06.04.20, 15:30

#zostańwdomu i oglądaj VOD – odcinek 13. O zwierzętach

Plakat promujący film
Fot.: materiały prasowe

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz WHO powinniśmy pozostać w domach, co na dłuższą metę może być nużące. Jak urozmaicić sobie czas? Oglądając VOD, skoro nie możemy pójść do kina. Codziennie będę polecać kilka tytułów z trzech głównych platform VOD w Polsce – Netfliksa, HBO GO oraz Prime Video. Każdy dzień będzie tematyczny. A teraz poznacie propozycje filmów i seriali o zwierzętach.

"Psia Akademia" (USA 2019-, 1 sezon, 19 odcinków), platforma: Netflix

Przyjemny serial dla dzieci i fanów psów. Najprościej ujmując to historia Hogwartu dla szczeniąt, które uczą się jak być dobrymi psami. Do tej pory przyjmowano tylko rasowe psy właścicielskie, ale dyrektor szkoły zdecydował, że w nowym roku szkolnym przyjmie bokserkę-przybłędę mieszkającą na ulicy. Bohaterami są przede wszystkim uczłowieczone zwierzęta oraz chłopiec ze swoim dziadkiem, którzy pomagają szkole. Jedynym minusem tego zabawnego serialu jest bardzo negatywne przedstawienie pracy hycli i schroniska dla zwierząt, ale to typowe dla amerykańskiego kina, szczególnie jak przypomnimy sobie "101 dalmatyńczyków"

"Król Lew" (reż. Jon Favreau, USA 2019), platforma: HBO GO

Tym razem remake klasycznej animacji Disneya, która była dziecięcą wersją "Hamleta" Williama Szekspira osadzoną w afrykańskiej dżungli. Historię już znacie, tym razem została animowana komputerowo, aby jak najwierniej oddać zwierzęta. Jak wyszło? Sami to ocenicie, ale na pewno nie pobije pierwowzoru. Ma jednak dobrze znane przeboje muzyczne, a także dobrze skonstruowaną opowieść o losach lwa Simby.

"Fantastyczny Pan Lis" (reż. Wes Anderson, USA 2009), platforma: Prime Video

Trzecią propozycją jest bardzo oryginalna animacja jednego z najgłośniejszych reżyserów ostatnich lat Wesa Andersona, opowiedziana przez niego oraz Noaha Baumbacha, który podbił kina i Netfliksa zeszłoroczną "Historią małżeńską" z Adamem Driverem i Scarlett Johansson. Tutaj farmerzy z małego miasteczka chcą się pozbyć lisa i jego rodziny, ponieważ zagrażają ich gospodarstwom. Jak można przewidzieć lisa nie uda się tak łatwo wykurzyć. Jeśli spodobał się Wam "Zwierzogród" to ten film jest dla Was.

Już jutro przeczytacie o propozycjach najciekawszych reality show.

Komentarze

Powiązane

04.12.22, 23:00
| internet » informacje
20 lat istnienia serwisu dobreprogramy.pl
Serwis dobreprogramy.pl obchodzi w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji redakcja przygotowała sekcję, w której publikuje treści przenoszące użytkowników w przeszłość.
29.11.22, 18:12
| internet » informacje
Be Healthy Magazine. Serwis WP abcZdrowie z miesięcznikiem premium
Redakcja WP abcZdrowie stworzyła nowy lifestylowy miesięcznik Premium „Be Healthy Magazine”, który jest skierowany do czytelników ceniących zdrowy styl życia. Każde kolejne wydanie poświęcone będzie innemu tematowi.
27.11.22, 13:30
| radio » informacje | internet » informacje
Jimi Hendrix bohaterem specjalnego serwisu internetowego Polskiego Radia
Z okazji 80. rocznicy urodzin Jimiego Hendrixa, portal PolskieRadio.pl przygotował serwis specjalny hendrix.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najważniejszych muzyków w historii rocka. Choć żył tylko 27 lat i nagrał tylko trzy albumy studyjne, uważany jest za najważniejszego i najbardziej wpływowego gitarzystę w historii muzyki rockowej.
23.11.22, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
Podcast Roku. Konkurs imienia redaktora Janusza Majki. Lista laureatów
Podczas uroczystej Gali w Rzeszowie ogłoszono laureatów w konkursie mienia redaktora Janusza Majki na Podcast Roku.
22.11.22, 16:00
| internet » informacje
Wirtualna Polska: zysk EBITDA w III kwartale 2022 r. to blisko 96 mln zł
Skorygowany zysk EBITDA Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2022 r. wyniósł prawie 96 mln zł. To oznacza wzrost o 30 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Po wzroście o ponad 20 proc. przychody spółki wyniosły 271 mln zł, a zysk netto to prawie 51 mln zł. 
21.11.22, 07:00
| radio » informacje | internet » informacje
Mikrofon TOK FM i Sport.pl Live z wydaniami specjalnymi na czas mundialu w Katarze
Radio TOK FM i Sport.pl przygotowały kolejne wspólne propozycje programowe z okazji mundialu. Na antenie stacji oraz na stronach serwisu w najbliższych tygodniach pojawią się wydania specjalne programów „Mikrofon TOK FM” oraz „Sport.pl Live”, współprowadzone przez dziennikarzy z obu redakcji.
20.11.22, 21:00
| prasa » informacje | internet » informacje
Adam Pawlukiewicz z zrelacjonuje mundial w Przeglądzie Sportowym i w kanale Total Sport
Adam Pawlukiewicz zostanie felietonistą „Przeglądu Sportowego” w trakcie Mistrzostw Świata w Katarze, jego teksty będą pokazywały biznesową i marketingową stronę Mundialu oraz opisywały mistrzostwa z perspektywy kibiców, którzy wybierają się do Dohy.
18.11.22, 19:10
| internet » informacje
Game Planet udostępnia piłkarski quiz Sędzia
18 listopda br. serwis Game Planet udostępnił quiz piłkarski „Sędzia”. Gra pozwala nabyć wiedzę i umiejętności arbitra na boisku piłkarskim. 
18.11.22, 08:00
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów redakcyjnych na czas mundialu
Przegląd Sportowy Onet przygotował pięć formatów na czas piłkarskich mistrzostw świata w Katarze, które rozpoczynają się 20 listopada br. W Katarze będzie pracować troje korespondentów Przeglądu Sportowego Onet, a w Warszawie będzie przygotowywany codzienny program o rozgrywkach piłkarskich.
17.11.22, 11:58
| internet » informacje
Sport.pl w Katarze. Serwis promuje mundialową ofertę
Zespół Sport.pl (Agora) przygotował wielokanałowy plan relacjonowania nadchodzącego mundialu. Do Kataru poleci trzech korespondentów serwisu. 16 listopada br. ruszyła kampania „Sport.pl w Katarze” promująca działania serwisu w trakcie mundialu.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji i marketingu

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie | Cała Polska

Przejdź do oferty

Specjalista ds. wystaw

Instytut Solidarności i Męstwa im. Witolda Pileckiego | Warszawa

Przejdź do oferty

Filmograf

FILMOTEKA NARODOWA – INSTYTUT AUDIOWIZUALNY | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 08.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 06.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 05.01.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.