09.04.20, 20:00

Radio Złote Przeboje z Generatorem dobrych wiadomości i specjalnymi programami na Wielkanoc

Świąteczne logo Radia Złote Przeboje
Fot.: materiały prasowe

Radio Złote Przeboje na wielkanocny weekend przygotowało specjalne audycje. Stacja będzie też łączyć słuchaczy pozostających w tym roku w domach - na antenie i dzięki Generatorowi dobrych wiadomości.

W Wielką Sobotę na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się specjalne świąteczne audycje. O d 11:00 do 16:00 zaplanowano specjalne wydanie "Najlepszego weekendu", który poprowadzi Odeta Moro. W audycji pojawią się znane rodzeństwa, które opowiedzą jak spędzają święta na odległość, m.in. bracia Golec, Rafał i Grzegorz Zawieruchowie. Natomiast o 16:00 Tomasz Florkiewicz przybliży słuchaczom historię internetu. 

W Wielkanoc Radio Złote Przeboje przedstawi słuchaczom najbardziej niezwykłe historie związane z odnalezieniami, m.in. o małżeństwie, które szukało siebie 30 lat, a także rodzeństwie, które odnalazło się przypadkiem po 10 latach na stacji benzynowej. O tym wszystkim opowie Maciej Jednoralski w audycji "Odnalezieni".

Z kolei Kamil Baleja w audycji "Kosmiczne jaja" przedstawi wpadki gwiazd muzycznych, które gościły na antenie Radia Złote Przeboje przez wiele lat. Audycja pojawi się na antenie w niedzielę od 10:00 do 14:00.

W Lany Poniedziałek Tomasz Florkiewicz poprowadzi audycję "Wodny świat". Czy morskie potwory istnieją naprawdę, gdzie znaleźć najczystszą wodę na świecie i czy Rów Mariański jest rzeczywiście najgłębszym miejscem na Ziemi? Odpowiedzi na te pytania mają się znaleźć w audycji od 10:00 do 14:00. W kolejnej audycji Jerzy Telesiński opowie o genialnych dzieciach, najmłodszych wykładowcach, nastoletnich lekarzach i profesorach. Audycja "Jajko mądrzejsze od kury" pojawi się w poniedziałkowe popołudnie, od 14:00 do 18:00.

Oprócz tego Radio Złote Przeboje zachęca słuchaczy do przekazywania sobie życzeń świątecznych oraz ciepłych słów. W wielkanocny weekend stacja połączy tych, którzy nie mogą w tym roku spędzać wspólnie Wielkanocy - życzeń można będzie słuchać w sobotę, niedzielę i poniedziałek od 7:00.

Dodatkowo na tydzień przed świętami redakcja Radia Złote Przeboje stworzyła Generator dobrych wiadomości - na stronie zloteprzeboje.pl można składać bliskim życzenia i dedykować muzykę. Pozdrowienia w formie wideo składa w imieniu słuchaczy Kamil Baleja, gospodarz porannego programu rozgłośni. Generator dobrych wiadomości będzie działać w nieco zmienionej formie również po świętach.

Specjalne audycje Radia Złote Przeboje przygotowane na święta Wielkiej Nocy wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Komentarze

Powiązane

18.09.23, 11:01
| radio » informacje
Urodzinowa trasa Radia ZET. Stacja spełni wybrane życzenia słuchaczy
Radio ZET rusza w swoją urodzinową trasę po Polsce. 28 września br. stacja skończy 33 lata.
17.09.23, 13:00
| radio » informacje
48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni na antenach Jedynki i Trójki
W dniach 18 – 23 września br. odbędzie 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, którego patronem medialnym jest Polskie Radio. Jedynka i Trójka zaplanowały rozmowy, audycje plenerowe i relacje dziennikarskie z wydarzenia.
17.09.23, 09:00
| radio » informacje
Skarb. Pierwsze słuchowisko kryminalne w ofercie Radia 357
Radio 357 rusza z emisją pierwszego słuchowiska kryminalnego „Skarb”, którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja powstała wspólnie z Krajm Story.
15.09.23, 11:45
| radio » informacje
Muzyczne wybory. Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje
Słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli wziąć udział w muzycznych wyborach z udziałem artystów. Zwieńczeniem akcji "Gwiazdy rządzą w Radiu Złote Przeboje" będzie "Wielki muzyczny wieczór wyborczy".
14.09.23, 18:04
| radio » informacje
Tu się dzieje! Radio ZET promuje jesienną ramówkę
Pod hasłem "Tu się dzieje!" rusza kampania reklamowa Radia Zet, która będzie promowała jesienną ramówkę stacji. Działania promocyjne obejmą telewizję, sieci kin, internet oraz nośniki reklamy zewnętrznej.
14.09.23, 14:11
| radio » informacje | internet » informacje
Blaski i cienie. Anna Gacek z nowym podcastem w Audiotece
Po audycji „Sweet Teens”, Anna Gacek powraca na łamy Audioteki z nowym podcastem. W premierowym projekcie będzie przybliżać słuchaczom autobiografie osób z pierwszych stron gazet. Każdy odcinek to jedna książka, jeden życiorys, jedna dobrze opowiedziana historia.
14.09.23, 11:45
| radio » informacje
Tytus Hołdys współgospodarzem Listy Przebojów Muzyki Filmowej w RMF Classic
Od jesiennej ramówki „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic będzie miała dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.
13.09.23, 18:00
| radio » badania rynku
Olsztyn: RMF FM liderem, Antyradio awansuje na drugie miejsce
RMF FM pozostaje niezagrożonym liderem w Olsztynie. Na drugie miejsce awnasowało Antyradio - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez MillwardBrown SMG/KRC obejmującego okres od 1 lutego 2023 r. do 31 lipca 2023 r. (Olsztyn).
13.09.23, 07:00
| radio » badania rynku
RMF FM traci. Radio Zet z najlepszym wynikiem od 2014 r.
Radio RMF FM pozostaje absolutnym liderem, ale udział stacji wyraźnie stopniał. Z kolei Radio Zet zanotowało duży wzrost tzw. Słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 czerwca 2023 r. do 30 września 2023 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
10.09.23, 13:00
| radio » informacje
Konkurs „Kolorowy piórnik” w Polskim Radiu Dzieciom
Rozpoczyna się konkurs plastyczny "Kolorowy piórnik" Polskiego Radia Dzieciom, skierowany do dzieci w wieku 3-10 lat. Prace można zgłaszać do 24 września 2023 r. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie Polskiego Radia Dzieciom i w mediach społecznościowych.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Komunikacji

Muzeum Sztuki w Łodzi | Łódź

Przejdź do oferty

Specjalista/specjalistka ds. marketingu

Muzeum Getta Warszawskiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Animator Kultury w obszarze czytelnictwa

Biblioteka publiczna w Dzielnicy Bemowo m.st.Warszawy | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 20.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 14.10.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.