17.08.20, 08:00

Czwórki wznawia premierowe pasmo z serialami

Bohaterowie serialu "Święty"
Fot.: materiały prasowe

Od poniedziałku, 31 sierpnia br., Czwórka rozpocznie emisję nowych odcinków swoich flagowych seriali: „Policjantek i Policjantów”, „Świętego” i „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego”. 

Wieczorne pasmo premier tradycyjnie o godz. 19.00 od poniedziałku do piątku, rozpoczynać będzie serial „Policjantki i Policjanci”, opowiadający o życiu i pracy funkcjonariuszy patrolujących ulice Wrocławia. W nowych odcinkach widzowie będą mogli zobaczyć kontynuację wątków rozpoczętych wiosną, a także nowe postaci. Do głównej obsady serialu - którą w 12 sezonie stanowią: Anna Kukawska, Maryla Morydz, Magda Szczepanek, Anna Bosak, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Bartłomiej Piekarski, Paweł Kowalczyk, Przemysław Puchała – dołączą Alicja Dąbrowska (m.in. „Echo serca”) i Aleksander Stasiewicz (m.in. „Barwy szczęścia”).

O godz. 20.00 od poniedziałku do czwartku emitowany będzie serial „Święty” – z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych – który zadebiutował w wiosennej ramówce Czwórki. Wiosną produkcja gromadziła średnio 1,5 mln widzów. W nowych odcinkach obyczajowej komedii o perypetiach byłego policjanta, Mikołaja Białacha, który został właścicielem baru a następnie sołtysem we wsi Uroczysko, widzowie będą mogli zobaczyć nowe detektywistyczne zagadki, jakie Białach rozwiązuje z pomocą miejscowego proboszcza (Sasza Reznikow), jego Gosposi (Jolanta Niedźwiecka) i podkomendnej Sierżanta Żbikowskiego (Wojciech Dąbrowski) - Posterunkowej Magdy (Elżbieta Trzaskoś) oraz pracowników baru – Czarnej (Pamela Płachtij) i Michała („Edi”). Rozwinie się także wątek biznesmana Kordasa (Michał Milowicz) i jego córki, Luizy (Klaudia Sokołowska).

Serialowe pasmo o godz. 20.30 od poniedziałku do czwartku zamykać będą „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” z Markiem Włodarczykiem, Kamilą Ścibiorek, Magdaleną Margulewicz, Gabrielą Oberbek, Michałem Mrozkiem, Tomaszem Radawcem, Michałem Kitlińskim Dariuszem Siastaczem, Jędrzejem Tarankiem i Piotrem Miazgą.

Komentarze

Powiązane

15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
11.04.24, 16:15
| telewizja / VOD » seriale
Królowie. Ruszą zdjęcia do nowego serialu historycznego TVP
Rozpoczęły się zdjęcia do serialu historycznego TVP „Królowie”. Tytułowe role grają: Michał Kaszyński (Kazimierz Jagiellończyk) i Krzysztof Świłpa (Władysław Warneńczyk). Produkcja opowiada o synach Jagiełły, ostatnich władcach średniowiecznej Polski.
11.04.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
HISTORY Channel w Bułgarii rusza ze sprzedażą reklam
Od 9 kwietnia br. A+E Networks EMEA uruchomiło sprzedaż czasu reklamowego na HISTORY Channel w Bułgarii.
10.04.24, 13:50
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Bo źródło wciąż bije… Koncert poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w TVP1
W środę, 10 kwietnia br. o godz. 21:10 w TVP1 zostanie wyemitowany koncert „Bo źródło wciąż bije…” poświęcony pamięci Jacka Kaczmarskiego w 20. rocznicę jego śmierci. W repertuarze znajdą się słynne utwory artysty w interpretacji, m.in.: Jacka Wójcickiego, Katarzyny Dąbrowskiej, Janusza Radka, Krzysztofa Iwaneczki czy Krzysztofa Szczepaniaka. Koncert zrealizowano w industrialnych wnętrzach Stoczni Gdańskiej.
09.04.24, 14:45
| telewizja / VOD » informacje
MWE Networks: TVC Super i Szlagier TV już działają
Grupa MWE Networks uruchomiła dwa nowe kanały - TVC Super i Szlagier TV. Stacje będą szeroko dystrybuowane.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy