22.04.21, 11:03

Wrocławskie Radia GRA zmienia liner i dokonuje zmian w ramówce

KV kampanii
Fot.: materiały prasowe

Wrocławskie Radio GRA (Grupa RMF) ma nową ramówkę i nowy liner – „Muzyka Wybrana Dla Ciebie”. Zmiany w stacji będą promowane w ramach kampanii outdoorowej w mieście oraz w Internecie.

Nowy liner – „Muzyka Wybrana Dla Ciebie” ma podkreślić ofertę muzyczną Radia GRA Wrocław, które nadaje największe rytmiczne hity ostatnich dekad. Na antenie stacji, na częstotliwości 95,1 FM, emitowane są utwory takich wykonawców jak Ava Max, Daria Zawiałow, Cleo, Sanah, Tiësto czy Gwen Stefani. Hasło będzie promowała kampania reklamowa w internecie oraz na pojazdach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Radio GRA dokonało również zmian w ofercie programowej. Ramówka została dostosowana do naturalnego rytmu dnia mieszkańców dużego miasta. Poranek, zaczynający się już o 5:30, znów prowadzony jest w duecie przez Mariusza Ryszkę i Marka Moca i został skrócony do 9.00. Od 9.00 do 13.00 emitowane jest nowe pasmo prowadzone przez Mariusza Pucyło, który towarzyszy słuchaczom w dniu ich pracy i nauki. Wydłużone zostało pasmo popołudniowe, którego gospodarzem jest Marcin Wiśniewski – teraz trwa ono do godz. 18.00, by umilać czas słuchaczom również w trakcie ich powrotów do domów. Wieczory to spotkanie z Przemkiem Grabowskim, który prezentuje najświeższe hity i przeboje.

W weekendy pojawiły się nowe propozycje z muzyką na imprezy i prywatki – w piątki i soboty emitowane jest pasmo „Taneczne Radio GRA” (od godz. 20.00), do którego zapraszani są znani DJ’e prezentujący zmiksowane przez siebie sety muzyczne. W soboty dodatkowo emitowane jest „Before Party” (od 17.00), wspierające wszystkie wrocławskie domówki.

Radio GRA jeszcze bardziej stawia na lokalność. O najważniejszych bieżących wydarzeniach informują dziennikarze w cogodzinnych „Raportach”, a pogłębione informacyjne podsumowanie dnia emitowane są w „Magazynie Reporterów” (poniedziałek- czwartek, 22.00-23.00). Dodatkowo w niedzielne wieczory (18.00-22.00) w programie „Słyszałaś? Słyszałeś?” stacja przypomni najciekawsze i najbardziej nietypowe newsy z regionu.

Radio GRA Wrocław to lokalna rozgłośnia radiowa nadająca w formacie hot AC na częstotliwości 95,1 FM, adresująca swój program do mieszkańców Wrocławia i okolic. Wchodzi w skład Grupy RMF.

Komentarze

Powiązane

03.02.23, 06:30
| radio » informacje
Polskie Radio Koszalin otwiera oficjalnie Studio Kołobrzeg
3 lutego br., Polskie Radio Koszalin oficjalnie otworzy miejskie „Studio Kołobrzeg”.
02.02.23, 09:39
| radio » informacje
Odsetki od Zetki. Nowa akcja Radio ZET. Agnieszka Kołodziejska twarzą kampanii
1 lutego br. ruszyła nowa zabawa antenowa Radia Zet pod hasłem "Odsetki od Zetki", w której słuchacze będą mogli wygrać spłatę swoich rat kredytowych. Akcję wspiera kampania promocyjna w telewizji, kinach, przestrzeni miejskiej i w internecie.
30.01.23, 13:59
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Niewielka podwyżka reklam w Grupie RMF
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które będą obowiązywać do 30 kwietnia 2023 r. Grupa wprowadza niewielką podwyżkę.
30.01.23, 10:42
| radio » informacje
W eSkarbonce WOŚP Radia Nowy Świat jest już ponad 600 tys. zł
Radio Nowy Świat włączyło się w zbiórkę pieniędzy na rzecz 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Słuchacze stacji mogli zlicytować specjalne przedmioty, a także wpłacić pieniądze do specjalnej eSkarbonki.
30.01.23, 07:45
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje | internet » informacje
Rusza czwarta edycja konkursu dziennikarskiego #AllForJan Award
Ringier Axel Springer Polska otwiera nabór zgłoszeń do czwartej edycji konkursu #AllForJan Award. W konkursie o nagrodę im. Jána Kuciaka są wyróżniane najlepsze reportaże oraz relacje medialne nagłaśniające społecznie ważne tematy.
27.01.23, 18:43
| radio » informacje
Cykl programów o depresji na antenie Chillizet
Chillizet włącza się w obchody Światowego Dnia Walki z Depresją. 28 stycznia br. ruszy weekendowy cykl specjalnych audycji „Plac zabaw” poświęconych depresji u młodzieży.
26.01.23, 14:30
| radio » informacje
Nowe koncesje dla Radia Złote Przeboje 100,1 FM i Trendy Radio
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że warszawskie Radio Złote Przeboje 100,1 FM oraz krośnieńskie Trendy Radio będą mogły emitować swój program przez następne dziesięć lat.
26.01.23, 13:30
| radio » informacje
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na antenach stacji Grupy Eurozet
Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz 12. Antyradio jest wyłącznym rockowym patronem medialnym Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz piąty patronem medialnym wydarzenia zostało Radio ZET. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet.
26.01.23, 12:30
| radio » informacje
Tomasz Terlikowski zastępuje Roberta Mazurka w Porannej rozmowie RMF FM
Na czas urlopu Roberta Mazurka, gospodarzem „Porannej rozmowy RMF FM” jest Tomasz Terlikowski.
26.01.23, 11:24
| radio » informacje
Polskie Radio Białystok: nietrzeźwy dziennikarz prowadził program, stacja przeprasza
20 stycznia br. popołudniowe pasmo Polskiego Radia Białystok prowadził nietrzeźwy dziennikarz. Zarząd zapowiada surowe konsekwencje służbowe. Jednak w czasie trwania audycji nikt z osób nadzorujących ani współpracowników nie zareagował.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalist/-ka ds.promocji

Kielecki Teatr Tańca | inne

Przejdź do oferty

PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. MARKETINGU

Zamek Królewski w Warszawie-Muzeum | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. komunikacji

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 07.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 04.03.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.