07.10.19, 08:00

Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019. Wieczór wyborczy w Polsacie News i Polsacie

Logo programu
Fot.: materiały prasowe

Polsat News organizuje 13 października br. wieczór wyborczy pod nazwą „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” będzie obecny również na antenie głównego Polsatu.

Polsat News w dniu wyborów organizuje multimedialny wieczór wyborczy „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019”. Start programu o godz. 19:50 na antenie Polsatu News. Program poprowadzi duet - Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. Dziennikarze o godz. 21.00 przedstawią pierwsze sondażowe wyniki wyborów, przygotowanych przez firmę IPSOS. O tym jak przygotowywane są wszystkie dane opowie widzom Agnieszka Mosór.

Wieczór wyborczy będzie realizowany za pomocą najnowszych technologii z wykorzystaniem, m.in. wirtualnego okna i rozszerzonej rzeczywistość (Virtual Window i AR – Augmented Reality), a do produkcji zostanie wykorzystany najnowocześniejszy sprzęt – trzy studia TV, wozy HD, Newscopter, łączność satelitarna, mobilna i światłowodowa. Reporterzy Polsat News będą obecni w sztabach wyborczych najważniejszych komitetów, z których będą relacjonowali radość z wyniku jednych czy też gorycz innych. Będą też obecni wśród Polaków w różnych miejscach Polski – wszystko najlepiej i najszybciej przekazane widzom w naszym kraju.

Wraz z Bartoszem Kurkiem po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników widzowie przeniosą się do wirtualnego Sejmu, by zobaczyć jak będzie wyglądał układ sił po wyborach i poznać arkana pracy poselskiej. Z kolei Michał Stela przedstawi przy pomocy rozszerzonej rzeczywistości szereg informacji i ciekawostek związanych z tym jak głosowali obywatele Polski, np. w których województwach dominowały jakie partie, którzy kandydaci byli najpopularniejsi w wybranych grupach wiekowych.
Najciekawsze opinie z sieci i mediów społecznościowych przez cały wieczór wyborczy na antenie Polsatu News będzie prezentować Piotr Witwicki, koordynator redakcji portalu. Z gośćmi będą rozmawiać Dorota Gawryluk, Bogdan Rymanowski, Bartosz Kurek i Agnieszka Mosór. Studio odpowiedzą nie tylko politycy, ale i eksperci.

Program „Polska Wybiera – Wybory Parlamentarne 2019” nadawany będzie od godz. 19:50 na antenie Polsat News i na portalu polsatnews.pl. Tuż przed godz. 21:00 do godz. ok. 21:10 wieczór wyborczy będzie emitowany również w Polsacie głównym.

Komentarze

Powiązane

22.03.23, 11:29
| telewizja / VOD » badania rynku
Widownia Love Island. Wyspa miłości rośnie w Czwórce
Reality show „Love Island. Wyspa miłości” zyskuje widzów z tygodnia na tydzień. Nowy sezon emitowany jest przez po raz pierwszy przez Czwórkę.
22.03.23, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Arnold Boczek i Marian Paździoch dzięki technologii deepfake w specjalnym odcinki serialu Świat według Kiepskich
Platforma Polsat Box Go udostępniła specjalny odcinek „Świata według Kiepskich”, w którym dzięki technologii deepfake pojawili się Arnold Boczek i Marian Paździoch. Odcinek poświęcony pamięci aktorów grających te postaci Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa trafił do pakietu Polsat Box Go Premium.
21.03.23, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska ze wstępnymi wynikami za 2022 r.: przychody wzrosły o 11 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wstępne skonsolidowane wyniki finansowe za 2022 rok. Grupa odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży rok do roku i wyższy zysk z działalności operacyjnej.
21.03.23, 09:51
| telewizja / VOD » seriale | telewizja / VOD » badania rynku
Premiera serialu Polowanie na ćmy z ogromną widownią
Pierwszy odcinek nowego polskiego serialu „Polowanie na ćmy” oglądało aż 2,4 mln widzów.
20.03.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Kocha, lubi, pasuje. Nowy program randkowy w TTV w kwietniu
Nowy program randkowy „Kocha, lubi, pasuje” zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia br. W nowym programie uczestnicy programu stworzą wizerunki partnerów idealnych.
19.03.23, 09:00
| telewizja / VOD » seriale
CANAL+ promuje nowy serial EMIGRACJA XD
"EMIGRACJA XD" to nowa produkcja oryginalna CANAL+, oparta na bestsellerowej książce Malcolma XD. Z początkiem marca br. rozpoczęła się szeroka kampania marketingowa wspierająca promocję serialu.
17.03.23, 17:19
| telewizja / VOD » informacje
Piracki serwis zalukaj.vip zamknięty. Właściciel platformy tymczasowo aresztowany
Policjanci z Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości doprowadzili do zakończenia działalności pirackiego serwisu oferującego filmy i seriale – zalukaj.vip. Dwóm mężczyznom postawiono zarzut nielegalnego rozpowszechniana utworów chronionych prawem autorskim. Pomysłodawca i właściciel serwisu został tymczasowo aresztowany. 
17.03.23, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Marek Solon-Lipiński koordynatorem grupy środkowoeuropejskiej EBU
Marek Solon-Lipiński został koordynatorem największej na świecie grupy środkowoeuropejskiej EBU, stanowisko zastępcy koordynatora obejmie Elene Gabashvili z Gruzji.
16.03.23, 21:35
| telewizja / VOD » seriale
Serial Grease: Rise of the Pink Ladies zadebiutuje 7 kwietnia na platformie SkyShowtime
Liczący 10 odcinków pierwszy sezon serialu „Grease: Rise of the Pink Ladies”, w którym główne role grają Marisa Davila i Cheyenne Isabel, będzie dostępny od 7 kwietnia br. na platformie SkyShowtime.
16.03.23, 19:55
| telewizja / VOD » informacje
Żywioł. Dokument Telewizji Polskiej i LRT z premierą w Wilnie
17 marca br. w Pałacu Wielkich Książąt Litewskich odbędzie się premiera dokumentu „Żywioł” polskiego reżysera Cypriana Demianiuka i scenarzysty Piotra Kornobisa. Film jest koprodukcją Telewizji Polskiej, studia „Oko i Ucho“, studia „Ketvirta Versija“, zrealizowaną przy wsparciu Biura Programu Niepodległa oraz we współpracy z litewską telewizją publiczną LRT.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu | mazowieckie

Przejdź do oferty

Dyrektora Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej w Krośnie

Urząd Miasta Krosna | Polska

Przejdź do oferty
Konkursy
do 24.05.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 23.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 21.04.23

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

28.03.2023 r., online.

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.