28.01.20, 09:00

Mateusz Aleksandrowicz dyrektorem strony głównej Gazeta.pl i Sport.pl. Zmiany w Gazeta.pl

Mateusz Aleksandrowicz
Fot.: materiały prasowe

Z początkiem lutego br. w zespole portalu Gazeta.pl nastąpią zmiany związane z rozszerzeniem zakresu obowiązków Mateusza Aleksandrowicza, który będzie pełnił funkcję dyrektora strony głównej Gazeta.pl i Sport.pl. Zmienią się również stanowiska: Bartosza Raja, Mileny Bryły, Anny Budyńskiej, Łukasza Kijka w Gazeta.pl oraz Macieja Kucharskiego i Łukasza Godlewskiego w Sport.pl.

Od lutego Mateusz Aleksandrowicz będzie łączył swoją dotychczasową rolę dyrektora strony głównej Gazeta.pl z zadaniami szefa Sport.pl. Na nowym stanowisku będzie nadzorował stronę główną Gazeta.pl, serwisy informacyjne portalu oraz Sport.pl. Mateusz Aleksandrowicz pełni funkcję szefa strony głównej Gazeta.pl od marca 2018 r. Wcześniej, od 2014 r. jako dyrektor rozwoju serwisu Sport.pl nadzorował m.in. rozwój aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE. Zanim rozpoczął pracę w Agorze, był związany z Polskapresse, gdzie przez dwa lata pełnił funkcję Brand Managera serwisów internetowych.

Nową rolę obejmie także Bartosz Raj (dotychczas szef newsroomu Gazeta.pl), który jako zastępca dyrektora strony głównej Gazeta.pl będzie na bieżąco zarządzał stroną główną portalu i jego serwisami informacyjnymi. Będzie odpowiedzialny, m.in. za wynik biznesowy tej części portalu.

Od lutego w strukturze Gazeta.pl utworzone zostanie również stanowisko redaktora naczelnego serwisów informacyjnych, odpowiedzialnego za linię redakcyjną, projekty contentowe i kierunki rozwoju redakcji newsowych Gazeta.pl. To rola, którą obejmie Łukasz Kijek, dotychczasowy redaktor naczelny Next.Gazeta.pl.

Szefową newsroomu Gazeta.pl, kierującą codzienną pracą redakcji, będzie teraz Milena Bryła, wcześniej wiceszefowa newsroomu Gazeta.pl.

Nowe obowiązki otrzyma również Anna Budyńska, która połączy swoją dotychczasową rolę kierowniczki treści premium portalu z obowiązkami kierowniczki ds. przychodów. We współpracy z działem sprzedaży portalu będzie m.in. poszukiwała nowych źródeł przychodów dla tej części biznesu.

Maciej Kucharski, do tej pory szef newsroomu sportowego, obejmie rolę zastępcy dyrektora Sport.pl. Do jego kluczowych zadań będzie należało, m.in. nadzorowanie projektów wideo, rozwoju technologicznego Sport.pl, a także współpraca ze strukturami sprzedażowymi portalu.

Szefem newsroomu Sport.pl zostanie Łukasz Godlewski, który wcześniej był wydawcą tego serwisu. Będzie zarządzał operacyjnie pracą newsroomu sportowego i współpracował z Pawłem Wilkowiczem, który pozostaje redaktorem naczelnym Sport.pl.

Komentarze

Powiązane

19.02.24, 11:52
| internet » informacje
Klub Świadomej Konsumentki. Nowy projekt serwisu WP Kobieta
Redakcja serwisu WP Kobieta uruchamia Klub Świadomej Konsumentki, w którym czytelniczki będą mogły za darmo testować różne produkty i dzielić się swoimi opiniami.
19.02.24, 09:30
| internet » badania rynku | reklama & PR » informacje
Ponad 450 osób przeszkolonych z badania Mediapanel
W 2023 r. firmy Gemius i Polskie Badania Internetu uruchomiły szkolenia z badania Mediapanel, przeznaczone dla podmiotów z branży medialnej. W pierwszym etapie szkoleń, w okresie od września 2023 r. do stycznia 2024 r. wzięło w nich udział ponad 450 osób.
18.02.24, 12:59
| internet » ludzie
Krzysztof “Chris” Sulenta awansuje w MassiveMusic Warsaw
MassiveMusic Warsaw, kreatywna agencja muzyczna, awansowała Krzysztofa Sulentę na stanowisko senior music creative.
17.02.24, 12:00
| internet » informacje | kultura » informacje
Rusza ósma edycja Plebiscytu O!Lśnienia – Nagród Kulturalnych Onetu i Miasta Krakowa
Po raz ósmy zostaną przyznane O!Lśnienia, nagrody kulturalne Onetu i Miasta Krakowa. Zwycięzców wybiorą internauci, a głosowanie potrwa do północy 1 marca br. 
16.02.24, 18:45
| internet » informacje
Jak pisać o klimacie 2.0. Czym jest dezinformacja klimatyczna i jak z nią walczyć. Druga część poradnika Gazeta.pl dla dziennikarek i dziennikarzy
Poradnik o dezinformacji klimatycznej dla dziennikarzy i dziennikarek to kontynuacja wydanej w 2023 r. publikacji Gazeta.pl „Jak pisać o klimacie”, której celem jest wsparcie przedstawicieli mediów ogólnopolskich i lokalnych, powstała we współpracy z Fundacją Climate Strategies Poland.
16.02.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Co to będzie. Polityczny wideopodcast od Gazeta.pl
Portal Gazeta.pl rusza z nowym formatem politycznym, prowadzonym przez Martę Nowak oraz Miłosza Wiatrowskiego-Bujacza. Wideopodcast będzie publikowany  w każdy czwartek. Pierwszy odcinek został wyemitowany 15 lutego br.
15.02.24, 15:00
| radio » informacje | internet » informacje
Sprawa Rusałki. Nowa superprodukcja Audioteki
15 lutego br. udostępniono dwa pierwsze odcinki z sześciu odcinków nowej superprodukcji Audioteki – „Sprawa Rusałki”.
15.02.24, 12:48
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
W poprzedniej pracy nie było OK. Krzysztof Stanowski w kampanii rocketjobs.pl
Krzysztof Stanowski, twórca Kanału Zero, wziął udział w kampanii reklamowej portali pracy rocketjobs.pl i justjoin.it „Misja Zmiana”, w której namawia do zmiany pracy na własnych warunkach. Jest to już kolejna wspólna akcja marek z właścicielem Kanału Zero.
14.02.24, 15:30
| radio » informacje | internet » informacje
NOIZZ uruchamia podcast Komfort Guys
W czwartek, 15 lutego br., w Onet Audio, na NOIZZ.pl oraz na wybranych platformach podcastowych ruszy „Komfort Guys” - rozmowy o emocjach, z którymi można się utożsamiać, niezależnie od tego, czy jest to radość, smutek, bliskość, samotność, euforia, czy może przygnębienie.
14.02.24, 14:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Nie żyje Mariusz Jabłoński
Zmarł Mariusz Jabłoński, właściciel portalu OstrowiecNews.pl.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 02.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 01.04.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.