23.06.21, 09:00

Gramy na to, jak na lato! Radio Złote Przeboje na wakacje

Wakacyjne logo Radia Złote Przeboje
Fot.: materiały prasowe

Od 28 czerwca br. na antenie Radia Złote Przeboje pojawiać się będzie więcej największych przebojów z lat 80., 90. i dwutysięcznych zgodnie z hasłem "Gramy na to, jak na lato!". W ofercie stacji pojawi się konkurs związany z Euro 2020, a także plebiscyt na Złoty Przebój wakacji, audycja "Polska jest naj" oraz akcja "Pocztówka z wakacji".

Wakacje w Radiu Złote Przeboje rozpoczną się 28 czerwca i mają upłynąć pod hasłem "Gramy na to, jak na lato!". W wakacyjnej ramówce stacji znajdzie się więcej muzyki. W upalne dni lata o godz. 15:00 Radio Złote Przeboje zaproponuje słuchaczom emisje piosenki bez reklam i bez gadania przez całą godzinę. Oprócz tego, jak co roku, zorganizowany zostanie Złoty Przebój wakacji na który będzie można zagłosować na internetowej stronie stacji, a aktualne notowania pojawią się na antenie w każdy piątek między 18:00 a 20:00.

Dodatkowo, redakcja Radia Złote Przeboje codziennie będzie namawiać słuchaczy do wzajemnych pozdrowień z różnych urlopowych zakątków w ramach akcji "Pocztówka z wakacji" - za pośrednictwem anteny. Stacja zaproponuje także zabawę "Kawał lata", w której słuchacze mogą opowiadać sobie dowcipy. Do końca piłkarskich Mistrzostw Europy 2020, czyli do połowy lipca br. miłośnicy futbolu i złotych przebojów będą mogli też rywalizować o gotówkę w zabawie "W co gramy".

Od poniedziałku do soboty przez całe wakacje Radio Złote Przeboje będzie przedstawiać zakątki, które w naszym kraju są "naj", w ramach cyklu i audycji "Polska jest naj." W tygodniu niezwykłe miejsca w Polsce będzie przybliżać słuchaczom Piotr Jaworski, a w soboty Odeta Moro z zaproszonymi gośćmi opowie o jednej, wyróżniającej się nie tylko w kraju, ale i w skali Europy wyjątkowej atrakcji.

Komentarze

Powiązane

23.09.23, 15:25
| radio » informacje
Cugowski Akustycznie. Koncert Piotra Cugowskiego w Trójce
W niedzielę, 24 września br. o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert Piotra Cugowskiego, który zagra m.in. przedpremierowe utwory. Transmisja koncertu została zaplanowana na antenie Programu 3 Polskiego Radia.
22.09.23, 07:30
| radio » informacje
Jazz dla ciebie. Cykl koncertów wraca na antenę RDC
W poniedziałek, 25 września br., po godz. 19:00 w Studiu Radia dla Ciebie odbędzie się koncert pt. "Cały świat". Zaśpiewa Iza Połońska, a towarzyszył jej będzie pianista Marcel Baliński. Będzie to pierwszy koncert z powracającego cyklu „Jazz dla Ciebie”.
19.09.23, 13:01
| radio » badania rynku
Radio Eska najchętniej słuchaną siecią radiową. Spadek RMF MAXX
Najpopularniejszą siecią radiowa pozostaje Radio Eska - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. (sieci radiowe).
19.09.23, 10:48
| radio » informacje
Dzień po wyborach. Nowy podcast TOK FM i Polityki Insight
Radio TOK FM i Polityka Insight uruchomiły wspólnie nowy podcast polityczny "Dzień po wyborach" . Maciej Głogowski wraz z ekspertami rozmawia o możliwych scenariuszach powyborczych.
18.09.23, 14:43
| radio » informacje | internet » informacje
Onet uruchomił Radio Onet na wybory
Ruszyło Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. Portal przygotował również serwis wyborczy, a także codzienny newsletter wyborczy.
18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty
Konkursy
do 27.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 26.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.