Koncert Dominiki Płonki 25 listopada w Czwórce
25 listopada br. w radiu Czwórka, odbędzie się koncert  Dominiki Płonki. Początek transmisji po godz. 18.00 na Facebooku, kanale YouTube Czwórki oraz na stronie internetowej czworka.online.
25.11.22, 16:05
| radio » informacje
Spełniamy marzenia po raz szósty w Radiu ZET
Radio Zet rusza z szóstą edycją akcji „Spełniamy marzenia”. Kolejna odsłona konkursu potrwa do 9 grudnia br.
24.11.22, 16:45
| radio » informacje
Adam Mickiewicz w Pałacu w Śmiełowie. II część słuchowiska Tomasza Mana w Trójce
Program 3 Polskiego Radia zaplanowało premierę II części słuchowiska „Adam Mickiewicz w Pałacu w Śmiełowie” autorstwa i w reżyserii Tomasza Mana. Na „Scenie Teatralnej Trójki” znakomitości będzie można usłyszeć: Marię Pakulnis, Andrzeja Mastalerza i Małgorzatę Rożniatowską.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli | mazowieckie

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. kontaktu z mediami

TR Warszawa | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 03.01.23

Do zdobycia 13 nagród.

do 02.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

29.11.2022 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.