17.04.20, 15:04

Jedz mniej! Sonia Bohosiewicz w kampanii marki Roleski

Kadr ze spotu
Fot.: materiały prasowe

„Jedz mniej!” – pod takim hasłem ruszyła kampania Roleski. Marka chce przekonać Polaków, aby eksperymentowali w kuchni, nie marnując przy tym jedzenia ani czasu.

Zespół Opus B, przygotowując kampanię dla Roleski postanowił pójść pod prąd typowej dla kategorii spożywczej komunikacji, aby jeść i kupować więcej i więcej.

„Jedz mniej” – to hasło najnowszej kampanii Roleski. Autorzy działań przekonują, że warto eksperymentować, łączyć smaki, cieszyć się odkrywaniem potraw z różnych zakątków świata, które bez trudu można przyrządzić w swojej własnej kuchni. Dodatkowo szerokie portfolio sosów marki sprawi, że zwykła sałatka, kiełbasa, czy kurczak mogą pokazać swoje, zupełnie nieznane, ale pyszne oblicze.

Do działań reklamowych zaangażowana została Sonia Bohosiewicz. „Wybór Soni Bohosiewicz był oczywisty. Aktorka sama uwielbia gotować i eksperymentować w kuchni, nie marnując przy tym czasu ani jedzenia. Swoimi przepisami i sposobami na najróżniejsze potrawy dzieli się na vlogu „Leniwa Żona”, pokazując, że można jeść mniej, ale za to smaczniej i ciekawiej wcale nie spędzając całego dnia na gotowaniu” - tłumaczy Joanna Schmeltz, Creative Director w Opus B

Akcja Roleski, to pierwsza od dłuższego czasu kampania wizerunkowa, jaką realizuje marka. Działania obejmą swoim zasięgiem największe stacje telewizyjne, radiowe oraz digital. Zespół Opus B odpowiada za strategię, kreację oraz nadzór kreatywny podczas procesu produkcyjnego. Kampania powstała przy współudziale Papaya Films oraz Marketers.

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.